Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:52 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
С Н И М К И- среща в София -27.10.2007(СЪБОТА) О'ШИПКА Люлин 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Paparac пак ме сряза, ми да взема да разчистя Гаража /само Фиатките ще оставя/.

Levski, как да дойда на среща на Форума с автомобил различен от Фиат ? Вземам бележка за закъснението, следващият път ще дойда на втората бира :beer:


Съб Окт 27, 2007 11:45 pm
Профил
UNREAD_POST 
Airis написа:
Вземам бележка за закъснението, следващият път ще дойда на втората бира :beer:


Това значи на 3-тата минута :drunk:


Съб Окт 27, 2007 11:56 pm
UNREAD_POST 
sok1 написа:
Airis написа:
Вземам бележка за закъснението, следващият път ще дойда на втората бира :beer:


Това значи на 3-тата минута :drunk:




Буахахахах абе ей откачалки.
Аз предлагам колегата"SCRAPHEAP", или Емо както аз го знам, да си смени ника на "Левски го знае", поне така го прекръстихте днес.


Нед Окт 28, 2007 12:02 am
UNREAD_POST 
Airis написа:
Paparac пак ме сряза, ми да взема да разчистя Гаража /само Фиатките ще оставя/.



Аааа, срязал съм бил, пак нещо интересен начин на мислене. Поднасям извинения, ако съм бил криворазбран, колежките във форума са малко, така че трябва да ги коткаме, не да ги заяждаме. :mrgreen:


Нед Окт 28, 2007 12:10 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Airis написа:
Paparac пак ме сряза, ми да взема да разчистя Гаража /само Фиатките ще оставя/.



Аааа, срязал съм бил, пак нещо интересен начин на мислене. Поднасям извинения, ако съм бил криворазбран, колежките във форума са малко, така че трябва да ги коткаме, не да ги заяждаме. :mrgreen:


Другарю началник, извиненията се поднасят най-малкото с капачка, ако не ти се чакат прошки де. Срещу една бутилка нещо марково, аз ще убедя колежката да приеме извиненията ти(срещу скромната 1/2 от получената бутилка) :mrgreen:


Нед Окт 28, 2007 12:15 am
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
... аз ще убедя колежката да приеме извиненията ти(срещу скромната 1/2 от получената бутилка) :mrgreen:

Да не си помислите, че LEVSKI има някакви користни цели. Неееееее, той просто се грижи за добруването на форума ... :secret:


Нед Окт 28, 2007 12:22 am
UNREAD_POST 
sok1 написа:
LEVSKI написа:
... аз ще убедя колежката да приеме извиненията ти(срещу скромната 1/2 от получената бутилка) :mrgreen:

Да не си помислите, че LEVSKI има някакви користни цели. Неееееее, той просто се грижи за добруването на форума ... :secret:


Аз? Никога...въпреки че поне малка частица от вас, разбраха тънкия ми намек :mrgreen: Но ще ВИ спомена в наздравицата преди края на бутилката :mrgreen:


Нед Окт 28, 2007 12:27 am
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Paparac написа:
Airis написа:
Paparac пак ме сряза, ми да взема да разчистя Гаража /само Фиатките ще оставя/.



Аааа, срязал съм бил, пак нещо интересен начин на мислене. Поднасям извинения, ако съм бил криворазбран, колежките във форума са малко, така че трябва да ги коткаме, не да ги заяждаме. :mrgreen:


Срещу една бутилка нещо марково, аз ще убедя колежката да приеме извиненията ти(срещу скромната 1/2 от получената бутилка) :mrgreen:


Да ти имам комисионните да ти имам, а предполагам, че няма да имаш нищо против и да изконсумираш бутилката в компанията на колежката. Така, по модераторски, ама с моите парички :mrgreen:

ЕДИТ: Аз, докато се наканя да пусна поста, и sok1 е разконспирирал намеренията на Levski, плюс, че вторият си е признал без бой. :mrgreen:


Последна промяна Paparac на Нед Окт 28, 2007 12:29 am, променена общо 1 път



Нед Окт 28, 2007 12:27 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 5:42 pm
Мнения: 211
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
съжелявам че останах за толкова малко на срещата щеше ми се най-малкото да си поприказвам малко с въпросния човек с гащеризона :) за някой работи по количката :) но ще се възползвам на някоя друга среща 8)

_________________
Изображение


Нед Окт 28, 2007 12:29 am
Профил WWW
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Paparac написа:
LEVSKI написа:
Paparac написа:
Airis написа:
Paparac пак ме сряза, ми да взема да разчистя Гаража /само Фиатките ще оставя/.



Аааа, срязал съм бил, пак нещо интересен начин на мислене. Поднасям извинения, ако съм бил криворазбран, колежките във форума са малко, така че трябва да ги коткаме, не да ги заяждаме. :mrgreen:


Срещу една бутилка нещо марково, аз ще убедя колежката да приеме извиненията ти(срещу скромната 1/2 от получената бутилка) :mrgreen:


Да ти имам комисионните да ти имам, а предполагам, че няма да имаш нищо против и да изконсумираш бутилката в компанията на колежката. Така, по модераторски, ама с моите парички :mrgreen:

ЕДИТ: Аз, докато се наканя да пусна поста, и sok1 е разконспирирал намеренията на Levski, плюс, че вторият си е признал без бой. :mrgreen:


Така де, извинения не пия :D Извинението на Paparac ще го споделя с всички намесени ХАХАХАХАХАХА / бел. автора: повторението на някои думи е умишлено/


Нед Окт 28, 2007 12:34 am
Профил
UNREAD_POST 
forkson написа:
съжелявам че останах за толкова малко на срещата щеше ми се най-малкото да си поприказвам малко с въпросния човек с гащеризона :) за някой работи по количката :) но ще се възползвам на някоя друга среща 8)


Батка, ами следи форума, ние периодично ходим да го видим Стефчо, а той да види колите ни :D В никакъв случай няма да загубиш от мнението му, а следващия път остани повече, и днес всички си тръгнаха цели и неизядени след срещата.


Нед Окт 28, 2007 12:43 am
UNREAD_POST 
Airis написа:

Така де, извинения не пия :D Извинението на Paparac ще го споделя с всички намесени ХАХАХАХАХАХА / бел. автора: повторението на някои думи е умишлено/


Демек моята бутилчица високоградусова пърцуца аз ще я пратя, а вие после ще развратничите групово, така ли? Без мен? А? Никви такива! :mrgreen: Извиненията се отменят публично и пърцуцата остава за моя милост. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 :haha:


Нед Окт 28, 2007 12:45 am
UNREAD_POST 
Буахахаа!
Взех най-дейно участие, и сега ще трябва да карам на бира от магазина. Ще си отмъстя! Пак аз на сухо!
Някой да знае колко "гран-прита" е спечелил Ален Прост? :mrgreen:


Нед Окт 28, 2007 12:52 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Никви такива! :mrgreen: Извиненията се отменят публично и пърцуцата остава за моя милост. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 :haha:


Началник...ако можеш, кажи му нещо! :twisted:


Нед Окт 28, 2007 12:54 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Airis написа:

Така де, извинения не пия :D Извинението на Paparac ще го споделя с всички намесени ХАХАХАХАХАХА / бел. автора: повторението на някои думи е умишлено/


Демек моята бутилчица високоградусова пърцуца аз ще я пратя, а вие после ще развратничите групово, така ли? Без мен? А? Никви такива! :mrgreen: Извиненията се отменят публично и пърцуцата остава за моя милост. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 :haha:


Така, както ме поправи. ПИЕМ значи ПИЕМ, всички, накъде без теб :). А ти като искаш - излочи си я сам, после да няма :drunk: и :paddle: от женорята :36_2_33:


Нед Окт 28, 2007 12:56 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg