Дата и час: Сря Май 29, 2024 6:02 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
СРЕЩА - 29.06 - София - Люлин - О'ШИПКА - 13:00 ч. 
Автор Съобщение
UNREAD_POST СРЕЩА - 29.06 - София - Люлин - О'ШИПКА - 13:00 ч.
Който дойде последен, ще черпи!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Сря Юни 25, 2008 6:11 pm
UNREAD_POST 
Пропускам, няма да съм в София.....първата ми пропусната среща :-( :-(


Сря Юни 25, 2008 7:51 pm
UNREAD_POST 
Ще съм извън София , ще пропусна този път .


Сря Юни 25, 2008 10:51 pm
UNREAD_POST 
И аз изпускам, ще бъда в Шумен :)


Чет Юни 26, 2008 11:40 am
UNREAD_POST 
Аз пък ще присъствам с кеф! :P


Чет Юни 26, 2008 1:42 pm
UNREAD_POST 
Ние все едно сме се наговорили тримата :) (Аз, Влад и Боби).
Иначе другата седмица съм на линия :) А може и в сряда (ако има среща в студентски).

П.П./офф/ - Никога не стъпвайте в хотел Мадара-Шумен! За ваше добро е! Не оставяйте своя Фиат сирак.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_38


Пет Юни 27, 2008 9:55 pm
UNREAD_POST 
Този път нямам никакви ангажименти освободих си Неделята понеже ми е последна в БГ и ще дойда, но то какво се оказа, че няма да има почти никой е поне с Иво ще се видя ;-) :)


Нед Юни 29, 2008 12:17 pm
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Този път нямам никакви ангажименти освободих си Неделята понеже ми е последна в БГ и ще дойда, но то какво се оказа, че няма да има почти никой е поне с Иво ще се видя ;-) :)


Да, ама не бях сам - пак си имаше доста хора, кой за по-дълго, кой за по-кратко, важното е, че се видяхме. Най-лошото е, че батериите на "Смяна"-та ми са били изтощени и не можах да заснема срещата. Но аз съм си виновен - свикнах ВИ аз да нося редовно фотоапарат и сега всички разчитате на мен. Да, ама и аз съм човек, и аз забравям... На следващата среща всички със "Смяна"! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Нед Юни 29, 2008 6:03 pm
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 10:54 am
Мнения: 45
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
аз пък минах към 3 и нямаше нито една кола! лошото е, че имам сериозен проблем с жиците и нещо яде тока от почти новия акумулатор и не мога да паля след това!


Нед Юни 29, 2008 6:28 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Я ги гледай наще! Един път да ме няма и няма снимки, няма никой в 3 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 То човек да не иде а сватба...поне хванах букета :D Иначе да бях там с мойте вечно неработещи фарове и халогени не до 3 а до 6 щяхте да висите да ви св обяснявам... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Нед Юни 29, 2008 7:44 pm
UNREAD_POST 
Срещата беше яка. Хапнахме пийнахме обсъдихме това онова и кой от къде е :). По-лощото, е че аз след това тръгнах за едно село между Стара Планина и Средна Гора и с 90км/ч. спуках предна дясна гума. Няма да ви казвам колко яко се сменя гума без никакви светлини само тези от GSM без светкавица....Току що си влизам в нас :-(


Пон Юни 30, 2008 2:10 am
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
...Няма да ви казвам колко яко се сменя гума без никакви светлини само тези от GSM без светкавица....Току що си влизам в нас :-(


Аз затова си имам подвижна лампичка в колата. Не че мога да се меря с Арсенов, ама си имам почти всичко за спешни нужди.


Пон Юни 30, 2008 4:27 pm
UNREAD_POST 
Мдааам, но по лошото се оказа, че като станах и тръгнах към гумаджията видях че задната джанта също е много зле, но не е успяла изпусне целия въздух от гумата, така че не се е изкривила... :-(


Пон Юни 30, 2008 7:19 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg