Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:32 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Без коментар - войната по пътищата. 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Без коментар - войната по пътищата.
от началото на 2005 г.
произшествия – 6616; загинали – 764; ранени – 8209

Нека всеки да се замисли над тези цифри и да си направи изводите за себе си. Моля ви карайте разумно. Особенно сега когато вече идва зимния период.

Деян


Пон Окт 31, 2005 6:17 pm
UNREAD_POST 
Въпросната статистика, няма да се промени докато органите КАТ приемат подкупи :!:
Винаги съм си мислила,че ние българските карачи (такива сме ,защото нямаме култура зад волана) си позволяваме волно да нарушаваме правилника за движение по пътищата, защото знаем че като онзи пич със зелената жилетка вдигне палката ние виждаме 10-20лв. вместо сериозна глоба и отнемане на книжка :!: Ето защо след тези 10-20лв. ние се качваме на колите си и пак продъжаваме по стария си начин :ranting2:


Пон Окт 31, 2005 8:30 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 15, 2004 6:29 pm
Мнения: 128
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST 
blondy_driver написа:
Въпросната статистика, няма да се промени докато органите КАТ приемат подкупи :!:
Винаги съм си мислила,че ние българските карачи (такива сме ,защото нямаме култура зад волана) си позволяваме волно да нарушаваме правилника за движение по пътищата, защото знаем че като онзи пич със зелената жилетка вдигне палката ние виждаме 10-20лв. вместо сериозна глоба и отнемане на книжка :!: Ето защо след тези 10-20лв. ние се качваме на колите си и пак продъжаваме по стария си начин :ranting2:


Абсолютно си права!Само да добавя,обаче,че хората на запад имат магистарли и нормални пътища,без дупки и кратери,които доста способстват за произшествията и трагедиите!

_________________
dr_wolfy's Tipo 1.6 i.e. SX 835C1.000


Пон Окт 31, 2005 8:39 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 15, 2004 6:29 pm
Мнения: 128
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST 
blondy_driver написа:
Въпросната статистика, няма да се промени докато органите КАТ приемат подкупи :!:
Винаги съм си мислила,че ние българските карачи (такива сме ,защото нямаме култура зад волана) си позволяваме волно да нарушаваме правилника за движение по пътищата, защото знаем че като онзи пич със зелената жилетка вдигне палката ние виждаме 10-20лв. вместо сериозна глоба и отнемане на книжка :!: Ето защо след тези 10-20лв. ние се качваме на колите си и пак продъжаваме по стария си начин :ranting2:


Абсолютно си права!Само да добавя,обаче,че хората на запад имат магистарли и нормални пътища,без дупки и кратери,които доста способстват за произшествията и трагедиите!

_________________
dr_wolfy's Tipo 1.6 i.e. SX 835C1.000


Пон Окт 31, 2005 8:42 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 7:10 pm
Мнения: 31
Местоположение: Сливен
UNREAD_POST 
da taka e pyti6tata ni ne stavat no ako karame po vnimatelno i nai ve4e trezvi s kolani nqma da 4uvame vsqka ve4er po novinite tuk katastrofa tam zaginali tolkova hora ba6ta mi si kupi 4isto nov opel corsa i sled 2 sedmici edin pian s 4upen moskvi4 go udrq otzad i kazva piqn na policaite 4e ba6ta mi ne e natisnal spira4ki izob6to i sega 6te se to4at dela s godini a toq piqniq mai bil biv6 policai i nai nakraq ba6ta mi 6te si ostane sys spomena za edna nova kola


Сря Апр 25, 2007 5:52 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 7:10 pm
Мнения: 31
Местоположение: Сливен
UNREAD_POST 
prosto dyrjavata ni e takava korumpirana i vypreki 4e ve4e sme v evropeiskiq nqma da stanem evropeici nikoga


Сря Апр 25, 2007 5:54 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 7:10 pm
Мнения: 137
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
jojancho написа:
prosto dyrjavata ni e takava korumpirana i vypreki 4e ve4e sme v evropeiskiq nqma da stanem evropeici nikoga


Извинявай , че те притеснявам , но отговаряш на мнение от октомври 2005-та :wink:
Съвет *пиши на кирилица :wink: Поздрави

_________________
Изображение


Сря Апр 25, 2007 7:44 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 7:10 pm
Мнения: 31
Местоположение: Сливен
UNREAD_POST 
Ами да възможно е от една седмица съм собстенник на фиат пунто и още не мога да се ориентирам добре и до сега се ограничавах само с четене мерси че ми помогна но не знам как да разбера коя тема е актуална и коя не е.


Пет Апр 27, 2007 3:12 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 7:10 pm
Мнения: 137
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
jojancho написа:
Ами да възможно е от една седмица съм собстенник на фиат пунто и още не мога да се ориентирам добре и до сега се ограничавах само с четене мерси че ми помогна но не знам как да разбера коя тема е актуална и коя не е.


Над всяко мнение има дата и час на постване , гледаш кога е разисквана темата и си правиш сметка дали е актуална или не :wink: темите по форумите са разположени във низходящ ред ( от актуални към остаряли ) .
Безаварийно каране на Пунтака ! :roll:

_________________
Изображение


Пет Апр 27, 2007 3:17 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 7:10 pm
Мнения: 31
Местоположение: Сливен
UNREAD_POST 
Мерси за инфото тя колата за сега върви но май ще трябва да си сменям датчика за бензина защото ми прави странни номера когато карам на 1 и 2 скрост ми свети лампичката а на другите скорости угасва а бензин има да се удави човек това ми е вече трета кола но такова нещо не ми се беше случвало до сега


Пет Апр 27, 2007 9:33 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg