Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:06 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Едно райско кътче тук долу на земята.... 
Автор Съобщение
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:01 pm
Мнения: 42
Местоположение: Симитли
UNREAD_POST Едно райско кътче тук долу на земята....
Здравейте, приятели! Едно от хобитата ми е да обикалям България в свободното си време(за съжаление все повече започва да липсва). Нов потребител съм във форума, но с радост се включвам, особено тук. Последното ми приключение беше на Хотнишкия водопад - страхотно място!!! Наистина е като райско кътче. На път за него минахме и през Никополис Ад Иструм - римски град от ІІ век - открита е централната част, но си заслужава. Особено ако срешнете местния археолог Страти - той е много дружелюбен и отзивчив. Ако можете посетете тези места. Намират се едно до друго, северно и северно-западно от старопрестолната столица - Велико Търново. Ако имате въпроси - с радост ще помогна. Имам и много снимки, но незнам как да ги кача(не се разбирам много с компютрите)....


Последна промяна bordaf на Пон Май 12, 2008 6:33 pm, променена общо 1 път



Нед Май 11, 2008 8:42 am
Профил
UNREAD_POST 
Здравей колега,
когато пишеш отговор, под полето за писане има един бутон "избор" - оттам избираш коя снимка да качиш, а отдолу има друго буто "Add Attachment" оттам прикачваш избраната снимка към отговора си.

има ограничение към снимките обаче - да са с размер 800х600 пиксела.

ако имаш затруднения - прати ми ги на georgi@chiliev.com аз ще ги пусна тук :cool:


Нед Май 11, 2008 7:06 pm
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:01 pm
Мнения: 42
Местоположение: Симитли
UNREAD_POST 
Благодаря за помощта! Ето и някои от снимките. От ляво на водопада започва Хотнишката екопътека(за около 1 час се минава). Много е яко!


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
ПУНТО 1.1


Нед Май 11, 2008 10:55 pm
Профил
UNREAD_POST 
bordaf страхотно е мястото , определено ще го посетя :cool: ...
като се поразрових открих че може да се остане и на палатка там, решил съм така да направя, само да се постопли времето и тръгвам,
ако има желаещи колеги, можем да направим една срещичка там на палатки примерно :cool:


Пон Май 12, 2008 9:51 am
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Май 12, 2008 2:37 pm
Мнения: 6
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST 
Мястото е супер , и на мен ми хареса само трябва да се постопли още малко и да се организираме да направиме едно пътешествие с нашите виятчета :)

_________________
Fiat Punto 1.2 SX


Пон Май 12, 2008 2:50 pm
Профил
UNREAD_POST 
IvanBlagov написа:
Мястото е супер , и на мен ми хареса само трябва да се постопли още малко и да се организираме да направиме едно пътешествие с нашите виятчета :)


ако се посъберем желаещи мога да отида да огледам мястото, да разпитам дали наистина е разрешено опъването на палатки, има ли къмпинг, какви са условията, а ако има някой хижичка още по добре ... такива неща .. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Пон Май 12, 2008 3:14 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Май 12, 2008 2:37 pm
Мнения: 6
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST 
Няма да е зле да се поразпита , че лятото наближава и фиятовете чакат своят офроуд :)

_________________
Fiat Punto 1.2 SX


Пон Май 12, 2008 6:18 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:01 pm
Мнения: 42
Местоположение: Симитли
UNREAD_POST 
За хижа в околностите мисля, че няма, но може да се провери. Иначе точно пред водопада има полянка около декар може и два. От дясната страна е построено нещо като голяма беседка за барбекю - даже има и такова. Съжалявам, че не съм я снимал. Ако наистина се организираме може да се посети с палатков лагер.

_________________
ПУНТО 1.1


Пон Май 12, 2008 6:31 pm
Профил
UNREAD_POST 
bordaf написа:
За хижа в околностите мисля, че няма, но може да се провери. Иначе точно пред водопада има полянка около декар може и два. От дясната страна е построено нещо като голяма беседка за барбекю - даже има и такова. Съжалявам, че не съм я снимал. Ако наистина се организираме може да се посети с палатков лагер.


малиииии ....щом има барбекю значи ще оцелеем.. само незнам дали ще стигне бирата Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

аз съм ЗА подобна сбирка , евентуално с една нощувка на палатка или по колите ... кой как му се хареса ...
естествено като се стопли времето и водата да става за къпане :cool: :cool: :cool:


Пон Май 12, 2008 10:20 pm
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:01 pm
Мнения: 42
Местоположение: Симитли
UNREAD_POST 
ОК! Като се стопли времето ще поговорим пак. Някой друг за идеята????

_________________
ПУНТО 1.1


Пон Май 12, 2008 10:43 pm
Профил
UNREAD_POST 
Къде без мен бре ей? Хайде задвиждайте нещата, и да товарим жените по багажниците. Някой да поразучи и разпита, и палим машините...


Пон Май 12, 2008 10:54 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Къде без мен бре ей? Хайде задвиждайте нещата, и да товарим жените по багажниците. Някой да поразучи и разпита, и палим машините...


към юни мисля че времето ще позволява такава гимнастика ...
ще отида може би преди това да видя кое как и ще пиша...
събирайте желаещи да знам колко пържоли да приготвям... Yellow_Flash_Colorz_PDT_02


Пон Май 12, 2008 11:06 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Май 12, 2008 2:37 pm
Мнения: 6
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST 
И аз съм с вас ! :)

_________________
Fiat Punto 1.2 SX


Пон Май 12, 2008 11:43 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 10:29 am
Мнения: 1261
Местоположение: Благоевград/Симитли
UNREAD_POST 
Къде къде тръгнахте!?!?? :P

_________________
И пиши на кирилица, че е много дразнеща шльокавицата!
Punto 1.2 75 ELX `97 MPI/ГОЛЕМА БРИЧКА И ТАРАТАЙКА /-никога не подушила бензин
Изображение Изображение


Вто Май 13, 2008 3:01 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
определено трябва да се посети.Благодаря за инфото.


Сря Май 14, 2008 10:51 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg