Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:20 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Среща, София 18.05.2008г., О'Шипка 13:00 - ПРОВЕДЕНА 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
ivoshindarsky написа:
очертава се много хубаво време!


Шшшт, тихо, че Рогатия само това чака... :36_2_29:


Нед Май 18, 2008 12:32 pm
UNREAD_POST 
Днес имало ли е среща?.....нещо не сте се отчели със снимки....колега сок1 само Троянеца ли се води на длъжност "Фоторепортер"? Ти да не се пенсионира? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Нед Май 18, 2008 9:25 pm
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Днес имало ли е среща?.....нещо не сте се отчели със снимки....колега сок1 само Троянеца ли се води на длъжност "Фоторепортер"? Ти да не се пенсионира? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Буахахаха, ето кой не чете редовно форума. Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
Но за теб ще повторя - забравих си "Смяна"-та в Шумен. На 20-ти ще ми я донесат и пак ще се "наема" на работа. С/у подобаващо хонорарче, естествено... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Нед Май 18, 2008 10:52 pm
UNREAD_POST 
Може ли всичко да помни обременената ми кратуна ;-) Пък и все още не съм ви отворила досиета...туй 20ти - май ли беше или юни...2008 или 2009та Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Нед Май 18, 2008 11:27 pm
UNREAD_POST 
Утре ще кача снимките, че си имам ядове с нета и е едно циклене...Иначе срещата беше перфектна!


Пон Май 19, 2008 1:06 am
UNREAD_POST 
На другата среща пак съм там :cool: Много сте готини :P

А и още нещо да се оплача...държах през цялото време стикерите и каквато съм шматка си взех 2 за външно лепене :-( :-( :-( Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Ако някой му е останала свободна за вътрешно да свирка :P


Пон Май 19, 2008 9:30 am
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 10:54 am
Мнения: 45
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
аз вече залепих втори! първия се оказа за външно лепене, но го осъзнах след като вече го бях залепил от вътре на задното стъкло! втория пък беше за вътрешно лепено, но го залепих с буквите нагоре! явно трябва майстор :)


Пон Май 19, 2008 10:36 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
ivoshindarsky написа:
аз вече залепих втори! първия се оказа за външно лепене, но го осъзнах след като вече го бях залепил от вътре на задното стъкло! втория пък беше за вътрешно лепено, но го залепих с буквите нагоре! явно трябва майстор :)


Хах.. :D Трябваше да раздавам и указания за използване :P


Пон Май 19, 2008 10:50 am
UNREAD_POST 
Снимки:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Пон Май 19, 2008 11:54 am
UNREAD_POST 
PoNy кое е твоето браво? Нали каза че е ударено???? А ти дамата в бяло ли си? Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

Опаааа последния ми въпрос е тъп.....та ти си единствената дама там. :oups: :oups: :oups:


Последна промяна Eli's BRAVO на Пон Май 19, 2008 12:19 pm, променена общо 1 път



Пон Май 19, 2008 11:59 am
UNREAD_POST 
И още :)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Пон Май 19, 2008 12:01 pm
UNREAD_POST 
И това е Yellow_Flash_Colorz_PDT_02


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Пон Май 19, 2008 12:11 pm
UNREAD_POST 
Колеги много добре изглеждате.......Как се събрахте така всички фотогенични :cool: :cool: :cool:


Пон Май 19, 2008 12:16 pm
UNREAD_POST 
Eli's BRAVO написа:
PoNy кое е твоето браво? Нали каза че е ударено???? А ти дамата в бяло ли си? Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

Опаааа последния ми въпрос е тъп.....та ти си единствената дама там. :oups: :oups: :oups:


Не бях единствената дама там ;-) Иначе мойто Браво е четвъртата кола от ляво на дясно на снимка P1030090. Ударено е, но само със спукана броня и кривнат калник, които не се виждат на снимката.


Пон Май 19, 2008 2:31 pm
UNREAD_POST 
Аз нещо не мога да нацелвам големите сбирки. Все като се чуе, че ще са много хора и аз реша да дойда...все са малко :neutral:


Пон Май 19, 2008 2:34 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg