Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:10 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща
Есенна национална среща, идеи и предложения. 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 10:49 pm
Мнения: 340
Местоположение: Горна Оряховица
UNREAD_POST 
Колеги, за организирането на есенна среща - подкрепям идеята напълно.
Само да ви помоля когато избирате място - не смятайте цените по софийските заплати, единственото, което би ме спряло да дойда ще е ако трябва да похарча месечната си заплата за 2 дни. Иначе и в Троян, и в Копривщица има места на сносни цени.

_________________
Изображение


Пон Сеп 22, 2008 5:25 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
georgian написа:
Колеги, за организирането на есенна среща - подкрепям идеята напълно.
Само да ви помоля когато избирате място - не смятайте цените по софийските заплати, единственото, което би ме спряло да дойда ще е ако трябва да похарча месечната си заплата за 2 дни. Иначе и в Троян, и в Копривщица има места на сносни цени.

Според теб в Търново ( Вонеща вода ) как бяха цените? Това говорихме с колегите в неделя че и цените трябва да са нормални. Според мен Търново беше О'к и трябва да се търси нещо в този порядък ( аз за това те и питам за там).


Пон Сеп 22, 2008 5:30 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 10:49 pm
Мнения: 340
Местоположение: Горна Оряховица
UNREAD_POST 
Цените във Вонеща вода бяха, меко казано, голяма балтия. Направо ми стана тъжно как извиха ръцете на всички, които останаха да спят там.
Затова ви казвам да не смятате по софийски.

_________________
Изображение


Пон Сеп 22, 2008 8:12 pm
Профил
UNREAD_POST 
georgian написа:
Цените във Вонеща вода бяха, меко казано, голяма балтия. Направо ми стана тъжно как извиха ръцете на всички, които останаха да спят там.
Затова ви казвам да не смятате по софийски.

Колега не мисля, че цената на нощувката е била толкова завишена. Ако не се лъжа, струваше по 16лв на човек в двойна стая. Наистина вечерята в ресторанта беше балтия, но единствено заради упорството на управителите, и тяхното условие да има включен алкохол в куверта. Ще се постараем това да отпадне при настоящата организация.


Пон Сеп 22, 2008 8:41 pm
UNREAD_POST 
Колеги давайте предложения! Кой, къде, какво и кога се сеща. За да направим най добрата организация, на съответно най доброто и подходящо място ние е нужна и вашата помощ, и всички препоръки, които могат да ни бъдат от полза. Не разполагаме с много време, но за това пък имаме огромен потенциал от съфорумци. :cool:

ЕДИТ: http://www.kznpp.org/index.php?lang=bg& ... e_ledenika
Бил съм там служебно, няма от какво да се оплача. Цените си спомням, че бяха добри, а някои и смешни, имаше нещо от сорта на пет лева за легло. Но беше преди 2-3 години. Ако имате интерес, ще отскоча до там, тъй като по телефона работата няма да стане.


Пон Сеп 22, 2008 10:11 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 10:49 pm
Мнения: 340
Местоположение: Горна Оряховица
UNREAD_POST 
И аз за ресторанта говоря, не знам за нощувките колко пари е струвало. А това в Козлодуй е готино, поне на картинка де. :D

_________________
Изображение


Пон Сеп 22, 2008 10:39 pm
Профил
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
... ще отскоча до там, тъй като по телефона работата няма да стане.

Мисля, че първо по телефона може да се ориентираш за какво става дума (цени, брой легла, въобще съществува ли това място) и чак тогава да се отиде там. :cool:


Пон Сеп 22, 2008 11:00 pm
UNREAD_POST 
sok1 написа:
LEVSKI написа:
... ще отскоча до там, тъй като по телефона работата няма да стане.

Мисля, че първо по телефона може да се ориентираш за какво става дума (цени, брой легла, въобще съществува ли това място) и чак тогава да се отиде там. :cool:

Мисля че без ходене до там няма да се мине, в смисъл още преди основните разговори. Бил съм там поне десет пъти служебно. Инсталирал съм им всичкия софтуер. Познавах(тогава)шефове и всички под тях. Може би нещата са се променили, но вероятноста да познавам и настоящото ръководство не е малка. Телефона на който може да получим справка мисля, че е в Козлодуй. Мойте познати са на местно ниво във Враца. Утре ще видя какво мога да направя дистанционно. :cool:


Пон Сеп 22, 2008 11:10 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Колеги давайте предложения! Кой, къде, какво и кога се сеща. За да направим най добрата организация, на съответно най доброто и подходящо място ние е нужна и вашата помощ, и всички препоръки, които могат да ни бъдат от полза. Не разполагаме с много време, но за това пък имаме огромен потенциал от съфорумци. :cool:

ЕДИТ: http://www.kznpp.org/index.php?lang=bg& ... e_ledenika
Бил съм там служебно, няма от какво да се оплача. Цените си спомням, че бяха добри, а някои и смешни, имаше нещо от сорта на пет лева за легло. Но беше преди 2-3 години. Ако имате интерес, ще отскоча до там, тъй като по телефона работата няма да стане.
.....сигурно е така ангеле...аз съм бил командировка в козлодуй..и ходехме да се храним в столовете на аеца,,е няма да ви кажа..че за 5 лв...се насираш от ядене...и това за външни лица.....това беше отдавна ала сега колкото и да са ги вдигнали цените..пак няма да е...много...така че аз те подкрепям като идея.....виж само цените... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Пон Сеп 22, 2008 11:46 pm
Профил
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Времето се влошава, пътищата също. От началото на ноември нататък едно преминаване на Стара планина например може да се окаже сериозно приключение. Затова аз лично от чисто егоистични съображения предпочитам среща някъде по линията София-Пазарджик-Пловдив-Стара Загора :) . И дано да не е в периода 18.10-01.11 , тъй като тогава календара на Карате Киокушин-България е наситен със състезания, които не мога да пропусна. За дата на срещата мисля, че ще е добре да бъде някой съвсем обикновен уикенд, да не е свързана с празници, за да се избегнат чудовищните задръствания по пътищата.

Едит: Прегледах и предишните мнения, много ми допада идеята за Хисар. Но нямам представа дали там има хотели на сносни цени.

Други 2 местенца, които много са ми допадали (но съм бил на чужди разноски) и отново бих посетил с удоволствие, са Трявна и Априлци (х-л "Марагидик" например).

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Вто Сеп 23, 2008 3:00 pm
Профил
UNREAD_POST 
Хотел "Априлци", гр.Априлци, обл.Ловеч

Хотел "Сима", гр.Беклемето, общ.Троян, обл.Ловеч

Хотел "РЕЗИДЕНЦИЯ ЗЕНИТ", с.Сатовча, общ.Сатовча, обл.Благоевград

Особено внимание на последното предложение! :cool:


Вто Сеп 23, 2008 3:44 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Хотел Априлци :cool:

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Вто Сеп 23, 2008 3:46 pm
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
http://www.krayrekata.com/services.html
а тук са им цените
http://pochivka.bg/o-4728-%D1%85%D0%BE% ... ices_table


Вто Сеп 23, 2008 8:25 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 23, 2007 7:34 pm
Мнения: 21
Местоположение: Троян / В. Търново
UNREAD_POST 
Ако се реши срещата да бъде в троянския край, ще помогна с каквото мога ако организаторите имат нужда от помощ разбира се ;-)

_________________
Fiat Marea ELX 1.6 16V
Lada 2106 1.6 8V


Сря Сеп 24, 2008 11:06 pm
Профил
UNREAD_POST 
NIKE_BOY написа:
Ако се реши срещата да бъде в троянския край, ще помогна с каквото мога ако организаторите имат нужда от помощ разбира се ;-)

Колега все още няма нищо конкретно решено. Аз и днес не намерих време, но утре ще направя всичко възможно, да дам поне десет възможни варианта, и при това прозвънени с конкретни оферти. Ако имаш нещо в предвид за Троян, давай директно. Ако имаш познати с хотели, познати на познати. Всяко нещо може да е от полза.


Сря Сеп 24, 2008 11:11 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg