Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:17 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
С Н И М К И- среща в София -27.10.2007(СЪБОТА) О'ШИПКА Люлин 
Автор Съобщение
UNREAD_POST С Н И М К И- среща в София -27.10.2007(СЪБОТА) О'ШИПКА Люлин
Малко снимки (всъщност всичките) от срещата:


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Съб Окт 27, 2007 8:08 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 3:52 pm
Мнения: 197
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Я кажете кой кое?


Съб Окт 27, 2007 8:42 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 9:18 am
Мнения: 160
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Аз пак си мислех че е внеделя пребахте ме а!

_________________
Fiat Bravo 2.0 20V HGT 160 кс.


Съб Окт 27, 2007 9:03 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 9:18 am
Мнения: 160
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Или пак съм недочел!

_________________
Fiat Bravo 2.0 20V HGT 160 кс.


Съб Окт 27, 2007 9:05 pm
Профил
UNREAD_POST 
MartoModev написа:
Я кажете кой кое?


Изображение

Изображение


Съб Окт 27, 2007 9:20 pm
UNREAD_POST 
Larii написа:
Аз пак си мислех че е внеделя пребахте ме а!




Larii написа:
Или пак съм недочел!



Колега, по скоро второто!

Колеги, на снимките липсват няколко автомобила, пъвия е Фиат Купе - бордо металик, пича беше много за малко, че бързал. Също така не виждам и на колежката Airis Мареата(всъщност и да искаше да я снима някой, е трябвало да ходи до тях, че тя каза че е с Хонда :mrgreen: ), и бързото Типо на Стефчо(майстора), който ме оферира да се дръпнем. За мой късмет се наложи да си тръгне по рано от срещата :mrgreen: Срещата премина на ниво!


Последна промяна LEVSKI на Съб Окт 27, 2007 10:10 pm, променена общо 2 пъти



Съб Окт 27, 2007 9:28 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Колеги, на снимките липсват няколко автомобила, пъвия е Фиат Купе - бордо металик, пича беше много за малко, че бързал.


Пичът е forkson.


Съб Окт 27, 2007 9:46 pm
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Нед Апр 22, 2007 9:55 am
Мнения: 44
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST FIAT
Я тази СМЯНА-8 какви уникални снимки прави!


Съб Окт 27, 2007 10:08 pm
Профил
UNREAD_POST Re: FIAT
diko661 написа:
Я тази СМЯНА-8 какви уникални снимки прави!

Защото лентата е орг'инална руска... :36_2_46:


Съб Окт 27, 2007 11:03 pm
UNREAD_POST Re: FIAT
diko661 написа:
Я тази СМЯНА-8 какви уникални снимки прави!


Да, бе, кви снимки - :mrgreen:, моята кола тоя път беше голям мърльо :mrgreen:
А Levski преди да дойде явно пак пък беше минал през най-близката автомивка.

А кой беше "Забравих, но Левски знае"? Аз разбрах, че е откошелен фиатаджия и познат на Левски и толкова :mrgreen:


Съб Окт 27, 2007 11:05 pm
UNREAD_POST Re: FIAT
Paparac написа:
diko661 написа:
Я тази СМЯНА-8 какви уникални снимки прави!


Да, бе, кви снимки - :mrgreen:, моята кола тоя път беше голям мърльо :mrgreen:
А Levski преди да дойде явно пак пък беше минал през най-близката автомивка.

А кой беше "Забравих, но Левски знае"?


Levski наистина беше измил колата си (лично ми се похвали при при пристигането си).
А що се отнася за "Забравих, но Левски знае" - стан голям майтап. Човека се познава с Levski от доста време (много пъти са осъмвали, както стана ясно после), но отдавна не бяха се виждали. Когато влезе в О'Шипка, Levski стана и си говориха около 15 мин. Най-накрая Levski го попита какво го води насам и човека казва: Ами търся една среща на фиатаджии. Голям смях! :yahoo lol:


Съб Окт 27, 2007 11:13 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Larii написа:
Аз пак си мислех че е внеделя пребахте ме а!




Larii написа:
Или пак съм недочел!



Колега, по скоро второто!

Колеги, на снимките липсват няколко автомобила, пъвия е Фиат Купе - бордо металик, пича беше много за малко, че бързал. Също така не виждам и на колежката Airis Мареата(всъщност и да искаше да я снима някой, е трябвало да ходи до тях, че тя каза че е с Хонда :mrgreen: ), и бързото Типо на Стефчо(майстора), който ме оферира да се дръпнем. За мой късмет се наложи да си тръгне по рано от срещата :mrgreen: Срещата премина на ниво!


Единият недочел, другият недочул. Комби - не Хонда :D , следващият път може и със седан /да не стават грешки :mrgreen: /


Съб Окт 27, 2007 11:14 pm
Профил
UNREAD_POST Re: FIAT
sok1 написа:
Levski наистина беше измил колата си (лично ми се похвали при при пристигането си).


Е, той няма да е той ако дойде с мръсен автомобил, ама аз и да бях минал на някоя автомивка преди да тръгна, в тая шляпавица, в която пътувах до София, резултатът щеше да е същият.

Airis, какво да те правим като имаш три коли в "Гаража" на форума и две в автокъщи - стават обърквации. :D


Съб Окт 27, 2007 11:20 pm
UNREAD_POST 
Абе все аз виновен...Има ли началници по трасето все аз го отнасям. Колегата, който е мой бивш колега от една компютърна фирма, и по настоящем колега фиата-джия, е с ник "SCRAPHEAP", от преди мен е във форума, просто това му е първата среща
А какво, като беше чиста колата ми, най-малко снимки има, докато другите поне по 2-3, особено началническата.
А ти колежке Airis, за да не стават и занапред такива разминавки, гледай занапред да се появяш преди да сме довършили третата бира, а и беше седнала на две автобусни спирки разтояние от мен.
А ти колега със култовата "смяна-8", добре че по погрешка не си пост-нал снимките от мача "Вихрен" срещу "Левски", те тогава купона щеше да е пълен.
:36_2_49:


Съб Окт 27, 2007 11:25 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Абе все аз виновен...Има ли началници по трасето все аз го отнасям. Колегата, който е мой бивш колега от една компютърна фирма, и по настоящем колега фиата-джия, е с ник "SCRAPHEAP", от преди мен е във форума, просто това му е първата среща
А какво, като беше чиста колата ми, най-малко снимки има, докато другите поне по 2-3, особено началническата.
А ти колежке Airis, за да не стават и занапред такива разминавки, гледай занапред да се появяш преди да сме довършили третата бира, а и беше седнала на две автобусни спирки разтояние от мен.
А ти колега със култовата "смяна-8", добре че по погрешка не си пост-нал снимките от мача "Вихрен" срещу "Левски", те тогава купона щеше да е пълен.
:36_2_49:


Да, но пък ти гледаш най-строго от всички, я виж :mrgreen:

Изображение

А между Митко и Стефчо кой е колегата, който е се вижда и на тази снимка с розово-черната фланелка?


Съб Окт 27, 2007 11:45 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg