Дата и час: Съб Апр 20, 2024 6:19 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Среща в Бургас, 9ти декември 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
kiler_4o написа:
със сигурност ще има още фиатаджии от едно друго, което вече няма да споменавам, защото ми писна от глупавите забележки на админите ...


Айде ако може без коментари кой бил глупав и кой не! Нарушаваш правилата на форума, пускайки определени линкове, за което досега не си наказан нито веднъж. Просто линковете ти се махат. Така че дай го по кротко и без да правиш квалификации.

Поздрави!


Пет Дек 07, 2007 7:55 pm
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 1:04 pm
Мнения: 59
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST :)
grigor_j аз май няма да дойда колата няма да е готова до утре освен ако няма начин да ме вземеш

_________________
PART OF MY LIFE ----> FIAT BRAVO 1.4 12V


Съб Дек 08, 2007 6:18 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 12:42 pm
Мнения: 482
Местоположение: Бургас Медения Рудник
UNREAD_POST 
shadow, сори приятел че не успяхме да се разберем нещо. Ходих на прасе и не успах да се върна, а и да бях се върнал нямаше да мога да дойда зарадо грееното вино сутринта :)

още веднъж извинявай :cool:

_________________
Bravo 1.4 12V Abarth - демек аБРАТ-чо :)
недвижими имоти - продва, купува, наема, отдава.......
КИРИЛИЦА ИЗ НОТ ДЕД!!!!
www.bgestates.com www.bgimoti.com


Пон Дек 10, 2007 9:58 am
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 1:04 pm
Мнения: 59
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST :)
grigor_j няма нищо колега надявам се да се видим на другата среща и ве4е да ми е готова колата до нея :)

_________________
PART OF MY LIFE ----> FIAT BRAVO 1.4 12V


Пон Дек 10, 2007 10:54 am
Профил
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
Paparac написа:
kiler_4o написа:
със сигурност ще има още фиатаджии от едно друго, което вече няма да споменавам, защото ми писна от глупавите забележки на админите ...


Айде ако може без коментари кой бил глупав и кой не! Нарушаваш правилата на форума, пускайки определени линкове, за което досега не си наказан нито веднъж. Просто линковете ти се махат. Така че дай го по кротко и без да правиш квалификации.

Поздрави!

Извинявай, ако сме се разбрали погрешно, но нямах предвид теб, а редакцията ... Нито те познавам, нито знам много за теб и нямам никакво право да ти давам определения какъв си ... Разбрахме се по въпроса, линка го пуснах, само защото там се уговаряхме, не съм целял някаква реклама и т н ... Както и да е, за напред ще се пускат такива линкове само ако има 3та световна война (то от там може да последва такава, ама ще се разбере ако се наложи :D )
айде Peace !
Между другото - на срещата отидох към 3:15-3:30, понеже имаше задръстване на Аспаруховия мост заради една катастрофа (Карайте внимателно, за да не стават такива изпълнения) ... Добре си прекарахме, обсъдихме на всеки проблемите по колата му ... Освен на Веско, по разбираеми причини :) Дано другия път да дойдат поне 2ма души от този форум (вие си знаете, кои имам предвид :) ), а ако са повече - още по-добре :)

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Пон Дек 10, 2007 9:13 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg