Дата и час: Вто Апр 16, 2024 8:24 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
16.12.2007г. О'Шипка Люлин 13:00 часа. 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 16.12.2007г. О'Шипка Люлин 13:00 часа.
Времето го дават мрачно, така че възможноста за среща в Бояна като гледам ще отпадне. Все пак, ако има някаква промяна ще се отбележи :). Аз съм там.


Пон Дек 10, 2007 2:37 pm
UNREAD_POST 
Ех значи ама много трудно ме навихте да дойда ;) Дано да не изникне нещо непредвидено , иначе ако всичко като хората ще мина .


Пон Дек 10, 2007 8:03 pm
UNREAD_POST 
Ти докарай братовчетка ти пък после можеш да минеш да си я прибереш :P :D


Пон Дек 10, 2007 8:39 pm
UNREAD_POST 
arsenov написа:
Ех значи ама много трудно ме навихте да дойда

:peur: :roll: :?: Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
Не разбирам за какво става дума. Някой ТОЛКОВА те е навивал и молил, че накрая си се съгласил ли, какво?
За мен всичко е въпрос на желание - на който не му се присъства - да е жив и здрав, койте иска - добре е дошъл!


Пон Дек 10, 2007 8:39 pm
UNREAD_POST 
Така е думата . Идвам си с желание . Не може никой да не накара на сила да не дойда освен ако не ми изкочи спешна работа :) Стига с тая братовчедка направо ме убихте :) (май не трябваше да я водя ммм ? ) ще я взема ако е в София. Айде да захапвам висшата математика че имма изпит утре .


Пон Дек 10, 2007 9:03 pm
UNREAD_POST 
Опа като ми дойде на мене този изпит ти ще ми помагаш. Инче то се знае, че не трябваше да я водиш :). Аз даже не знам как не се отчая от такава мъжка компания. Само да кажа преди да почнат "караниците" че имам предвид 15-тина мъже говорят около 1:30h от 2:00 часа за коли и сходните им, а на жените не им се нрави много това. За сравнение давам примера за разговор между жени за шопинг, маникюр, фризьор, дрехи. Личното ми мнение за тези женски теми е че не струват. Но както за нас колите са страст, така и те си имат малко по-различни хобита. Не ме убивайте за това ми мнение. А и съм сигурен че ако ви пуснат 3-4 мъже в една 15 членна компания говореща за тези теми ще ме подкрепите ;) :). Аз съм го изпитал и затова го твърдя с 2 ръце.


Пон Дек 10, 2007 10:12 pm
UNREAD_POST 
arsenov написа:
Така е думата . Идвам си с желание . Не може никой да не накара на сила да не дойда освен ако не ми изкочи спешна работа :) Стига с тая братовчедка направо ме убихте :) (май не трябваше да я водя ммм ? ) ще я взема ако е в София. Айде да захапвам висшата математика че имма изпит утре .

:36_2_25:


Пон Дек 10, 2007 10:26 pm
UNREAD_POST 
m1t3t0 повярвай ми бил съм в такава компания бях единственото момче в компания от 16 девойки . Е да не ти разправям до едно време беше тъпо докато не вкараха малко повече водка и ни стана много интересно . Айде стига съм се рекламирал ;) Извода е пияна жена весела къща :) :36_2_33:


Вто Дек 11, 2007 12:02 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 5:42 pm
Мнения: 211
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
аз пак с обещанията , но да кажем че ще дойда този пт , но ще бягам бързо че от 2 имам друга среща точно на другия край на софия :-(

_________________
Изображение


Вто Дек 11, 2007 1:51 am
Профил WWW
UNREAD_POST 
Ми арсенов да ти кажа хрумна ми една идея...доведи ги тези 16 аз ще уредя водката :P :D .

Пп: Айде затворете го този Син Сити по-рано веднъж бре. Кажи на мутрите в 2 часа да си ходят че на другия ден те чака форумна среща :D. Ако не те разберат показвай снимки. Ще видят какво ще изпуснеш и ще си тръгнат веднага.


Вто Дек 11, 2007 2:16 am
UNREAD_POST 
m1t3t0 няма да успея да ги събера отново заедно защото се изпокараха , и в колата мисля че една ще стърчи :) . Можете да ми честитите последната висша математика е взета :) вече дишам по спокойно :)


Вто Дек 11, 2007 5:10 pm
UNREAD_POST 
arsenov написа:
m1t3t0 няма да успея да ги събера отново заедно защото се изпокараха , и в колата мисля че една ще стърчи :) . Можете да ми честитите последната висша математика е взета :) вече дишам по спокойно :)


Само така пич :36_2_25:


п.с Ето кой ще черпи другия път :mrgreen:


Вто Дек 11, 2007 5:14 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 5:42 pm
Мнения: 211
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Пп: Айде затворете го този Син Сити по-рано веднъж бре. Кажи на мутрите в 2 часа да си ходят че на другия ден те чака форумна среща :D. Ако не те разберат показвай снимки. Ще видят какво ще изпуснеш и ще си тръгнат веднага.


де да ставаше толкова лесно :) хахах всяка седмица срещи да си свършвам рано-рано :)

_________________
Изображение


Сря Дек 12, 2007 3:15 am
Профил WWW
UNREAD_POST 
Мисля да намина... :D


Сря Дек 12, 2007 2:53 pm
UNREAD_POST 
И аз мисля да мина.


Чет Дек 13, 2007 8:21 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg