Дата и час: Сря Апр 24, 2024 10:15 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Параклис Вакарел - среща!!! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Параклис Вакарел - среща!!!
Здравейте колеги,
бих искал да споделя моя идея с вас, като преди това искам да ви разкажа една история, много близка до тази, която всички преживяхме около неприятната случка във Вакарел.
Във вторник ходихме със Стани до Ихтиман, трябваше да вземем протокола за катастрофата от тамошната полиция, имахме работа и в болницата.....на връщане ходихме до Вакарел, с надеждата да открием Чара - кучето на Стани, което при катастрофата изчезна......хубавата новина е че кученцето си стоеше до вилата, в очакване на стопанина си...много вълнуваща гледка бе, когато се събраха двамата.....насълзиха ни се очите......
По пътя към Ихтиман, Стани ми разказа за един параклис, намиращ се на около 100 метра от мястото на удара. Строежа е започнат преди около 4 години, почти е завършен. Начинанието е започнато от местен жител, който преди четири години претърпява много тежка катастрофа със семейството си, едвам са оживяли.....след като се възстановява, човека решава да построи параклиса, като преклонение пред бога че е жив.....Стани е влизал в този параклис и преди, но във въпросния ден бе много важно да го посети пак....говореше за това почти през цялото време на пътуване...
Разговарях с господина, построил параклиса и ще се опитам да перефразирам думите му, след като му разказах историята на Стани и всички нас:
"- ами момче, за това е оживял, защото е влизал тук, защото този параклис е строен точно поради тази причина..."
Онемях......не знам до колко всеки от вас възприема толкова емоционално такива неща, но аз онемях......а на Стани му трепереха краката от вълнение.....параклиса е буквално на 100-150 метра от мястото на удара....и е там заради друг удар....
Моята идея е следната, нека в неделя се съберем и да отидем до този параклис. Мисля че трябва да запалим по една свещ там, да благодарим на господ че Стани и всички в колата са сред нас......и да се помолим повече да не се повтаря това.....
Нека покажем, че пред такива нещастлия сме единни, нека покажем че сме заедно........ заслужаваме го ние, заслужава го и Стани...и всички, които бяха там и изживяха този ужас - Краси, Огнян, Ники, Светльо, Митко, Деян, Миро, Лили, .....и Чара дори......

Предлагам час на тръгване 11.30 в неделя / 20.03 /. Сборен пункт - бензиностанция "Лукойл", от където тръгнахме за италфеста. Цариградско шосе, след патрулката.....Време за изчакване - 11.00 - 11.30...
Нека бъдем там всички.....


Последна промяна Гост на Пет Мар 18, 2005 12:54 am, променена общо 2 пъти



Пет Мар 18, 2005 12:18 am
UNREAD_POST 
Горещо подкрепям идеята и ще бъда там.


Пет Мар 18, 2005 12:24 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 9:40 am
Мнения: 260
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Разбира се, че и аз ще отида като преживял това събитие.

_________________
Lancia Lybra - италиянската S класа.
Lybra 1.9 JTD 105 HP


Пет Мар 18, 2005 12:31 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 9:40 am
Мнения: 260
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Ние с моята приятелка ще доидем от към Ихтиман. Затова още от сега да ви помоля да внимавате момчета. Особенно като слезете от магистралата. Даже най-добре колата на Мариян да е отпред щом ще е с дете.

_________________
Lancia Lybra - италиянската S класа.
Lybra 1.9 JTD 105 HP


Последна промяна deqnak__ на Съб Мар 19, 2005 2:50 pm, променена общо 1 път



Пет Мар 18, 2005 4:57 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 6:35 pm
Мнения: 130
Местоположение: София, жк Люлин
UNREAD_POST 
Кога ще се ходи до там???Моля Админите да пуснат SMS,защото заминавам в провинцията.
Благодаря на Митко,Марио и Явор.


Пет Мар 18, 2005 5:26 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Приятели, с нас ще има мотоциклет. Хубаво е да го пуснем да води и да не го изпреварваме.


Съб Мар 19, 2005 10:27 pm
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 1:59 am
Мнения: 46
Местоположение: София
UNREAD_POST ПРОБЛЕМАЦИЯ
Станал съм рано да дойда и аз обаче преди малко паля космича а той притриса здраво на 2-3 цилиндъра..свещи ли е кво е ..Търся ви по isq ..о никой не е онлайн :( Ако някой минава през "ЛОЗЕНЕЦ" и има желание да ме вземе в колата си нека звънне на 0897 40 58 72


Нед Мар 20, 2005 11:11 am
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg