Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:54 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Майстори, Ремонти, Полезни съвети, Взаимопомощ 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Майстори, Ремонти, Полезни съвети, Взаимопомощ
Колеги, създавам тази тема с цел тука да коментираме разни ремонти, тяхното отстраняване и сервизите в които това е станало.
Надявам се да е полезно за всички.


Нед Окт 01, 2006 7:26 pm

Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 8:29 pm
Мнения: 1
Местоположение: Враца
UNREAD_POST Re: Майстори, Ремонти, Полезни съвети, Взаимопомощ
x 1/9 написа:
Колеги, създавам тази тема с цел тука да коментираме разни ремонти, тяхното отстраняване и сервизите в които това е станало.
Надявам се да е полезно за всички.


Eи хора взех си Фиат Брава преди 5 месеца и много ми харесва, но всички казваха е нищо не става от този тип коли че двигателя е скапан че окачването е лошо и се чупят бързо. Аз нямах шанса да я покарам така по серизно та да разбера що за коли са фиат-тие, защото на 1- вата седмица катастрофираг и колата стана на НИЩО!!! Ако я бягте видяли на какво прилича щяхте да си кажете че от това нищо няма да стане, но аз сам упорит и я сглобихме с един мои приател и са е супер, лошото беше че не можах да намеря частите толкова лесно и се забавих много пък и бяха много скъпи. Та както и да е сега е номер едно, само остана един малък проблем не мога да си намеря дръжки за вратите, каде ли не търсех.... но уви няма .......................... айде ако някой от вас има някаква информация как да си намеря дръжки нека ми пише на Iron_cool@abv.bg или да ми се обади на 0886155014 - Венци плащам колкото трябва.............. 10х предварително !!!!!!!!!!!![/quote]


Пон Мар 31, 2008 8:38 pm
Профил
UNREAD_POST 
Пусни си обява в раздел "Купува". Тук едва ли потенциални продавачи ще погледнат :cool:


Вто Апр 01, 2008 6:50 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 2:13 pm
Мнения: 88
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Колеги здравейте.
Имам Фиат брава 1.6 16V 1997г. 103к.с. и съществува следния проблем: колата започна да харчи много гориво. Карам я на бензин. Купих я м.юни миналата година и в градски условия имах разход 9-10л/100км., сега е някъде около 12-13л./100км. Респективно извънградското беше 6л./100, с климатик 7л./100км. Маниера ми на шофиране в никакъв случй не е предпоставка за висок разход, напротив. Знам че термостата ми е повреден и загрява бавно, но до някъде съм решил временно проблема с един картон пред радиатора и вдига температурата до средата на скалата, дори и се включва перката понякога и стрелката стои на средата. Мисля че това не е основният проблем, тъй като с този термостат съм карал и миналата година и дори не заграваше до средата. Него разбира се, ще го сменя, но в какво може да е проблема. Чувал съм от майстори на ауспуси че това е от катализатора, други казват че е от неправилно работеща ЛАМБДА сонда. А дали проблема не е в двигателя... НЕЗНАМ :-(
Ако някой се е зблъсквал с такъв проблем или знае неговото решение, бих го помолил да сподели мнението и опита си. Както и някой сервиз в който могат КОМПЕТЕНТНО да го отремонтират дефекта.
Предварително Ви благодаря на всички.


Съб Апр 05, 2008 8:44 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 2:13 pm
Мнения: 88
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: Майстори, Ремонти, Полезни съвети, Взаимопомощ
Приятелю, Venko, дръжки за Фиат Брава можеш да си купиш в София, адреса е: ул.Стефан Тошев ъгъла с бул.Гоце Делчев под бл.№2 (зад гумаджията). Това ориентировъчно е района на Красно село. Тел. 02/850-44-05 GSM 0897/848-814. или www.tincar.info
Друго място е Александър Ауто: София ул.Росица №10 тел. 02/983-51-79.
Рекламата им е, че предлагат оригинални резервни части за италиански коли. Незнам дали имаш път към София, но с това мога да ти помогна, за Враца незнам.Успех.


Пон Апр 07, 2008 6:41 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg