Дата и час: Пет Апр 19, 2024 2:44 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Очаквания и идеи за пролетната среща във Велико Търново 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
От София ще тръгнем заедно и по пътя ще се съберем с другите колеги.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Вто Фев 19, 2008 8:01 am
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
JacK`DanielS написа:
Споко бе колеги :)кмета е много пекан! познавам го лично щото ми е комшия :) той е на втория пък аз на седмия етаж:) :) Полицаите са малко непредвидими ама ме самнява ни направят проблем че минаваме през града. само ако на някой му се простее както казва колегата по горе си носи последствията Yellow_Flash_Colorz_PDT_09

Ами като ти е приятел, питай го дали да не уведомим милицията в града. Не да ни осихуряват някакви преференции, просто да се знае. А относно срещата, удобно ми се струва Ботевградско шосе, преди караулката дето направиха практикер ли беше или някакв подобен магазин, или веднага след караулката в аварийното платно...?!?


Вто Фев 19, 2008 9:48 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST 
Zozo написа:
JacK`DanielS написа:
Споко бе колеги :)кмета е много пекан! познавам го лично щото ми е комшия :) той е на втория пък аз на седмия етаж:) :) Полицаите са малко непредвидими ама ме самнява ни направят проблем че минаваме през града. само ако на някой му се простее както казва колегата по горе си носи последствията Yellow_Flash_Colorz_PDT_09

Ами като ти е приятел, питай го дали да не уведомим милицията в града. Не да ни осихуряват някакви преференции, просто да се знае. А относно срещата, удобно ми се струва Ботевградско шосе, преди караулката дето направиха практикер ли беше или някакв подобен магазин, или веднага след караулката в аварийното платно...?!?

Ако се уреди и полицейски ескорт , ще стане медиино сабитие :D

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Сря Фев 27, 2008 2:35 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Защо не организирате някакво спортно мероприятие... идете да играете футбол, баскетбол или каквото там умее мнозинството. Защо трябва единственият спорт да е на маса:)

_________________
Coupe 1.8 16V


Сря Фев 27, 2008 2:45 pm
Профил
UNREAD_POST 
И какво мъжете на футбол, а жените какво да правят...освен да отидат на шопинг или да намерят заместители на гаджетата си ;-)


Сря Фев 27, 2008 2:48 pm
UNREAD_POST 
RAADOO написа:
Защо не организирате някакво спортно мероприятие... идете да играете футбол, баскетбол или каквото там умее мнозинството. Защо трябва единственият спорт да е на маса:)

Мисля че сам си си отговорил. Най вероятно, болшинството сме заслужили майстори на спИрта 36_12_11


Сря Фев 27, 2008 2:49 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Аз съм за всяка спортна проява. Нареждам се веднага за футбол или друг колективен спорт.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Фев 27, 2008 2:51 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Колеги не смятам, че най удачното е да бием целия този път за да ритаме топка. Аз също бих се поразкършил на терена, но смятам че организирайки този малък празник, ще е по добре, да спазим традиционните методи за веселба на българина.


Сря Фев 27, 2008 3:02 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Колеги не смятам, че най удачното е да бием целия този път за да ритаме топка. Аз също бих се поразкършил на терена, но смятам че организирайки този малък празник, ще е по добре, да спазим традиционните методи за веселба на българина.


и аз съм на същото мнение, предвид ограниченото време.


Сря Фев 27, 2008 3:05 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
CHILIEV написа:
LEVSKI написа:
Колеги не смятам, че най удачното е да бием целия този път за да ритаме топка. Аз също бих се поразкършил на терена, но смятам че организирайки този малък празник, ще е по добре, да спазим традиционните методи за веселба на българина.


и аз съм на същото мнение, предвид ограниченото време.


И аз подкрепям идеята да се съсредоточим повече към МАСОВИ спортове :-D

А иначе ще е супер някой хубав неделен следобед след О'шипка да направим едно мачле на малки вратички или баскетболче! :)


Чет Фев 28, 2008 10:00 am
Профил
UNREAD_POST 
След много мислене чак сега измъдрих гениалния си план, ще идем в мола, там ще ритаме по коридорите топка, нежната половинка ще ни гледа сеира докато пазарува, а ние ще се наливаме сякаш ще колим прасе Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 , е кажете не е ли гениално Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 .


Пет Мар 21, 2008 1:20 am
UNREAD_POST 
Lord Mordor написа:
е кажете не е ли гениално Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 .


Е, е! Повече от гениално даже! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Пет Мар 21, 2008 1:24 am
UNREAD_POST 
Е може да се направи един бърз мач между закуската и обеда Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Пет Мар 21, 2008 12:07 pm
UNREAD_POST 
Уау, гледката ще бъде на полуразсъблечени,потни мъже....жените трябва да се заредим с валериани и фотоапарати


Пет Мар 21, 2008 12:12 pm
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Уау, гледката ще бъде на полуразсъблечени,потни мъже....жените трябва да се заредим с валериани и фотоапарати


за сметка на гледката вие ще измиете колите... от нас пяната Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 :P Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Пет Мар 21, 2008 12:27 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg