Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:49 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Ужаса по БГ-пътищата продължава :( 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 21, 2006 5:50 pm
Мнения: 77
UNREAD_POST Ужаса по БГ-пътищата продължава :(
Един е загинал на място, а друг е тежко пострадал при катастрофа вчера в района на с. Батишница. Произшествието е станало около 13.30 часа. Лек автомобил «Фиат Браво» с великотърновска регистрация, който се е движел от с. Батишница към гр. Две могили при движение е излязъл от пътното платно и се е блъснал в крайпътно дърво. В резултат на удара колата се е самозапалила. След намесата на екип от «Пожарна безопасност и защита на населението» от районната служба в гр. Две могили пожарът в превознато средство е бил изгасен. Пристигналите на място екипи на полицията, пожарната и спешна помощ са открили в колата изгорял до неузнаваемост труп с неустановена самоличност, а до автомобила е намерен тежко пострадал 23-годишният С.Ю. от гр. Стражица. Пострадалият е бил отведен и настанен в МБАЛ – Русе, където е установено, че има тежка черепно-мозъчна травма и е опериран по спешност. На местопроизшествието е извършен оглед от оперативно-следствена група, причините за ПТП се изясняват. Води се дознание.

ОДП-РУСЕ

_________________
ИзображениеДа попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
Brava 1.4 12V SX


Вто Яну 02, 2007 3:31 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 10:57 pm
Мнения: 1060
Местоположение: София Бели Брези
UNREAD_POST 
Днес като пътувах за Боровец на два пъти щяха да ме блъснат брутално заради неправилно изпреварване (изпреварваха мен). По пътя през панчарево не може да се вдига повече от 60, тръгнали да изпреварват с над 80 на завой. Смятам даже че спасих трима идиота с един голф 3, решили да ме изпреварват на остър завой, разсвирих им се и им препречих пътя за да не се забият в насрещен камион, щяха и мен да повлекат. При започване на маневрата за изпреварване, между голфа и камиона имаше по-малко от 5м...
Призовавам и останалите съфорумци - ако видите че някакъв изпреварва, а насреща му идва нещо - стреснете го! Поне жена му ще го набие със сигурност. Ще сте спасили себе си и поне един човек още.


Вто Яну 02, 2007 8:59 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg