Дата и час: Пон Апр 29, 2024 5:48 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Хайде във Велинград! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Хайде във Велинград!
Колеги нека се съберем и да си изкараме супер заедно във Велинград!
Може да :beer: и :drunk: или пък :36_2_41: , а може би :not listening: , но важното е да отидем някъде голяма група фиатаджии :36_2_25: така както го можем :!:
Става въпрос за общото пътуване на 24 и 25 февруари :wink:




ПС. zgabrovski моля те да дадеш отново информацията за цените и линк към сайта на хотела.


Пон Фев 13, 2006 10:29 pm
UNREAD_POST 
http://www.velinahotel.com

Цените специално за нас ще бъдат 54 лв за двойна стая/(нощувка + закуска), спокойно може и дете да се вземе (някои стаи са с по 3 легла а и спалните са доста широки).

В цената е включено още ползване на: Открит и закрит басейн с топла минерална вода, джакузи, фитнес, парна баня.
Кръчмето в което искам да ви водя е със запазена автентична обстановка, приготвят страхотна дъска (сач) с вкусотии, а и цените са много прилични - за две семейства (с децата) с добро хапване и пийване плащаме около 40-50 лв.

Резервациите са за 24 и 25 февруари - петък и събота!


Пон Фев 13, 2006 10:55 pm
UNREAD_POST 
Бройте ме със сигурност и мен с приятелката ми - живот и здраве разбира се! :punk: :36_2_41: :punk: :dance:
Ще се видим най после, само да се свържа със Здравко за капарото, но това е само подробност!
Хайде колеги-давайте да се преброим. Отначало имаше доста желаещи струва ми се...
Нали знаете "Колкото повече-толкова повече" - Мечо Пух.


Вто Фев 14, 2006 2:05 pm
UNREAD_POST 
Хайде на Велинград! и аз се присъединявам към призива за пореден път!
Вече е сряда, а няма още желаещи! То и петима ще е весело, ама друго си е повече!
Пък нали целта е да се видим, аз отдавна чакам този момент! имаше повече желаещи - какво стана? :dontknow:


Сря Фев 15, 2006 6:34 pm
UNREAD_POST 
И мен ме бройте


Сря Фев 15, 2006 7:03 pm
UNREAD_POST 
Колеги днес е петък - последният ден за потвърждаване на регистрацията за купона във Велинград.
Нали затова сме клуб - за да се виждаме!
Пък и както писах вече - там НЯМА ДА РАБОТИМ! Работата ще е сплотяване на колектива! :D
Свържете се с колегата zgabrovski и хайде на веселбата! :wink:


Пет Фев 17, 2006 12:38 pm
UNREAD_POST 
Още един аргумент "ЗА" е оправянето на времето! Погледнете навън - Пролет Е!!! :D
А на пролет какво се прави - отпуска се душата, която се е свивала цяла зима от студ! 8)


Пет Фев 17, 2006 2:59 pm
UNREAD_POST 
Там съм!Само, че ще нощувам в къщи.В петък ще тръгна след работа, ако видите бяло Пунто-II по пътя, значи съм аз :mrgreen:


Пет Фев 17, 2006 3:13 pm
UNREAD_POST 
Е значи за сега сериозните сме:
Mitko, blondy_druver, kiro_of_the_day, hit-ko, Nino ... и аз!

От Пловдив няма ли някой да вземе да дойде случайно?


Пет Фев 17, 2006 3:22 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 1:23 pm
Мнения: 1120
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Re:Среща Велинград
zgabrovski написа:
Е значи за сега сериозните сме:
Mitko, blondy_druver, kiro_of_the_day, hit-ko, Nino ... и аз!
От Пловдив няма ли някой да вземе да дойде случайно?

Още една заявка:от Бургас -vesko.t +госпожата...за 25/02/2006г.
Пращам ЛС за координати...
Сателитната прогноза за Велинград на въпросните дати е добра-без сериозни валежи и + температури... :wink: :beer:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Изображение


Пет Фев 17, 2006 4:51 pm
Профил
UNREAD_POST 
Супер!

Колеги от Пловдив никой ли няма да се престраши да дойде?

Срамота е Веско чак от Бургас ще идва, а вие за 120 километра - направо се излагате!

До тук сме запълнили 6 стаи, ще изчакам до вторника преди да откажа незаетите стаи, помислете!


Съб Фев 18, 2006 11:12 am
UNREAD_POST 
zgabrovski написа:
...ще изчакам до вторника преди да откажа незаетите стаи, помислете...

Хайде момци - последен шанс - кой разбира, тук се спира, едър печееен, сеемкии топли, пресни интересниии :D
И не го слушайте колегата - изобщо не мислете, а направо се запишете :mrgreen: !


Пон Фев 20, 2006 12:02 pm
UNREAD_POST 
zgabrovski написа:
Супер!

Колеги от Пловдив никой ли няма да се престраши да дойде?

Срамота е Веско чак от Бургас ще идва, а вие за 120 километра - направо се излагате!

До тук сме запълнили 6 стаи, ще изчакам до вторника преди да откажа незаетите стаи, помислете!


Бъркаш, Пловдив -Велинград е около 90-95 км. и се изминава за около 90 минути спокойно каране.


Пон Фев 20, 2006 2:06 pm
UNREAD_POST 
Явно ще сме само тези, но и така ще е весело! Другите да му мислят какво изпускат...
Понеже hit-ko и Nino не са постнали снимки и поне аз няма да ги позная като ги видя,
предлагам на срещата hit-ko (според професията си) да носи примерно колянов или разпределителен вал в
едната ръка и бутилка Ямболска мускатова в другата :D , а пък Nino да води котарака с една ръка
(на синджир щот е много голям) и бутилка Велинградска отлежала в другата!
Мен ще ме познаете, но ако кажете ще нося учебник по Римско право в едната и
Кюстендилка плодова (сливите ги изсекоха) в другата! :mrgreen:


Вто Фев 21, 2006 6:05 pm
UNREAD_POST 
kiro_of_the_day написа:
Явно ще сме само тези, но и така ще е весело! Другите да му мислят какво изпускат...
Понеже hit-ko и Nino не са постнали снимки и поне аз няма да ги позная като ги видя,
предлагам на срещата hit-ko (според професията си) да носи примерно колянов или разпределителен вал в
едната ръка и бутилка Ямболска мускатова в другата :D , а пък Nino да води котарака с една ръка
(на синджир щот е много голям) и бутилка Велинградска отлежала в другата!
Мен ще ме познаете, но ако кажете ще нося учебник по Римско право в едната и
Кюстендилка плодова (сливите ги изсекоха) в другата! :mrgreen:


А софиянци какво да носим?


Сря Фев 22, 2006 12:03 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg