Дата и час: Чет Апр 18, 2024 7:29 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 126 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
03.02.2008 СРЕЩА О'ШИПКА В СОФИЯ-ПРОВЕДЕНА+СНИМКИ и КЛИПОВЕ 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Arnold написа:
Извинявам се, ама не съм този ILKOR, и не съм писал за други срещи. Сега ми се караш,че не идвам на нашите срещи ли?Това си е мое решение, къде решение, къде възможност да дойда.Айде холан.......... :evil:


А кои са 'нашите' срещи, след като не идваш на тях? Не мога да не попитам? И никой за нищо нито ти се сърди, нито те укорява, толкова благо ти подадох закачката за твоята ...ъъъ...позната Тузарката, ти почна да рипаш? ЩО?


Пон Фев 04, 2008 5:41 am
UNREAD_POST 
АРНИ (надявам се го разбираш от приятелско хумористичната страна), я виж това:

ЩО хочеш, красавица или красавица - имаш ги и четирите (на снимка де), дип, че Деси с купето я нямам на снимка, та етпен да оплезиш език и очи (Троянеца да не бучи, а да си доведе сестра му, дъ ге) :D


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Пон Фев 04, 2008 5:48 am
UNREAD_POST 
И, колега, завиждай...


Изображение

Не на мен, а на Панчев_БРАВО, дето изглъга за снимките от бтВ


Пон Фев 04, 2008 6:05 am
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Paparac написа:
И, колега, завиждай...


Изображение

Не на мен, а на Панчев_БРАВО, дето изглъга за снимките от бтВ

Снимки от bTV... ? За какви снимки става въпрос , дай нещо ще помагам ако е нужно.


Пон Фев 04, 2008 8:22 am
Профил
UNREAD_POST 
Zozo написа:
Paparac написа:
И, колега, завиждай...


Изображение

Не на мен, а на Панчев_БРАВО, дето изглъга за снимките от бтВ

Снимки от bTV... ? За какви снимки става въпрос , дай нещо ще помагам ако е нужно.


Oгледалааа :D


Пон Фев 04, 2008 8:54 am
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Уффф то е външна продукция , ма ще видия какво мога да направя. Първия вариант за който се сещам е от http://www.neterra.tv/bg/


Пон Фев 04, 2008 9:15 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Срещата верно беше супер добра :-D Особено частта с гонките на Бояна :-D Следващия път дано е сухо да може Levski да тръгне как си требе и тогава да видим кой кого. Иначе пунтото си върви бая като задуха вентилатора... :D


Пон Фев 04, 2008 9:30 am
Профил
UNREAD_POST 
Arnold написа:
Извинявам се, ама не съм този ILKOR, и не съм писал за други срещи. Сега ми се караш,че не идвам на нашите срещи ли?Това си е мое решение, къде решение, къде възможност да дойда.Айде холан.......... :evil:


Колега Arnold, не си рабрал думите на колегата Paparac. Ни най малко, не е искал да каже нещо подобно. Колегата ilkor е от един друг форум. Предполагам никой от нас, не смята че сме единствените Фиат-аджии на света. На мен лично, не ми звучи зле идеята, но тогава определено О'Шипка ще ни бъде тясна. Може в течение на времето да си направим някое разменно гостуване. :cool:


Пон Фев 04, 2008 10:28 am
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 4:08 am
Мнения: 5
Местоположение: София
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Arnold написа:
Извинявам се, ама не съм този ILKOR, и не съм писал за други срещи. Сега ми се караш,че не идвам на нашите срещи ли?Това си е мое решение, къде решение, къде възможност да дойда.Айде холан.......... :evil:


Колега Arnold, не си рабрал думите на колегата Paparac. Ни най малко, не е искал да каже нещо подобно. Колегата ilkor е от един друг форум. Предполагам никой от нас, не смята че сме единствените Фиат-аджии на света. На мен лично, не ми звучи зле идеята, но тогава определено О'Шипка ще ни бъде тясна. Може в течение на времето да си направим някое разменно гостуване. :cool:



:36_2_25:


Пон Фев 04, 2008 10:35 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Май 19, 2006 2:22 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
UNREAD_POST 
И аз да доложа другари и другарки .
срещата беше фантастична на ниво искам се повече и повече да се събираме

това е извън темата
Levski каза че ще ме вози до велико търново ако не идвам с колата, ама требвало първо да отслабна :-(
защото сам сигоререн че се притеснява да не е най одзад на редицата :D :D :D

_________________
Bravo JTD


Пон Фев 04, 2008 12:00 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Arnold написа:
Баба Тузи като не иска да идва аз също не исках, ама сега като гледам ме е много яд на мене си :twisted:


Аз кат питах ходиш ли на срещи...ни звук, ни стон, ни ох, ни пъш :D

Скоро ще дойда на срещата. Нека малко да нажежа обстановката като ви карам да чакате :36_2_54: Няма да е следващата неделя, защото няма да съм в София. Даже се намери добър човек, който да предложи да ме докара. От мен идването, от вас духовия оркестър и червения килим :wink:

ПП: Гледам, че тук нещо Папарак и Арнолд пак си ги мерят...момчета, друг път ме викнете на време да изплакна окото The_Eye


Пон Фев 04, 2008 12:33 pm
UNREAD_POST 
Колеги какво се случва с тези клипчета, що народ снима пак сега няма нищо. давайте да видим де.


Пон Фев 04, 2008 1:55 pm
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Нека малко да нажежа обстановката като ви карам да чакате :36_2_54:


:offtopic: Нали знаеш вица, в който една кокошка бягала от петела с всички сили. И в един момент си помислила: Абе..., дали не бягам много бързо?... :D

В тоя дух, от много нажежаване, да не се откажат да те чакат... :D


Пон Фев 04, 2008 9:38 pm
UNREAD_POST 
Ще гледам да не пропусна подходящия момент :D с удоволствие бих дошла на Рилски манастир, но....да не развалям дисциплината на такова свято място :D


Пон Фев 04, 2008 9:50 pm
UNREAD_POST 
Привет на всички ! Извинявам се за закъснението най-вече на колегата LEVSKI , че не качих веднага линк към клипчето в което той е главния герой . Ето и линка : http://store1.data.bg/mastahkillha/Fiat/ още веднъж се извинявам за закъснението на всички .


Пон Фев 04, 2008 11:12 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 126 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg