Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:54 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Това е ежедневие в тунела на Люлин 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Това е ежедневие в тунела на Люлин
Не знам защо някой си мислят, че този тунел е магистрален
http://sofia.dir.bg/2008/09/10/news3365360.html

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Сеп 10, 2008 9:08 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Немога да разбера, толкова ли ние, българските шофьори неможам да сме една идея по ... мислещи! Там, на тунела, еми ако всички си караме в платната, а не по линийте и се мислеше, щеше да е коренно различно! А и не само в тунела! Навсякъде е все едно и също! Докога!? Писна ми сутрин да излизам от работа, и да се чудя дали ще стигна...жив!


Сря Сеп 10, 2008 10:18 am
UNREAD_POST 
По-скоро по нощите е пълно с рейсъри, които като видят празен път......подивяват. Отделно, че мощно се спазва правилото "Пия-Карам"


Сря Сеп 10, 2008 10:28 am
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
По-скоро по нощите е пълно с рейсъри, които като видят празен път......подивяват. Отделно, че мощно се спазва правилото "Пия-Карам"


За пия - карам не ща и да говоря! В последната една година, около мен толко гнусотии се случиха от пия - карам! Един приятел си замина супер нелепо! Миналата седмица при нас в Лозен пиян шофьор, качва от една спирка на края на селото хора от Лозен да не чакат автобуса! Майка с две деца, възрастна баба, младо момче! Всичките все още се борят за живота си! Незнам дали, защото не пия, но немога да разбера смисъла да се кара пил! Има толкова много начини да НЕ караш пил! Незнам!


Сря Сеп 10, 2008 10:43 am
UNREAD_POST 
nennormalnoto написа:
...Незнам дали, защото не пия, но немога да разбера смисъла да се кара пил! Има толкова много начини да НЕ караш пил! Незнам!


Тук е разковничето. Напий се и ще видиш как ти поникват крила...за ада, обикновено. За това много хора карат пили. Никой не може да ги убеди, че не са адекватни, даже напротив - ставаме супер шофьори.


Чет Сеп 11, 2008 1:05 am
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
nennormalnoto написа:
...Незнам дали, защото не пия, но немога да разбера смисъла да се кара пил! Има толкова много начини да НЕ караш пил! Незнам!


Тук е разковничето. Напий се и ще видиш как ти поникват крила...за ада, обикновено. За това много хора карат пили. Никой не може да ги убеди, че не са адекватни, даже напротив - ставаме супер шофьори.


Не съм съгласен! Аз не казвам, че не съм се напивал, а че не пия! То точно напиванията са причината да не пия! Всеки трябва да си прави сметката! Неможем да се крием зад приказката: "Бех пиян, не помним нищо!"


Чет Сеп 11, 2008 10:13 am
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 1:07 pm
Мнения: 25
Местоположение: София 03 Възраждане
UNREAD_POST 
Toя тунел е ужасен. Помня като правиха ремонт на платното към центъра и имаше голямо задръстване, защото в края на тунела беше отворена само 1 лента. Оставете, че сума ти народ се светкаше по релсите и се включваше в единствената лента чак накрая. На минута по 5- 6 коли правиха обратен в скапания тунел, при все че платното към Люлин беше отворено и си летяха с по над 60 в него. И като се обадих на 112 да пратят КАТ да проконтролира ситуацията преди поредната верижна катастрофа ми трябваха 10 минути да обясня на операторката, че съм от София, но звъня от gsm, къде се намира тунела, че нямам ПТП, но има предпоставки и че след като няма не съм участник и няма защо да остана да чакам екипите Yellow_Flash_Colorz_PDT_01


Съб Яну 03, 2009 7:43 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg