Дата и час: Съб Апр 20, 2024 2:35 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Есенна национална среща, идеи и предложения. 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Колеги това са и последните оферти, които получихме:

1. Хотел Етрополе – в крайградски парк Етрополе
www.hoteletropole.hit.bg
1 нощувка със закуска и празнична вечеря – 55 лв.

2. Вилно селище Кедър – Долна Баня
www.kedar-bg.net
1 нощувка със закуска и празнична вечеря – 65 лв.

3. Хотел Рила – КК Боровец
www.borovets-bg.com
1 нощувка със закуска и празнична вечеря – 70 лв.
+ползване на басейн и джакузи

4. Хотел Мура – КК Боровец
www.borovetz-resort.com
1 нощувка със закуска и празнична вечеря – 63 лв

Цените включват:
• 1 нощувка със закуска
• Празнична Вечеря с DJ и програма
• Курортна такса и застраховка
• Представител на фирмата на място
Цените са на човек в двойна стая.


Пон Окт 06, 2008 8:41 pm
UNREAD_POST 
Пускаме ли анкета или ще се събират още оферти?


Пон Окт 06, 2008 9:12 pm
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Пускаме ли анкета или ще се събират още оферти?

Мисля че офертите са достатъчно, особено последните. Това за Етрополе ми звучи доста добре, а и има някакъв пряк път за пловдивчани и пазарджиклии. Мисля че като разтояние е доста добре за повечето от нас. А и хотела изглежда доста приличен. :cool:


Пон Окт 06, 2008 9:16 pm
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Пускаме ли анкета или ще се събират още оферти?

Мисля, че ще е удачно анкетата за място да стане факт. Нищо не пречи двете анкети - за време и за място - да си вървят паралелно.


Пон Окт 06, 2008 9:18 pm
UNREAD_POST 
Нека остане до утре, след което пускам анкета, ок?

edit: Всъщност, Иво, май си прав - пускай я. (как си измих ръцете Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 )


Последна промяна Rokambol на Пон Окт 06, 2008 9:22 pm, променена общо 1 път



Пон Окт 06, 2008 9:19 pm
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Нека остане до утре, след което пускам анкета, ок?

Точно така смятам и аз, нека колкото се може повече хора да видят последните постове тук, за да имаме върху какво да размишляваме при избора на хотел.


Пон Окт 06, 2008 9:22 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Колеги това са и последните оферти, които получихме:

1. Хотел Етрополе – в крайградски парк Етрополе
www.hoteletropole.hit.bg
1 нощувка със закуска и празнична вечеря – 55 лв.
...
Цените включват:
• 1 нощувка със закуска
• Празнична Вечеря с DJ и програма
• Курортна такса и застраховка
• Представител на фирмата на място
Цените са на човек в двойна стая.

А за 2-ма как се променя цената... х2 ли ? Ако за мен и жена ми ще дойде 110 лв. и това е без бензин и винетка... мисля че ще си се виждаме в О'шлюпка...! А като гледам това е и най - тънкото.


Вто Окт 07, 2008 11:23 am
Профил
UNREAD_POST 
Zozo написа:
А за 2-ма как се променя цената... х2 ли ? Ако за мен и жена ми ще дойде 110 лв. и това е без бензин и винетка... мисля че ще си се виждаме в О'шлюпка...! А като гледам това е и най - тънкото.

Колега това просто са последните оферти. Иначе за двама е по две сумата. Но все пак тук е включена и закуска и празнична вечеря, както и ДиДжей с програма. Иначе ако сметнем закуска 5лв, вечеря 15лв, и да си разделим водещия с програмата, мисля че сумата става приемлива. При това ще има човек с нас, който ще ни посрещне, настани и изпрати на другия ден.


Вто Окт 07, 2008 12:01 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Да бе, ясно ми е че не е нищо окончателно. Само казвам. А това че ще има кой да ни посрещне, изпрати.... че и Дж.-я, мен лично слабо ме касае. Както и тук там гледам оферти с джакузита, фитнес, солариум и некоя кака да ти прави ветър на ...... левото ухо. Аре нема нужда. Не казвам да е накаква мизерия, но това че ще има кой да ни посрещне... и да ни държи за ръчичката да не загубим... стига де - не ми звучи.


Вто Окт 07, 2008 12:26 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Иначе ако сметнем закуска 5лв, вечеря 15лв, и да си разделим водещия с програмата,

Смисъл за тебе водещия, за мене прогрмата хихихиихкс Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 ( базикам се, да не се вържеш пак)


Вто Окт 07, 2008 12:29 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега може ли да си сметнеш, колко ви излезе пролетната среща, със сигурност крайната сума е била по висока, от колкото ще ти излезе сега. А това, че тогава никой от вас не е давал пари за Диджей например, не значи че не е плащано за такъв, както и няколкото предварителни ходения с кола до мястото. Нека да изчакаме и други колеги да се включат в темата, след това избираме няколко варианта и пускаме анкета за място.


Вто Окт 07, 2008 12:32 pm
UNREAD_POST 
Zozo написа:
LEVSKI написа:
Иначе ако сметнем закуска 5лв, вечеря 15лв, и да си разделим водещия с програмата,

Смисъл за тебе водещия, за мене прогрмата хихихиихкс Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 ( базикам се, да не се вържеш пак)

Споко колега, няма страшно. Пък и нали за това е форума, да разтягаме разни теми на макс. :cool:


Вто Окт 07, 2008 12:35 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Колега може ли да си сметнеш, колко ви излезе пролетната среща, със сигурност крайната сума е била по висока, от колкото ще ти излезе сега.

Беше доста по далече а и колкото и да го смятам ( 36лв. за спане + 40лв. вечерята - мисля че така бяха цените, и това за двама души... ) или пак нещо греша ?!?
LEVSKI написа:
А това, че тогава никой от вас не е давал пари за Диджей например...

- Ами някой да беше казал например а ?!? Както се бяхме събрали дооооста хора, щяхме да му сиберем по 1.20 и готово !!!
LEVSKI написа:
както и няколкото предварителни ходения с кола до мястото

Сега някой е ходил до някъде ли...? Или визираш че тогава никой не е пожелел да поеме бензина на Митко ли... нещо не мога да те разбера.
О'к, само като пуснете анкетата, дайте и отдолу конкретните предложения за хотела и условията, който вървят към даденото място. Въпреки че кат ти гледам интереса все повече замира май май.... дано не съм прав.


Вто Окт 07, 2008 12:54 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST 
цените са перфектни :cool: аз съм за Етрополе , не сам бил там и ще ми е интересно да го посетя :)

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Вто Окт 07, 2008 12:59 pm
Профил
UNREAD_POST 
Споко бе хора, нали затова ще има анкета. Ще се дадат местата с условията им и ще се реши къде и колко :D глас народен - глас божи :)
Като гледам колко хора са гласували за дата на срещата - цифрата не е много оптимистична, но все си мисля че ще се съберем навалица и ще си направим една добра среща :cool:


Вто Окт 07, 2008 1:03 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg