Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:51 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Ужасът продължава... 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Ужасът продължава...
http://dnes.dir.bg/2007/06/22/news1809536.html :cry:


Пет Юни 22, 2007 9:28 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Всеки ден си отива по някой в автомобилна катастрофа, но акъл не ни идва.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Юни 22, 2007 9:39 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Аз, честно казано, просто не мога да си обясня как предната вечер всички гледат телевизия и цъкат с език, а на следващата сутрин се качват зад волана и се почва с лудото каране.


Пет Юни 22, 2007 10:50 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Аз, честно казано, просто не мога да си обясня как предната вечер всички гледат телевизия и цъкат с език, а на следващата сутрин се качват зад волана и се почва с лудото каране.


Обяснението е просто и се казва български манталитет. Всеки пред телевизора цъка, а после казва "мани ги тия лудите. на мен няма да се случи".

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Юни 22, 2007 10:54 am
Профил ICQ YIM
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 8:43 pm
Мнения: 28
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
тука бих казал, че докато има бързи коли ще има и луди глави -следователно ужасът ще продалжава :(


Съб Юни 30, 2007 12:14 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 8:43 pm
Мнения: 28
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Вчера се прибирам от Своге към София и по дефилето гледам едно момче цялото в рани и ми се наби на очи че храстите са смачкани и спрях веднага да му помогна с каквото мога и когато погледнах надолу гледам в пропаста една кола и с течение на времето разбрах,че това е Хонда а момчето в стрес премятало се около четири пъти и благодарение на случаино дърво се е спряла колата и тои успял да излезне.Полицията го пита какво стана и тои им каза, че бързал за да вземе едни колони за колата на някакъв негов приятел и неусетно излезнал от пътя а там ако някои е минавал знае, че завоите са повече от 160 градуса та според вас заслужава ли си да се костваш за такива неща.Има книжка от година :cry: :? Пазете се колеги с 5мин по рано или по късно не си заслужава ........


Пон Юли 02, 2007 6:18 pm
Профил
UNREAD_POST 
Дааа мене все повече ме хваща страх да карам из София и въобще из България... :(


Съб Сеп 15, 2007 10:34 pm
UNREAD_POST 
oblacheto написа:
Вчера се прибирам от Своге към София и по дефилето гледам едно момче цялото в рани и ми се наби на очи че храстите са смачкани и спрях веднага да му помогна с каквото мога и когато погледнах надолу гледам в пропаста една кола и с течение на времето разбрах,че това е Хонда а момчето в стрес премятало се около четири пъти и благодарение на случаино дърво се е спряла колата и тои успял да излезне.Полицията го пита какво стана и тои им каза, че бързал за да вземе едни колони за колата на някакъв негов приятел и неусетно излезнал от пътя а там ако някои е минавал знае, че завоите са повече от 160 градуса та според вас заслужава ли си да се костваш за такива неща.Има книжка от година :cry: :? Пазете се колеги с 5мин по рано или по късно не си заслужава ........



Имаше тема от някого: По-добре 20 минути по-късно на този, отколокото 40 годинини по-рано на онзи свят. Но в случая младоста и неопитноста на този юнак са предизвикали ситуацията.


Съб Сеп 15, 2007 11:35 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg