Дата и час: Пет Апр 19, 2024 6:34 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Среща-13.01.2008 г./13.00 ч.-О'Шипка - ПРОВЕДЕНА 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:

бре тоз началника веднага да ме скастри :P


Никой не те кастри, бре, попитах просто, да съм в течение на ситуацията. :D


Пон Яну 14, 2008 11:12 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI даде ми календар както и на братовчедка ми . Но майка ми като го видя и си го взе за нея та съм без календар . Другия път ако донесеш два много ще ме зарадваш .


Пон Яну 14, 2008 11:18 pm
UNREAD_POST 
arsenov написа:
LEVSKI даде ми календар както и на братовчедка ми . Но майка ми като го видя и си го взе за нея та съм без календар . Другия път ако донесеш два много ще ме зарадваш .

Ще го измислим някак си :cool:


Пон Яну 14, 2008 11:19 pm
UNREAD_POST 
arsenov написа:
LEVSKI даде ми календар както и на братовчедка ми . Но майка ми като го видя и си го взе за нея та съм без календар . Другия път ако донесеш два много ще ме зарадваш .


Добре, де, колега, нали го има в линк календара за теглене. Ти самият си писал там, дръпваш го, качваш го на едно дискче и после хоп в Офис 1 да ти го изпринтят. Той ЛЕВСКИ наистина го раздава като Дядо Коледа, ама все пак не е Майка Тереза. :D


Пон Яну 14, 2008 11:24 pm
UNREAD_POST 
Не искам да ми го раздава като подарък . Каквото си струва ще си платя . Но му останаха повече та ако не им е намерил приложение :D . Ако LEVSKI няма под ръка ще скачам до офис 1 .


Последна промяна arsenov на Пон Яну 14, 2008 11:32 pm, променена общо 1 път



Пон Яну 14, 2008 11:27 pm
UNREAD_POST 
arsenov написа:
Не искам да ми го раздава като подарък . Каквото си струва ще си платя .


Кой ти говори за парите, грешно си ме разбрал :D Той щом 20 календара е решил да раздаде, значи не му е за парите. Но нали трябва да се разкарва да ги принти тия календари, то не е една беля. :cool:


Пон Яну 14, 2008 11:30 pm
UNREAD_POST 
Paparac разбирам те какво имаш предвид . Да няма да го занимавам прав си .


Пон Яну 14, 2008 11:36 pm
UNREAD_POST 
arsenov написа:
Paparac разбирам те какво имаш предвид . Да няма да го занимавам прав си .


Радвам се за което, надявам се не си се засегнал, тъй като не съм имал това за цел :cool:


Пон Яну 14, 2008 11:39 pm
UNREAD_POST 
Paparac написа:
arsenov написа:
Paparac разбирам те какво имаш предвид . Да няма да го занимавам прав си .


Радвам се за което, надявам се не си се засегнал, тъй като не съм имал това за цел :cool:


Колеги споко, все пак сме обединени от една обща страст. Ако следващата неделя имам в мен още от сегашните календари, то първите два са за колегата Арсенов! Идеята е по този начин да популяризираме(ама че сложна дума) форума, има много притежатели на правилната марка автомобил, които си блъскат главите, и незнаят за съществуването на форума, в чието лице ще намерят помощ.


Пон Яну 14, 2008 11:44 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Paparac написа:
arsenov написа:
Paparac разбирам те какво имаш предвид . Да няма да го занимавам прав си .


Радвам се за което, надявам се не си се засегнал, тъй като не съм имал това за цел :cool:


Колеги споко, все пак сме обединени от една обща страст. Ако следващата неделя имам в мен още от сегашните календари, то първите два са за колегата Арсенов! Идеята е по този начин да популяризираме(ама че сложна дума) форума, има много притежатели на правилната марка автомобил, които си блъскат главите, и незнаят за съществуването на форума, в чието лице ще намерят помощ.


И аз не намазах календар от промоцията на ЛЕВСКИ, ма така ми се пада като си тръгвам в неподходящ момент :D


Вто Яну 15, 2008 12:46 pm
Профил
UNREAD_POST 
Paparac не съм се засегнал . Просто не се бях замислил че ще му създам излишно ходене .


Вто Яну 15, 2008 7:23 pm
UNREAD_POST 
arsenov написа:
...Просто не се бях замислил че ще му създам излишно ходене .


Какво ходене, колега arsenov, другарят началник LEVSKI НЕ ХОДИ, той се ВОЗИ, че и в Купе! pimp


Сря Яну 16, 2008 12:38 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg