Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:28 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Кой е убиецът? 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Кой е убиецът?
Прочетете тази статия колеги http://www.dnes.bg/article.php?id=55392
И тази компания като всички са тръгнали на море за да си почиват. Утре и на мен ми предстои да измина пътя до Бургас. Чувствам се като пехотинец преди да влезе в битка. Страшно е. А за къде бързаме?

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Авг 08, 2008 5:03 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
страшно е.. колкото и да си внимателен трябва винаги да си на щрек за този отсреща....

много е страшно...

колко по-бързо ще стигнем с това рисково изпреварване без видимост...
колко време ще изгубим докато изчакаме отсечка с видимост ..

колко .. ???

1,2 ... 10 мин... струва ли си !!!


Пет Авг 08, 2008 5:53 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 3:39 pm
Мнения: 133
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Еми точно затова реших да пътувам с рейсчето, но се оказа, че съм в грешка. Първо - в едната посока ми излезе, долу-горе, колкото с Бравото, второ - шоферът беше превъртял. За на връщане коментарът ще бъде отново кратък. Влязохме в банкета... Караше със 110, при ограничение извънградско 90 (нормално). Поне това видях с очите си. Ненормална работа. Пък за нещастие се оказа този шофер, който ме вози на отиване към морето. Е, питам аджаба, дали е по-сигурно с рейс или със собствената си кола. Мисля, че второто, аз поне го избирам, защото всичко зависи от самия теб.

Ферари, "нема се плашиш копеУе" (както се казва в една "известна" българска песен на едина "известна" българска група)! Приятно изкарване и изкарване! Водата е топла. :) Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

Но както се казва, ако трябва да стане, то ще стане, какъвто и който да си. Дай Боже камикадзетата по пътя да изчзнат!

_________________
Фиат Браво 1.6 2000, Кукла
www.prosport.bg


Пет Авг 08, 2008 6:50 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ужасяваща статия. Абсолютна истина :-( Стана ежедневие да научаваме за зверски катастрофи. Гадни, болни, комплексарски мозъци сме. Това е.


Съб Авг 09, 2008 2:14 am
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 2:11 am
Мнения: 5
Местоположение: София 23 Панчарево
UNREAD_POST 
Аз я прочетох малко след като я пуснаха и направо се шокирах! Цял ден разправям наляво и надясно и всички го приемат ето така - :shock: Пълно е с кретени по тия пътища! Вече ми стана навик да треперя първите 5 минути, като се кача да карам.. Другата седмица ми предстои море и на мен, а лошото е, че аз ще трябва да шофирам и да се боря с всевъзможни идиоти, мислещи се за безсмъртни... на всичко отгоре и през нощта..

_________________
Fiat Coupe 2.0 16V


Вто Авг 12, 2008 1:56 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 9:40 am
Мнения: 260
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Това за съжаление е горчивата истина. Както някой знае съм с две дечица. Студена пот ме обливаше като тръгвах за Бургас. Знаех, че след Стара Загора е ад. Реших да тръгна в 3:00 за да мога да избегна задръстването и ненормалните. За голям късмет натоварване имаше съвсем малко и то в посока към морето а не срещу мен. Но навръщане беше ужас. Невероятни изпреварвания и прибиране на боя разстояние. Като видех някой да опитва да тръгва и му присветвах. Разумните се прибираха, но тези с черните коли са безсмъртни. Аз съм по принцип толерантен и ако видя, че мен ме изпреварва някой такъв даже намалям за да се прибере по-бързо. Хора пазете се. Всяко отиване на морето за мен е празник предполагам и за вас. Не го превръщайте в трагедия.

_________________
Lancia Lybra - италиянската S класа.
Lybra 1.9 JTD 105 HP


Вто Авг 12, 2008 9:59 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 1:25 am
Мнения: 40
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Re: Кой е убиецът?
аз живея в Бургас всеки ден патувам по цялото черноморие .катастрофи виждам всеки ден .неги виждам само аз а всички . подминават птп и гас (мои наблудения)


Сря Юли 15, 2009 9:24 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 10:21 pm
Мнения: 11
UNREAD_POST Re: Кой е убиецът?
Новак съм в този форум.Като шофьор - също.От 6 месеца имам книжка и почти всеки ден съм зад волана. По телевизията всяка вечер се чете нечия смърт от катастрофа. В началото когато седнах да карам, ме беше много страх.Мислех си ,че наще са си хвърлили парите на вятъра, че няма да мога да се пречупя. Но успях.Не мога да отрека,че всяко мое потегляне не е придружено със мъничко страх. Та дори и за 2- 3 километра да съм.Че на светофара някой ще мине на червено и няма да ме отнесе и т.н.Аз зная,че никого няма да ударя заради висока скорост или неспазена дистанция.Защото винаги си премервам скоростта и дистанцията.Но знае ли човек, на всеки мож да се случи когато най - малко очаква.Трябва да бъдем адски внимателни,защото "не знаеш какъв кретен шофира пред,зад, до теб". Нека Бог ни пази !!! Защото сами явно не винаги успяваме.

_________________
Изображение
Изображение


Сря Окт 21, 2009 12:40 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg