Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:52 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Тъжен рекорд за 2006 г. - 1042 загинали на пътя 
Автор Съобщение
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 2:12 pm
Мнения: 29
Местоположение: Созопол
UNREAD_POST 
Брех, мислех че ще са по-малко от 2005 година. Сега ми е любопитно, ако ни задължат да караме целогодишно на фарове, колко ще се промени тази цифра? И дали ще се дължи на фаровете, или на по-солените глоби?

_________________
Citroen C8 2.2 HDI-FAP 16V 94kW 130HP;
Toyota Carina II 2.0D 54kW 75HP

Изображение


Сря Фев 07, 2007 10:25 pm
Профил WWW
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 330
Местоположение: София Област
UNREAD_POST 
Тази цифра ще намалее само когато спрем да даваме книжки на хора които не го залужават,и когато не си тръгнал с нагласата че ако те спрат ще бутнеш 10 20 лева и готово,просто всички станаха прекалено безотговорни,младежи без никакъв опит кръстосват улиците опитвайки да проверят каква скорост ще вдигне автомобила,мутряги които са далеч от закона и полицаите се страхуват да спират по пътищата,ами няма да намалеят си мисля аз докато всичко това продължава,докато нещо не се промени но от хората от които зависи или не знаят какво е то или по скоро се правят че незнаят.


Сря Фев 07, 2007 10:54 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 1:25 pm
Мнения: 495
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Replay написа:
Тази цифра ще намалее само когато спрем да даваме книжки на хора които не го залужават,и когато не си тръгнал с нагласата че ако те спрат ще бутнеш 10 20 лева и готово,просто всички станаха прекалено безотговорни,младежи без никакъв опит кръстосват улиците опитвайки да проверят каква скорост ще вдигне автомобила,мутряги които са далеч от закона и полицаите се страхуват да спират по пътищата,ами няма да намалеят си мисля аз докато всичко това продължава,докато нещо не се промени но от хората от които зависи или не знаят какво е то или по скоро се правят че незнаят.

Четеш ми мисълта :wink:
Дано всичко, което си написал да се промени :roll:

_________________
FIAT Punto 99' 1.7 TD Изображение
FIAT Punto 02' 1.9 JTD


Пет Фев 09, 2007 1:08 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 14, 2007 1:52 pm
Мнения: 105
Местоположение: Варна 05 Аспарухово
UNREAD_POST 
Карам си аз таз сутрин посока Бургас и не държа висока скорост щото баира като излезнеш от Варна си е сериозен за моето 55 кончета с метановите бутилки отзаде Пунто. Ми повече от 60-80 почва да ми се дере колата баси. А и не съм и свикнал още. Еййй....то беше свиркане то беше светкане то беше чудо.

Тъпаци.

Колеги, имайте толерантност към по-бавно движещите се. Не всички са с вашия опит. Не всички са с вашите машини. Изчакайте възможноста си за изпреварване и го направете, а не да подтиквате този пред вас да натиска газта защото видите ли - пречел ви, па вие много бързате.

На единия свирчо му изкозирувах и да видите как му омекна отношението. Ама това ли е начина?


За мен начина е зверски, ЗВЕРСКИ голби. От по 1000лв. нагоре. Нулева толерантност. Камери навсякъде. Ганьо докато не му бръкнеш в джоба не вдява. Обаче бръкнеш ли - ооо, много бързо се променя. Сопа, ей това ще оправи бг шофЕра. Сопи и за инструктора. Прави намеци на жена ми дето сега кара курса да си платяла изпита щото вече два пъти я късат. 50 пъти нека я скъсат докато не е готова колата няма да я види.

Ядосах ли се? Ядосах се. Нищо, ще ми мине.

_________________
Пунто SX 55 '95 Метан

Изображение


Пет Фев 09, 2007 2:17 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg