Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:57 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Хубави пътища за шофиране в България 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Фев 17, 2009 12:43 pm
Мнения: 1
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST Хубави пътища за шофиране в България
Тъй като с половинката ми сме запалени по обикалянето на красиви места се разтърсих из нета за информация за най-красивите пътища за шофиране в България и попаднах на следната тема: http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=121827. И понеже съм си техничарска душица прехвърлих почти всички отсечки, които са описани в Google Maps ги записах заедно с коментарите, правени към тях във файла, който пускам тук. Надявам се да свършат работа на някого.

Всички нови предложения и идеи са добре дошли, разбира се Yellow_Flash_Colorz_PDT_05


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Вто Фев 17, 2009 12:52 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 7:57 pm
Мнения: 47
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
Нямам регистрация във форума споменат по-горе, а и не ми се прави само за 1 цитат... бих препоръчал на всеки 1 да мине през троянския проход, когато е отворен (тъй като цяла зима е затворен) и повече късмет ще имате ако има грамотевици ... качвате се горе на Беклемето, спускате се надолу(към южна България), гледате хълмове навсякъде, а встрани от пътя се виждат облаците с гръмотевици под Вас... Тази гледка не може да се обясни всеки един трябва да го види със собствените си очи

П.С. пътят не е кой знае колко добре, но не е и от най-разбитите а и си заслужава гледката

_________________
Спри на пьтя, за да повьрвим! Искам просто да стигна ЖИВ! Няма днес и няма сега! Твоя жиот е в твоята рька


Съб Фев 21, 2009 11:29 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg