Дата и час: Пет Апр 19, 2024 7:21 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Следваща
Есенна национална среща, идеи и предложения. 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Хисар ( или Хисаря, и самите жители на града май не са наясно как се пише правилно), там ще е супер ! Тузарката даде идеята и сега да даде и оферти :) .

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Чет Сеп 25, 2008 9:21 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Предложението е супер, а и в Хисаря хотели бол.
http://pochivka.bg/t-167-%D1%85%D0%BE%D ... 1%80%D1%8F

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Сеп 25, 2008 9:30 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Хисаря е добро предложение, като гледам и хотелите не са чак много скъпи.
Също мога да гласувам за х-л. "Априлци" и х-л."Сима", гр.Беклемето. Вариантите са добри :cool:


Чет Сеп 25, 2008 10:03 am
UNREAD_POST 
Аз ще изчакам да се стесни офертата до 2 места и ще кажа каде ми харесва.и ще дойда ли ? :D


Чет Сеп 25, 2008 10:32 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Аз също харесах Априлци и поне за мен 2 от местата за анкетата са Хисаря и Априлци.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Сеп 25, 2008 10:32 am
Профил ICQ YIM
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Организацията на такова мероприятие не е никак лесна. Аз преди година за едно ангажиране на ресторант извън града на постоянно изменяща се бройка от хора се видях в чудо. Затова мисля, че ще е добре скоро да се пуснат 2 анкети за място и дата на срещата. Аз мога да предложа 2 дати: 04-05 октомври (което обаче е толкова близко, че едва ли може да се осъществи организационно, но пък времето вероятно ще е топло) или 08-09 ноември.

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Чет Сеп 25, 2008 11:37 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
За 4,5 Октомври си мисля, че е невъзможно да се реагира.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Сеп 25, 2008 11:41 am
Профил ICQ YIM
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Аз го пуснах, защото преди малко четох някаква дългосрочна прогноза, в която обещават циганско лято в началото на октомври, а аз много обичам топлото време и слънцето :). Но наистина е прекалено близо, едва ли ще успеем да се организираме.

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Чет Сеп 25, 2008 11:45 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Според мен реалистично можем да направим организация за най-рано края на Октомври, имайки предвид скоростта с която реагираме във форума. :)


Чет Сеп 25, 2008 5:58 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Аре да се вземем "у ръце" и стига сме си предлагали некакви - ама то може там може и там. То може навсякъде. Пускайте една анкета Троян, Хисаря, и Априлици или там каквото щото, да избираме Хисаря и тва е ;). На мене ми харесаха хотелите ( почти всички ) там и тва е. Кво ще го мъдрим кат стари баби. Арееееее анкета и газ към Хисаря Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_09


Чет Сеп 25, 2008 8:28 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колеги, Администраторо/Модераторския екип работи усилено по въпроса. До ден два ще имаме реални оферти, които ще пуснем на обсъждане в анкета. Всяко предложение междувременно е от полза. Надявам се да се съберем много хора, и да оправдаем ресурса, който ще се изразходва. В момента активноста в темата е сравнително слаба, но се надявам, че нещата ще се променят. За сега евентуалните дати са последния уикенд на Октомври, или първия на Ноември.


Чет Сеп 25, 2008 8:56 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Колеги, Администраторо/Модераторския екип работи усилено по въпроса. До ден два ще имаме реални оферти, които ще пуснем на обсъждане в анкета. Всяко предложение междувременно е от полза. Надявам се да се съберем много хора, и да оправдаем ресурса, който ще се изразходва. В момента активноста в темата е сравнително слаба, но се надявам, че нещата ще се променят. За сега евентуалните дати са последния уикенд на Октомври, или първия на Ноември.

Хиихиихих ама пък го каза...! А какъв е варианта да се изпратят майл-и на хората от форума за да се известят за срещата...? Аз например не бях влизал в форума от сигурно 3 месеца и не бях разбрал за Хотнишкия водопад, защото компа у нас беше разкачен а от разботата известно време си проверявах само майла. А ако бях разбрал о'време със сигурност щях да дойда. Не го казвам за да се извинявам що не съм дошъл ( или да обвинявам що не сте ми писали майл) - а просто идея... :namigane:
LEVSKI некаф спам вариант...???


Чет Сеп 25, 2008 9:07 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега, ако се наложи лично аз ще те поканя с обаждане по телефона теб. :P А за да дадеш своя принос, може да поканиш някой твой познат също да присъства, всеки е добре дошъл. :cool: А иначе за спам-чето :paddle: , този път ще ти се размине, въпреки че веднага ще тръгнат :secret: слухове за поредната корупция :-D


Чет Сеп 25, 2008 9:22 pm
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 23, 2007 7:34 pm
Мнения: 21
Местоположение: Троян / В. Търново
UNREAD_POST 
Не съм в Троян и не мога да ви кажа точни и актуални цени, но хотел Сима, Априлци са добри. Също така в Априлци има други хубави хотели има и вили, които предлагат доста добри условия на много приемливи цени, но няма кухня(всеки ще хапва това, което си сготви). За Беклемето също има други хубави хотели, наскоро ремонтираха един хотел, който беше с една звезда, а сега мисля, че е 3, условията са добри, а цените на апартамент мисля, че бяха около 70 лв.(4 легла), а на отделно легло по 20-25 ако не се лъжа, като включва нощувка.

_________________
Fiat Marea ELX 1.6 16V
Lada 2106 1.6 8V


Чет Сеп 25, 2008 9:59 pm
Профил
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
NIKE_BOY написа:
... Също така в Априлци има други хубави хотели има и вили, които предлагат доста добри условия на много приемливи цени, но няма кухня(всеки ще хапва това, което си сготви)...

По-добре да прескочим тези оферти, при които ще трябва да помъкнем дисагите с вилици, лъжици, чинии, консерви и други подобни лакомства Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 . Сериозно, никак не ми допада идеята за скари, барбекюта и други ентусиастки мероприятия, предпочитам цивилизованите удоволствия, да седна в ресторант, да си поръчам и да ми сервират.
И за дата от споменатите от Levski - дано да не е 1-2 ноември, ако е тогава, пак ще прескоча мероприятието, а ми се идва.

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Пет Сеп 26, 2008 10:38 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg