Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:21 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Запис От Камерите По Кръстовищата 
Автор Съобщение
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 27, 2005 5:44 pm
Мнения: 26
Местоположение: Русе
UNREAD_POST Запис От Камерите По Кръстовищата
http://vbox7.com/play:dfb61cd0
:shock:


Съб Юни 30, 2007 12:35 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 7:56 pm
Мнения: 132
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST Безумие ...
:idea: Ами в София имам чувството че поне 10000 откачени има ... Това което се вижда половината зорлем си го направиха ... Не само за червените светофари ... :shock:

_________________
Fiat Tipo 1.6 DOHC


Сря Сеп 05, 2007 8:51 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 9:21 am
Мнения: 5
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Ммм... за съжаление тове вече е всекидневие. Как се стигна до тази "война" никой не може да каже и никой не може да обясни. Беззаконие или не спазване бог знае. Страх ме е да излезна на улицата, страх ме е да ида до магазина, страх ме е като ходя на работа, страх ме е като се прибирам. Чукам на дърво за да не ми се случи на мен и на хората за които ми пука. :cry:


Пет Сеп 14, 2007 1:24 pm
Профил
UNREAD_POST 
JIoKoMoTuBkO написа:
Ммм... за съжаление тове вече е всекидневие. Как се стигна до тази "война" никой не може да каже и никой не може да обясни. Беззаконие или не спазване бог знае. Страх ме е да излезна на улицата, страх ме е да ида до магазина, страх ме е като ходя на работа, страх ме е като се прибирам. Чукам на дърво за да не ми се случи на мен и на хората за които ми пука. :cry:




А за всеобщо съжаление колегата е напълно прав. Вече незнаем какво ни очаква, нито нас нито познатите ни в ежедневието на пътя. Пред мен са ставали адски беумни катастрофи. Например някакъв с една фиестичка излиза от улицата и пресича път който е с предимство и дори доста натоварен, и се чува пищене на гуми в продължение на поне 3 секунди от едно върхлитащо типо, идиота с фиестата изобщо, ама изобщо не се впечатли, нито се опита да спре нито подаде газ при която 100% щеше да се размине удара. Накрая ония с типото дръпна леко наляво за удари ако може задницата на фиестата а не вратата, защото щеше да помле и двамата пасажери. В случая и двамата шофьори имаха вина. И този с типото каращ по-бързо от колкото колата му може да спре, и малоумникът с фиестата, който хем пресича без да има възможност, хем не си направи труда да избегне ситуацията.
Но какво да се прави...българска му работа. Качило се секо на кола и писка!


Пет Сеп 14, 2007 1:41 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Гоненето на жълтото също е много лош навик. Седя на светофара на Орион като идвам от Люлин и карам за Надежда. Светофара е само с 2 ленти като едната е за ляв завой по Сливница. До мен обаче се нарежда Голф за направо. За да може да изпревари цялата колона за направо тръгва в момента в който ни дава жълто без светофара да е сменил на зелено. В това време от сливница Опел Астра гони жълтото (съответно си мина на червено). Да ама Голфа вече е в кръстовището. Шибнаха се така, че голфа дори се завъртя в обратна посока. От какво е работата? Чист келешлък.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Сеп 14, 2007 1:49 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
На мен честичко ми се случва да постъпвам као голфаджията, но винаги го правя с повишено внимание, дори е имало случаи в които се отказвам да се "изрежа" пред останалите заради изнасящи се на жълто/червено автомобили. А иначе в 99% от ситуациите си спирам на жълто, което веднага дирижира симфония от клаксони зад гърба ми и престават в момента в който отворя врата да пойскам обяснение за мелодичното поведение на останалите. Пък и първа кола на кръстовището си е купон, особено ако има пешеходна пътека и подсвиркваш по някоя важно потропваща кака, която упорито отказва да ти обясни пътя за Малко Търново, където се намира болната леля на един братовчед. :D


Пет Сеп 14, 2007 2:11 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Това ми напомня на един виц на Слави.
Качва се един чужденец в едно такси в България и казва: Карай .. еди къде си.
Почва бакшиша да кара. Първото кръстовище минава на червено. Второто минава на червено.Тречто четвърто.
Оня не се сдържал и попитал. Добре бе, защо минаваш на червено? Бакшиша отвърнал: Щ'от съм джигит. Продължил нататъка и на едно кръстовище го хванала зелената вълна. Нашия обаче спира. Чужденеца попитал: Аре бе, зелено ти е!! Що спираш ? Бакшиша отвърнал: Щ'ОТ ИМА И ДРУГИ ДЖИГИТИ !!!!

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Пет Сеп 14, 2007 9:53 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Това видое с ударите на пешеходците са брутални. Как може така да пресичаш без да се оглеждаш, без да преценяваш скороста на идващия автомобил. Имаше едно момче на жълтите павета което от удара изхвърча сигурно на 3 метра във въздуха, а шофьора дори не спря....нямам думи. В целия свят хората на улицата гледат да се улесняват един друг. Тук гледаме да се избием... :38_2_20:


Съб Сеп 15, 2007 4:44 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
А щом това се показва на обществеността, представи си какво са скрили. Кой знае какви по брутални сцени има.

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Съб Сеп 15, 2007 9:42 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Не ми се мисли баща ми е доктор (коремен хирург) и съм виждал какви ли не брутални сцени при него в болницата, но колкото и да претръпнеш това те отвръщава. Не мога да разбера, какво им пречи да карат разумно. В града карай като хората на магистралата карай, ако искаш с 300. Като слезнеш от нея обаче отново намали. Повечето катастрофи не стават на магистралите, а на второстепенните пътища. При неправилно изпреварване, показване на мъжество и тн...това е аз на магистралата карах с 190, но като слезнах на Стара Загора си карах с 60-80 макс.


Съб Сеп 15, 2007 10:01 pm
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Не ми се мисли баща ми е доктор (коремен хирург) и съм виждал какви ли не брутални сцени при него в болницата, но колкото и да претръпнеш това те отвръщава. Не мога да разбера, какво им пречи да карат разумно. В града карай като хората на магистралата карай, ако искаш с 300. Като слезнеш от нея обаче отново намали. Повечето катастрофи не стават на магистралите, а на второстепенните пътища. При неправилно изпреварване, показване на мъжество и тн...това е аз на магистралата карах с 190, но като слезнах на Стара Загора си карах с 60-80 макс.


Колега, аз точно на нашите магистрали хич не препоръчвам да се кара с над 130, честно казано.


Съб Сеп 15, 2007 10:11 pm
UNREAD_POST 
На южната може да се кара с толкова. Е не е най-прекрасния път, но колата е стабилна. Поне аз не усетих кой знае каква нестабилност като минах по нея. Иначе северната не е за препоръчване, че има повечко завои. Не остри, но все пак ако влезнеш там със 190 може и да не излезнеш (на пътя) повече.


Съб Сеп 15, 2007 10:28 pm
UNREAD_POST 
Не прекалявайте! По "горната" магистрала е истински ужас за висока скорост. А "долната" пък е натоварена и пълна с идиоти. 140 е максималната скорост която лично аз препоръчвам. Аз съм с 13 години стаж зад волана повече от половин милион километра зад гърба и нито едно произшествие(дай боже всеки му, и после още толкова поне) Ние не сме Европа а нито магистралите са ни като хората, нито водачите са ни европейци. Умната ей!


Съб Сеп 15, 2007 11:31 pm
UNREAD_POST 
Всичко ни идва от тъпите комплекси и себедоказване; гадния манталитет: "я, са че ти покажем кой е по големийо маж". Пътищата са осеяни с "портрети" на такива мАже. Лошото е, че до тях са паметниците и на жертвите им, много често без капка вина :38_2_20:


Сря Сеп 19, 2007 2:53 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Чувал съм разни митове че катастрофите на софянци в голямата си степен се предизвикват умишлени, има ли нещо вярно в това!

Иначе наистина към енергото вече минаха доста младежи които се мислят за шофери! :(

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Пет Дек 14, 2007 11:48 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg