Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:52 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Пътуване до В. Търново - маршрути, часове, сборни пунктове 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Тука по гонки или на дрифтове, за по-голяма безопасност или да предупредим за куки си носим станции, но ги ползваме с приятелите и като сме на път, както и да е. Аз съм твър дпоклонник на М-Тел и при полицейски номер като моя и че не давам и лев за сметки ми е много добре Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 . Ще си запиша номерата ви ако стане нещо да звънна, че не съм излизал на особено дълги разтояния и всичко се случва :wink: . Ето моя номер 0888 444 131


Вто Апр 01, 2008 4:47 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Моя го знаете 0888242096. Там съм от Петък и ще посрещна групата

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Вто Апр 01, 2008 4:59 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Моя го знаете 0888242096. Там съм от Петък и ще посрещна групата


Митаче наща уговорка отпада, защото майка ми каза че трябвало брат ми да седи по-дълго време в Търново и тръгвам утре. Съжалявам, но....


Вто Апр 01, 2008 10:01 pm
UNREAD_POST 
За всички които ще тръгват за В. Търново от София (от сборния пункт след караулката на Ботевградско шосе): тръгването е в 08.30 часа на 05.04.
Т.е. стане ли 08.30 часа групата ТРЪГВА.


Чет Апр 03, 2008 7:21 pm
UNREAD_POST 
За колегите, които ще чакам на изхода на Шипка
клеги, надявам се към 10.30 да бъдете там, както е уговорката,
за да можем да пристигнем на време за срещата във Търново :cool:

Ако някой има нужда - да пише тук за да знаем да го чакаме на изхода на Шипка - в посока Габрово.
пак моят тел.: 0877 584 133


Чет Апр 03, 2008 9:06 pm
UNREAD_POST 
Ато затова съм на кирия, че пътувам сам - няма да има "Бавиш групата" и "Ше го я**е тука на всичките ку не побързаш", като се успя и стана в 11 поне спокойно ще си карам със 180 за да наваксам Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03


Чет Апр 03, 2008 9:13 pm
UNREAD_POST 
Lord Mordor написа:
Ато затова съм на кирия, че пътувам сам - няма да има "Бавиш групата" и "Ше го я**е тука на всичките ку не побързаш", като се успя и стана в 11 поне спокойно ще си карам със 180 за да наваксам Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03


Колега, бъди сигурен, че точно 20-30 км и групата ще се разкъса - на един ще му се допикае, на друг ще му се припие бира, на трети ще му се дояде и т.н. Това е ясно. Важното е, че в Търново ще се съберем отново (на обръщалото) в посока Ст. Загора.


Чет Апр 03, 2008 9:35 pm
UNREAD_POST 
Все пак нищо не пречи да се опитаме придвижване в пакет, най-малкото заради ефекта :cool: И както споменах - пръв ще е колега с Пунто 1.1, а последен, колегата със синята стрела, не се сещам името му, пък и още не се познаваме Yellow_Flash_Colorz_PDT_03


Чет Апр 03, 2008 9:39 pm
UNREAD_POST 
Такааа...чак сега погледнах на картата кое е Ботевградско шосе. От моя квартал до там бая има да въртя през града, което в 8.30 сутринта е абсурд да стане (освен да спя в караулката Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 ). Пътят за ВТ минава през Долни Богров....и идеята ми е там някъде да ви чакам. Тъй като ми е по-удобно по Цариградско да се кача на Околовръстното. Къде по трасето мога да ви пресрещна?


Пет Апр 04, 2008 12:00 am
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
...освен да спя в караулката...

едва ли ще скучаеш Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 :P


Пет Апр 04, 2008 1:01 am
UNREAD_POST 
Колеги ако някой има някакви проблеми с ориентацията за мястото на тръгване или други въпроси, ще помоля да ми звънне 0885/319122 -Ангел. Няма да тръгваме, ако някой закъснява, ще изчакаме да се съберем всички.


Пет Апр 04, 2008 11:51 am
UNREAD_POST 
Аз няма да идвам на Ботевградско шосе и да пътувам в колоната. Ще гледам в 12ч да съм във ВТ на определеното място :cool:


Пет Апр 04, 2008 12:09 pm
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Аз няма да идвам на Ботевградско шосе и да пътувам в колоната. Ще гледам в 12ч да съм във ВТ на определеното място :cool:

Можеш да дойдеш около 07.30ч. на "Лъвов мост" (малко след спирката, посока Сточна гара). Понеже и аз съм гайда, един любезен колега ще ме посрещне там и ще ме ескортира до прословутата караулка. :cool:


Пет Апр 04, 2008 3:45 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
sok1 написа:
За всички които ще тръгват за В. Търново от София (от сборния пункт след караулката на Ботевградско шосе): тръгването е в 08.30 часа на 05.04.
Т.е. стане ли 08.30 часа групата ТРЪГВА.


Мале, не знам как ще стана толкова рано :shock:

Пускам допитване: трябва ли Sok1 да си върне часовника час назад? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Пет Апр 04, 2008 3:58 pm
Профил
UNREAD_POST 
Airis написа:
sok1 написа:
За всички които ще тръгват за В. Търново от София (от сборния пункт след караулката на Ботевградско шосе): тръгването е в 08.30 часа на 05.04.
Т.е. стане ли 08.30 часа групата ТРЪГВА.


Мале, не знам как ще стана толкова рано :shock:

Пускам допитване: трябва ли Sok1 да си върне часовника час назад? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Такива да ги нямаме, аз съм нощна до 05.00 и не се притеснявам, а ти - как ще станеш, направи като мен - не си лягай :D


Пет Апр 04, 2008 4:22 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg