Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:04 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Как се събират в Букурещ 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Как се събират в Букурещ
От сутринта разглеждам сайта на румънските FIAT фенове и съм впечатлен. Страхотни снимки.

http://www.youtube.com/watch?v=Krf1hksj3gs

ПС: LEVSKI пропусни частта с купето защото ще ти спре сърцето. Купето е 20V Turbo

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Фев 07, 2008 11:55 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Ох леле, бая хорица са...ама скоро ще ги настигнем, особено ако продължаваме в това темпо :)


Чет Фев 07, 2008 12:21 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 1:38 pm
Мнения: 252
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Еййй гледай какви хубави нови коли имат и площада им е много хубав.....ама много гранде пунто имат ...еагти мислех,че са по-зле от нас :)))))

_________________
Fiat Coupe 1.8 16V - ex

Fiat Barchetta 1.8 16V -now

Изображение


Чет Фев 07, 2008 12:50 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Dessy, в Румъния не карат стари коли освен Дачиите, има тук-таме някой Опел или Фолксваген с Видинска или Монтанска регистрация, но не е масово. Причината е, че имат собствено производство и го защитават. Въвели са една такса от 2000евро при регистрация на употребяван автомобил, която обезмисля покупката му. Освен това им дават чисто нови Дачии при невероятни лизингови условия и цени. Ама като гледам числеността на колегите и снимките от последната среща - минали сме ги вече :)


Чет Фев 07, 2008 1:10 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
http://www.clubfiat.ro/forum/index.php?showtopic=2830

А живот и здраве може да им погостуваме в Букурещ.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Фев 07, 2008 1:16 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
http://www.clubfiat.ro/forum/index.php?showtopic=2830

А живот и здраве може да им погостуваме в Букурещ.


Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

Тhe error returned was:

Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.

Трябва да се логвам, явно :D


Чет Фев 07, 2008 1:51 pm
UNREAD_POST 
На мене ми го отваря, но гледам че само 2-ма са отговорили на английски другите не им разбирам нищо :)


Чет Фев 07, 2008 9:41 pm
UNREAD_POST 
Пробвах с няколко онлайн преводача..не стана. В контекста на писаното на тази страница нещо ми се чини, че се подиграват?! Щом някъде по-надолу англоговорящият се извинява за хумора на съфорумците...явно има защо :roll: Не знам....Като гледам са само 2057 членове на фен клуба


Чет Фев 07, 2008 10:04 pm
UNREAD_POST 
На мен като цяло не ми отваря самото клипче. Тоест отваря ми го, но до 10сек и после свършва. Появявт се 2 снимки и край... :(


Чет Фев 07, 2008 10:33 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Като ги гледам, не са нещо впечатляващо - 15 автомобила и то само нови, щото не могат да си купят употребявани! :-)

Форума им малък.... и то само един !!! :-D къдееее къде сме ние, ами като се съберем двата форума.... - 10 000 поребителя - избледняват съвсем! :-D :-D :-D

Виж , за триковото клипче, нищо не мога да кажа :wink:

_________________
FIAT-SPORT


Чет Фев 07, 2008 10:48 pm
Профил WWW
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Получих и отговор на поканата за нашата среща. За съжаление скоро след нашите дати е тяхната национална среща и не могат да се ангажират с присъствие но е много вероятно да дойдат фенове дори и за няколко часа.

Dimitar, we were very pleased by your invitation but unfortunately your meeting is rather close to our National Club Fiat Romania Meeting wich will take place between 18'th and 20'th of April. We are now choosing a location (there's a poll about that which is still ongoing). Therefore is less likely to presume that we'll be able to honor you invitation but maybe some of us will get there even for a few hours. I for sure would enjoy such thing but my schedule is very tight and as much as I'd like to be there among you i can't...
Anyway for your info we're holding weekly meetings in Bucharest every Saturday at 16.00 in Piata Constitutiei (it's very easy to find. Just come to Bucharest and ask where's the biggest building in Europe ). Hope to see you there. We will be very glad to have you among us!


Много е вероятно да имаме румънски гости, а си мисля че не е невъзможно и ние да ги изненадаме на някоя среща.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Фев 07, 2008 11:54 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 28, 2005 3:40 am
Мнения: 109
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Пробвах с няколко онлайн преводача..не стана. В контекста на писаното на тази страница нещо ми се чини, че се подиграват?! Щом някъде по-надолу англоговорящият се извинява за хумора на съфорумците...явно има защо :roll: Не знам....Като гледам са само 2057 членове на фен клуба

Не се подиграват, ами дет се казва..."те ни плюят , ние си мислим , че дъжд вали...."
Не искам да съм краен, ама тея руманески са утрепки .... не само, че не са истински фенове, ами ни усмиват поканата!!!
И както каза hit-ko...." 15 автомобила и то само нови, щото не могат да си купят употребявани!..." :bash:
За мене тея не "свирят" :haha:

_________________
Изображение
Hot!!!


Пет Фев 08, 2008 1:08 am
Профил
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Получих и отговор на поканата за нашата среща. За съжаление скоро след нашите дати е тяхната национална среща и не могат да се ангажират с присъствие но е много вероятно да дойдат фенове дори и за няколко часа.

Dimitar, we were very pleased by your invitation but unfortunately your meeting is rather close to our National Club Fiat Romania Meeting wich will take place between 18'th and 20'th of April. We are now choosing a location (there's a poll about that which is still ongoing). Therefore is less likely to presume that we'll be able to honor you invitation but maybe some of us will get there even for a few hours. I for sure would enjoy such thing but my schedule is very tight and as much as I'd like to be there among you i can't...
Anyway for your info we're holding weekly meetings in Bucharest every Saturday at 16.00 in Piata Constitutiei (it's very easy to find. Just come to Bucharest and ask where's the biggest building in Europe ). Hope to see you there. We will be very glad to have you among us!


Много е вероятно да имаме румънски гости, а си мисля че не е невъзможно и ние да ги изненадаме на някоя среща.


Да им запълним местата за паркиране на площада половин час преди тяхната сбирка :D
А дали после ходят на някое заведение или си седят на площада? :roll:
Май единствения начин за разбиране помежду ни ще е английския и тук таме някоя румънска дума - Че мъй фачем домноле или да им запеем нещо на румънски :cool:


Пет Фев 08, 2008 1:10 am
UNREAD_POST 
Bratchedda написа:
Tuzarka написа:
Пробвах с няколко онлайн преводача..не стана. В контекста на писаното на тази страница нещо ми се чини, че се подиграват?! Щом някъде по-надолу англоговорящият се извинява за хумора на съфорумците...явно има защо :roll: Не знам....Като гледам са само 2057 членове на фен клуба

Не се подиграват, ами дет се казва..."те ни плюят , ние си мислим , че дъжд вали...."
Не искам да съм краен, ама тея руманески са утрепки .... не само, че не са истински фенове, ами ни усмиват поканата!!!
И както каза hit-ko...." 15 автомобила и то само нови, щото не могат да си купят употребявани!..." :bash:
За мене тея не "свирят" :haha:


Може би ни мислят за по-нищожни от тях....а може би наистина е така :-( МАй са ни изпреварили в развитието си.
А дали няма и други румънски Фиат клубове. Аз си мисля, че трябва да има!


Пет Фев 08, 2008 1:14 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 28, 2005 3:40 am
Мнения: 109
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Ferrari написа:
Получих и отговор на поканата за нашата среща. За съжаление скоро след нашите дати е тяхната национална среща и не могат да се ангажират с присъствие но е много вероятно да дойдат фенове дори и за няколко часа.

Dimitar, we were very pleased by your invitation but unfortunately your meeting is rather close to our National Club Fiat Romania Meeting wich will take place between 18'th and 20'th of April. We are now choosing a location (there's a poll about that which is still ongoing). Therefore is less likely to presume that we'll be able to honor you invitation but maybe some of us will get there even for a few hours. I for sure would enjoy such thing but my schedule is very tight and as much as I'd like to be there among you i can't...
Anyway for your info we're holding weekly meetings in Bucharest every Saturday at 16.00 in Piata Constitutiei (it's very easy to find. Just come to Bucharest and ask where's the biggest building in Europe ). Hope to see you there. We will be very glad to have you among us!


Много е вероятно да имаме румънски гости, а си мисля че не е невъзможно и ние да ги изненадаме на някоя среща.


Да им запълним местата за паркиране на площада половин час преди тяхната сбирка :D
А дали после ходят на някое заведение или си седят на площада? :roll:
Май единствения начин за разбиране помежду ни ще е английския и тук таме някоя румънска дума - Че мъй фачем домноле или да им запеем нещо на румънски :cool:

Хахахаха , ходят после да .... да спят :-D
Видя ли им "летящия килим" с бутилките на средата на площада... Некви са ми като бедни туристи с коли на лизинг, "немат паре за цигаре..."

:Offtopic:
П.С.
Тузарке много хубав аватар.... Бразилска култура много ме забавлява и и се покланям пред пъстротата :drunk:

_________________
Изображение
Hot!!!


Последна промяна Bratchedda на Пет Фев 08, 2008 1:24 am, променена общо 1 път



Пет Фев 08, 2008 1:14 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg