Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:49 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
катастрофата е моя /EEE забравих я вече / 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST катастрофата е моя /EEE забравих я вече /
Честно казано не знам какво да пиша . Вчера сутринтта едно такси на фирма 6142 ме засече зверски набих спирачки и се блъснах в него . За щастие няма пострадали и това е хубавото. Колата....не става за нищо ,цялата предница е помляна . Колана спаси живота ми и да ви кажа когато си на 21 години след това се чувстваш жив.
Относно поражени по автомобил - предницата пое удара много здраво на пръв поглед здраво няма ..засега!
Слагайте колана колеги за да останете живи другото е ламарина и части :roll:

Темата е важна, затова я заковавам отгоре! doofiat

_________________
Изображение

Изображение


Последна промяна *Punto*PowerDriving на Пон Дек 11, 2006 10:39 am, променена общо 2 пъти



Сря Ное 01, 2006 8:48 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Също така ще помоля колегите от пловдив да предложат каквото имат за продан - капак калници броня части по предница , най вероятно скорости абе всичко е леш ! Ако някой има нещо да предложи ! :(

_________________
Изображение

Изображение


Сря Ное 01, 2006 8:50 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Пон Май 23, 2005 4:18 pm
Мнения: 1403
Местоположение: пловдив
UNREAD_POST 
важното е че си жив и здрав колега, а относно колата ако можеш да качиш снимки и някой от по разбиращите да ти каже дали си заслужава да я правиш или да я разпродадеш на части на колеги от форума, /сигурен съм че ще има търсене/ и с паричките и малко от теб да си купиш кола която не е блъскана или поне не толкова силно както казваш за твоята

ПС предполагам другия е виновен и ще вземеш пари и от застраховката

_________________
TEMPRA 1.8 SW.SLX
UNO 1.0 FIRE
Изображение


Сря Ное 01, 2006 12:27 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
стеф снимки направиха от Булстрад но не знам дали ще ми дадат на мен . Катастрофатата стана във вторник 8:00 сутринтта до сладкарница неделя /рилон/ на Христо Ботев . Едно такси ме засече зверски и аз го блъснах , невинен съм ама то като стане белята . Таксиметъра каза следното : "Не те Видях" . "Абе тъпанар как ще правиш обратен завой на натоварен булевард бе изрод" е тва казах аз и се отдалечихме че не знам .. Ако си минал оттам по това време навярно си видял едно червено пунто смачкано отпред . Колата вече е в сервиза , ремонта започна - грубо 800лв за видими части /за останалото не ми се мисли/ а вътре какво е станало ще разбера утре ..предполагам около 2000-2200 лв ще излезе всичко заедно с труда на момчетата. Двигателя задължително се сваля! :roll:

_________________
Изображение

Изображение


Чет Ное 02, 2006 8:32 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Пон Май 23, 2005 4:18 pm
Мнения: 1403
Местоположение: пловдив
UNREAD_POST 
*Punto*PowerDriving написа:
стеф снимки направиха от Булстрад но не знам дали ще ми дадат на мен . Катастрофатата стана във вторник 8:00 сутринтта до сладкарница неделя /рилон/ на Христо Ботев . Едно такси ме засече зверски и аз го блъснах , невинен съм ама то като стане белята . Таксиметъра каза следното : "Не те Видях" . "Абе тъпанар как ще правиш обратен завой на натоварен булевард бе изрод" е тва казах аз и се отдалечихме че не знам .. Ако си минал оттам по това време навярно си видял едно червено пунто смачкано отпред . Колата вече е в сервиза , ремонта започна - грубо 800лв за видими части /за останалото не ми се мисли/ а вътре какво е станало ще разбера утре ..предполагам около 2000-2200 лв ще излезе всичко заедно с труда на момчетата. Двигателя задължително се сваля! :roll:


според мен 2000 хил са си доста парички явно удара е бил сериозен, помисли пак дали си струва да я правиш или да я разпродадеш на части и с парите от застраховката + тези 2000 хил които ти искат за ремонта мисля че ще си намериш читаво пунто, но все пак ти си решаваш де аз така бих направил

_________________
TEMPRA 1.8 SW.SLX
UNO 1.0 FIRE
Изображение


Чет Ное 02, 2006 10:27 am
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 8:50 pm
Мнения: 412
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Аз само ще вметна, че по принцип застраховката "гр. отг." има някакъв обезпечителен фонд. някой от приятелите ми и си беше взел парите от там, ако се сетя кой е ще му звънна да го питам!

_________________
"То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.


Чет Ное 02, 2006 2:40 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 05, 2004 1:32 am
Мнения: 570
Местоположение: Обект 9
UNREAD_POST 
toko написа:
Аз само ще вметна, че по принцип застраховката "гр. отг." има някакъв обезпечителен фонд. някой от приятелите ми и си беше взел парите от там, ако се сетя кой е ще му звънна да го питам!

:arrow: Гаранционен фонд(ГФ)
:arrow: Адрес на ГФ

_________________
146E e 188
www.fiat-uno.org/


Пет Ное 03, 2006 10:42 pm
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
stef написа:
*Punto*PowerDriving написа:
стеф снимки направиха от Булстрад но не знам дали ще ми дадат на мен . Катастрофатата стана във вторник 8:00 сутринтта до сладкарница неделя /рилон/ на Христо Ботев . Едно такси ме засече зверски и аз го блъснах , невинен съм ама то като стане белята . Таксиметъра каза следното : "Не те Видях" . "Абе тъпанар как ще правиш обратен завой на натоварен булевард бе изрод" е тва казах аз и се отдалечихме че не знам .. Ако си минал оттам по това време навярно си видял едно червено пунто смачкано отпред . Колата вече е в сервиза , ремонта започна - грубо 800лв за видими части /за останалото не ми се мисли/ а вътре какво е станало ще разбера утре ..предполагам около 2000-2200 лв ще излезе всичко заедно с труда на момчетата. Двигателя задължително се сваля! :roll:


според мен 2000 хил са си доста парички явно удара е бил сериозен, помисли пак дали си струва да я правиш или да я разпродадеш на части и с парите от застраховката + тези 2000 хил които ти искат за ремонта мисля че ще си намериш читаво пунто, но все пак ти си решаваш де аз така бих направил


Може да е правилно да разпродам и с парите от застраховката да си взема ново Пунто , ама това си го обичам :D
колата вече е почти готова остава външно боядисване и монтаж на фарове мигачи и т.н но технически е готова
очаквам до петък да си ми е в гаража :P

_________________
Изображение

Изображение


Нед Ное 19, 2006 5:43 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:34 pm
Мнения: 743
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
Нямаш снимки от щетата, ама поне я снимай след "реставрацията" да видиме как са се справили майсторите. Изкоментирай и как се представиха застрахователите. Може да е от полза на колегите при избор на застрахователна агенция.

_________________
Alfa 156 SW 2.4 JTD
Fiat Brava 1.6 16V
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
www.locksmith-bg.com


Нед Ное 19, 2006 9:50 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 09, 2006 5:49 pm
Мнения: 84
Местоположение: София щат Люлин 5
UNREAD_POST 
Абе мани я колата ,нали на теб ти няма нищо.Кола се оправя ама теб няма да могат да те оправят.Не веждаш ли ,че куцо и сакато кара ,а да не говорим за бакшишите . :x


Пон Дек 04, 2006 7:57 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:19 pm
Мнения: 149
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
Добре, че ти си наред ... колата ще я оправиш някак си!

_________________
Fiat Brava 1.6 16V '96


Пон Дек 04, 2006 8:40 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
колеги и колежки след не малко проблеми верната Фиатка е отново на пътя :P
Първо нека кажа така : Най - важното е че няма пострадали от "галимацията"(ПТП-то) и да няма повече такива неща
Относно колата - в страхотна форма е , трябва да кажа че сервиза който я отремонтира е наистина за похвала , момчетата явно си разбират от работата .
За ремонта : това което се вижда на пръв поглед - лъже! Толкова неща излезнаха че ще ви уплаша !
най странните от които...: нов стартер,нов преден мост ,счупена скоростна кутия /тампони и тем подобни/, другото и него ще изредя : 2 калника ,преден капак , фарове , мигачи , предна маска ,греди-долна горна , радиатор,перка ,2 подкалника , акумулатор /+стойка/ , сваляне на двигател/без поражения върху него /освен спукана кутия на въз.филтър/, някакви накрайници????/не разбрах точно , беше ми замяно :( )ламбда сонда-150лв :!: ) нов контактен ключ/вече си имам чисто нови ключета -синички(100лв.) , 2-3датчика бяха сдали багажа , сменени да и дисковите спирачки , нова броня естествено :P , тампончета и още кабелчета , скобички , чаркалаци ....и сигурно забравям нещо..
Минала е всички тестове успешно: комп.диагностика,стенд-преден и заден мост..както и през цял отбор майстори 8)
Може да се каже че е отремонтирана буквално отвсякъде : свалян е двигател, скорости ,волан , табло , парно , инсталацията ......

Цвета естесвено не изневерих на моя любим - "бордо метализеее". Пак е красавица !
:P За пари не ми се говори много че още ме боли сърцето : за жена не съм давал толкова :o
В това пунто съм влюбен явно/само да не чуе приятелката че и без това и надух глава цял месец с тази кола..ама моето си е мания Фиат ...това е :twisted:

ps: относно постването на снимки - днес ще заредя батерията на цифровия , но си имам мнение относно разпостраняване на снимки на автомобила си в интернет пространството и то е отрицателно.............................ако
някой иска да я види нека ми каже ще му пусна на лични снимка и съм СИГУРЕН че,няма да ги разпострани :P :P иначе няма снимки :P :P
а и смятам да посетя някое събиране с плд феновете :D да се запознаем !
:arrow:

_________________
Изображение

Изображение


Пон Дек 11, 2006 10:27 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:19 pm
Мнения: 149
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Е, ти май се оказа най-големия фен. Чакаме те тази сряда.

_________________
Fiat Brava 1.6 16V '96


Пон Дек 11, 2006 5:40 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg