Дата и час: Съб Апр 20, 2024 5:09 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Кметски гонки във Варна? 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Кметски гонки във Варна?
Колеги, някой ме поизлъга вчера, че веднъж месечно се организирали гонки на новия път до Метро, уж кмета бил позволил, там кук... така де другарите милиционери ти вземат проба за алкохол, проверяват ти документите и те пускат да се състезаваш Yellow_Flash_Colorz_PDT_24 , това малко или много ми звучи доста странно, ако някой знае да каже вярно ли е и кога ги правят.


Сря Фев 20, 2008 3:52 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 3:57 pm
Мнения: 134
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
За първи път чувам за такъв тип гонки Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 В калояново има писта и подобни процедури.

_________________
Fiat Bravo 1.6i 16v SX KWP2000 (двувалка)


Сря Фев 20, 2008 11:31 am
Профил
UNREAD_POST 
Е тука се били оплакали, че не има дават да правят гонки, даже от BMW клуб преди няколко дена имали среща отишъл един мой приятел с двете си седмици дошли още трима и уж ще се дърпат ама минали куките на магистралата в съседното платно и докато се усети моя, другите BMWта липсвали Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 . Този който ми го каза за гонките братовчед му бил ходил, но си вярват и двамата затоа питам ако има нещо такова да идем с двойната пунта. Малко ще се смеят, но важно е участието :cool:


Сря Фев 20, 2008 6:55 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 3:57 pm
Мнения: 134
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Fiat За Смях? НИКОГА!!!

_________________
Fiat Bravo 1.6i 16v SX KWP2000 (двувалка)


Чет Фев 21, 2008 8:35 am
Профил
UNREAD_POST 
Е сигурно и по-зле има, ама моя скромен двигател 1.2 8v малко за никъде... важен е ентусиазма!

Хайде де, толкова народ регистриран от Варна, никой да не каже знае или не.


Чет Фев 21, 2008 9:49 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 7:12 pm
Мнения: 124
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST Re: Варна Кметски Гонки
Аз съм от
Lord Mordor написа:
кук... така де другарите милиционери
, макар и не от любимите ви катаджии. Не съм чувал такова нещо, но съм фен също като теб и специално за теб ще проверя информацията не само при нас, а и в общината. В понеделник ще имаш резултат :cool:
P.S. И понеже всички ни обвинявате, че винаги искаме нещо в замяна и аз ще поискам от теб! Да застанеш с мен на чертата! Ще е интересно, защото аз съм с Punto 1.6 и по каталог сме приблизително еднакви :naughty: :naughty: :naughty:

_________________
FIAT Punto, 1.6 - Power is nothing without control!


Чет Фев 21, 2008 9:59 pm
Профил
UNREAD_POST Re: Варна Кметски Гонки
abarth77 написа:
Аз съм от
Lord Mordor написа:
кук... така де другарите милиционери
, макар и не от любимите ви катаджии. Не съм чувал такова нещо, но съм фен също като теб и специално за теб ще проверя информацията не само при нас, а и в общината. В понеделник ще имаш резултат :cool:
P.S. И понеже всички ни обвинявате, че винаги искаме нещо в замяна и аз ще поискам от теб! Да застанеш с мен на чертата! Ще е интересно, защото аз съм с Punto 1.6 и по каталог сме приблизително еднакви :naughty: :naughty: :naughty:


Ама ти катаджия ли си, аз те мислех за минимум разузнавач Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Чет Фев 21, 2008 10:05 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 7:12 pm
Мнения: 124
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST Re: Варна Кметски Гонки
Paparac написа:
abarth77 написа:
...макар и не от любимите ви катаджии.


Ама ти катаджия ли си, аз те мислех за минимум разузнавач Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Т.е. не съм катаджия. Не си ме разбрал правилно, другарю началник :naughty: :naughty: :naughty: А иначе правилно си се ориентирал за минимума Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Сега остава да разбереш и максимума къде е Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

_________________
FIAT Punto, 1.6 - Power is nothing without control!


Последна промяна abarth77 на Чет Фев 21, 2008 10:55 pm, променена общо 1 път



Чет Фев 21, 2008 10:53 pm
Профил
UNREAD_POST Re: Варна Кметски Гонки
abarth77 написа:

Т.е. не съм катаджия. Не си ме разбрал правилно, другарю началник :naughty: :naughty: :naughty: А иначе правилно си се ориентирал за минимума Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Абе имам нюх за тези неща Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Чет Фев 21, 2008 10:55 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 7:12 pm
Мнения: 124
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Ех, че бърз!!! Дори не успях да си редактирам поста до край :shock:

_________________
FIAT Punto, 1.6 - Power is nothing without control!


Чет Фев 21, 2008 10:56 pm
Профил
UNREAD_POST 
Хехе е за това не трябва да се бъзикаш с Държавна сигурност имат агенти навсякъде! Хвала на социализма и нашия любим другар Живков! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
От сега заявявам че нямам нищо общо с ДС и едни тайни документи в мазето им нищо не значат Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

За чартата - винаги, викам да си направим едно събиране във Варна, колкото повече толкова по-весело.


Пет Фев 22, 2008 1:29 am
UNREAD_POST 
Ее майтап де, какво се изплашихте като гърмяни зайци. Днес научих, че е вярно и наистина кмета е позволил там да се правят организирни състезания понеже много са пречели на магистралата, не че вече никой не ходи там де :-D , но още незнам кога и как. Хайде де, всеки ден виждам супорнайсет стотин фиата във Варна и никой да не знае... :38_2_20:


Съб Мар 01, 2008 8:31 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 7:12 pm
Мнения: 124
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Уф, че си нетърпелив. Изчакай да ми мине изпита в петък и ще се разровя да разбера със сигурност, че сега главата ми е гръмнала от гражданско - правни науки и казуси.

_________________
FIAT Punto, 1.6 - Power is nothing without control!


Нед Мар 02, 2008 1:44 pm
Профил
UNREAD_POST 
abarth77 написа:
Уф, че си нетърпелив. Изчакай да ми мине изпита в петък и ще се разровя да разбера със сигурност, че сега главата ми е гръмнала от гражданско - правни науки и казуси.


Охо! Да не си с Право в Свободния?


Сря Мар 05, 2008 9:32 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 7:12 pm
Мнения: 124
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Да, вчера минах успешно казуса, а утре съм на устния, малииииии 36_12_11

_________________
FIAT Punto, 1.6 - Power is nothing without control!


Чет Мар 06, 2008 4:00 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg