Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:04 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Запис От Камерите По Кръстовищата 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 2:40 pm
Мнения: 121
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Ancho написа:
Чувал съм разни митове че катастрофите на софянци в голямата си степен се предизвикват умишлени, има ли нещо вярно в това!

Иначе наистина към енергото вече минаха доста младежи които се мислят за шофери! :(


Не, разбира се. Повечето катастрофи са от келешлък. Все си мерим с някой пикалото, все сме по-тарикати от другите, все моят Голф (кадет, типо, москвич, баварец...) е по-бърз и аз съм по-голям мъж, съответно. Другото е, че на мен от една (2,3,4,5...) бири нищо ми нема и моо си карам кат' пич!

_________________
Чук, тел, клещи и маматааа!
________________
Tipo S 1.4 i.e. '94


Чет Дек 20, 2007 4:19 pm
Профил ICQ WWW
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
SCRAPHEAP написа:
Ancho написа:
Чувал съм разни митове че катастрофите на софянци в голямата си степен се предизвикват умишлени, има ли нещо вярно в това!

Иначе наистина към енергото вече минаха доста младежи които се мислят за шофери! :(


Не, разбира се. Повечето катастрофи са от келешлък. Все си мерим с някой пикалото, все сме по-тарикати от другите, все моят Голф (кадет, типо, москвич, баварец...) е по-бърз и аз съм по-голям мъж, съответно. Другото е, че на мен от една (2,3,4,5...) бири нищо ми нема и моо си карам кат' пич!




Всеки носи различно на алкохола, виждал съм хора от 1 бира да са :roll: , абе доло направо. А и колкото и да носиш на алко не се качвай на кола защото дори и не по твоя вина ще си изпатиш като вуйчо ми, който с 1.4 направи катастрофа НЕ по негова вина ама влезна 1000лв вътрешно!

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Чет Дек 20, 2007 11:30 pm
Профил WWW

Регистриран на: Вто Мар 25, 2008 10:13 am
Мнения: 4
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Да за съжаление нямаме никаква култура в това отношение. Преди 3-4 г. ходих във Вина командировка, там в момента в който пешеходец стъпи с единя крак на асвалта, разбира се на пешеходна пътека, колите замръзват и те чакат да минеш и никой не бърза ако искаш по корем се влачи никой не те псува.

_________________
Fiat Bravo 1.6 1997g


Сря Мар 26, 2008 10:56 am
Профил
UNREAD_POST 
ReniPapazova написа:
...в момента в който пешеходец стъпи с единя крак на асвалта, разбира се на пешеходна пътека, колите замръзват и те чакат да минеш и никой не бърза ако искаш по корем се влачи никой не те псува.

Точно така постъпвам и аз, но знаеш какъв вой надават каруцарите в колоната зад теб...да не говорим, че често някой "голям" шофЕр те изпреварва и съществува реална опасност да отнесе пешеходеца, на който уж даваме предимство.


Чет Мар 27, 2008 1:15 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg