Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:38 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
100-те обекта на България 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Яну 11, 2008 5:51 pm
Мнения: 152
Местоположение: Пещера
UNREAD_POST 100-те обекта на България
Здравей те колеги,ние сме от семеиствата които решиха преди време като си взеха първата кола(която беше нашия готин моци) да опознаем БГ.Та така
вече имаме над 30 печата.Сега имаме готиния фичо(фиат палио) и като му сложихме метан хич не се и замисляме на каде и колко далеч отиваме.Били сме из цияла България.Но на скоро ходихме до Разград до царската гробница и Демир баба теке.Невероятно е.Самота място е изпълнено със спокоиствие и красота.Величествено е да изминеш пътя до храма на алевитите.Друго величествено място което за жалост разгледахме за кратко е ждрелото на река Ерма и макар пътя сега там да е лош с желание се стига.Но скоро ще има готин път които се строи.Та така сега плана е да отидем отново до Петрич там преди време за Великден изкарах ме страхотно ама нямаме печати от там.А и има план като се постопли да се ходи до Аладжа манастир или така наречените скални манастири.Казват че било готино пак ще видим.А нашето семеино място от доста време е Ягодинската пещера.КРАСОТА.Там си ходим за късмет и да хапнем по един фасул.Това ни е традиция.А за късмета не се шегуваме да хвърлиш монета в езерцето на пещерата и да си пожелаеш нещо,то става.Е обектите които сме посетили са доста и трябва да пиша цяла вечер,но ако някои има въпрос за нещо и сме ходили там ще дадем съвет.А за снимки скоро ще качим. [/img]


Пон Мар 31, 2008 10:51 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Яну 11, 2008 5:51 pm
Мнения: 152
Местоположение: Пещера
UNREAD_POST 
ето и малко снимки


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Пон Мар 31, 2008 11:03 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Яну 11, 2008 5:51 pm
Мнения: 152
Местоположение: Пещера
UNREAD_POST 
ето и още снимки


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Пон Мар 31, 2008 11:36 pm
Профил
UNREAD_POST Re: 100-те обекта на България
sabin_zaimov написа:
...А нашето семеино място от доста време е Ягодинската пещера.КРАСОТА.... [/img]


Пещерата е уникална! Ето една снимка и от мен - т. нар. "леопардова кожа", много интересно природно образувание.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Вто Апр 01, 2008 6:04 pm
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:01 pm
Мнения: 42
Местоположение: Симитли
UNREAD_POST 
Предлагам, всички които обичат България, пътешествията и 100-те нац.обекта да сигнализират, когато ходят до някой от тях и така може да плануваме повече хора за екскурзии с Фиатовете! Например: аз отивам до еди къде си, еди кога си - има ли желаещи?

_________________
ПУНТО 1.1


Пет Май 30, 2008 5:56 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:01 pm
Мнения: 42
Местоположение: Симитли
UNREAD_POST 
Предлагам, всички които обичат България, пътешествията и 100-те нац.обекта да сигнализират, когато ходят до някой от тях и така може да плануваме повече хора за екскурзии с Фиатовете! Например: аз отивам до еди къде си, еди кога си - има ли желаещи? Със съпругата ми имаме вече 65 събрани печата!

_________________
ПУНТО 1.1


Пет Май 30, 2008 5:56 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg