Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:44 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
С Н И М К И- среща в София -27.10.2007(СЪБОТА) О'ШИПКА Люлин 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Airis написа:
после да няма :drunk: и :paddle: от женорята :36_2_33:


Не съм женен, боже опази :mrgreen:

И още нещо, извадка от съседна тема за точно тази среща!

m1t3t0 написа:
Папарак ти какво се обаждаш все едно ще дойдеш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


А, ти, бе, Мите, даже телефонът си беше изключил днес, та не можахме и да те порицаем. :mrgreen:


Нед Окт 28, 2007 1:03 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Чукай на дърво тогава, ама за "извинението" нищо не казваш. Ш'го пием ли, че кебапчетата вече са осигурени ?


Нед Окт 28, 2007 1:10 am
Профил
UNREAD_POST 
Airis написа:
че кебапчетата вече са осигурени ?

Още няколко кучета и котки, ама до тогава има време.
Обещанието си е обещание!


Нед Окт 28, 2007 1:12 am
UNREAD_POST 
Airis написа:
Чукай на дърво тогава, ама за "извинението" нищо не казваш. Ш'го пием ли, че кебапчетата вече са осигурени ?


Аз казах, че ако не ме включите, ще видите висококачествена пърцуца тип уиски през крив макарон. Ако ме включите в консумацията може и да завиша бройката на повече от една. :mrgreen:


Нед Окт 28, 2007 2:06 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Airis написа:
Чукай на дърво тогава, ама за "извинението" нищо не казваш. Ш'го пием ли, че кебапчетата вече са осигурени ?


Аз казах, че ако не ме включите, ще видите висококачествена пърцуца тип уиски през крив макарон. Ако ме включите в консумацията може и да завиша бройката на повече от една. :mrgreen:


Те това е приказка. Значи Виски ще пием, може да я завишиш, ама може и да не я завишиш/бройката де/ :roll: Няма да се обаждам повече, че току виж, наместо Виски си изпрося един бан ;) ХАХАХАХАХА /това в кръга на майтапа, да не се извинявам и аз по този начин/ :mrgreen:


Нед Окт 28, 2007 2:50 am
Профил
UNREAD_POST 
:mrgreen: много хубава среща е била,само за участниците внея ли се отнася това за хубавите напитки или може и някой новобранец да се включи в голямата среща в Пловдив с някоя хубава бутилчица :mrgreen:


Нед Окт 28, 2007 3:05 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Еее пичове, виждам, че добре сте си искарали. Жалко че не бях в Софето да дойда и аз :x Нищо следващия път :wink:


Нед Окт 28, 2007 9:25 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 2:40 pm
Мнения: 121
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Абе все аз виновен...Има ли началници по трасето все аз го отнасям. Колегата, който е мой бивш колега от една компютърна фирма, и по настоящем колега фиата-джия, е с ник "SCRAPHEAP", от преди мен е във форума, просто това му е първата среща ...


Така ли се получи? Аз съм бил "стара пушка" :) Истината е, че карам Фиат от лятото и съответно съм си новобранец. Още не съм му хванал всички мурафети. А във форума се регнах веднага, за да добия информация как да се грижа за Фифи :)
Идвам от Лада клуб, където все още е и част от сърцето ми. Там се изявявам вече от няколко години. Надявам се, че опиа с руските возила ще се окаже полезен за споделяне и тук.
А, да и на снимките - моето е черното Типо. :)

_________________
Чук, тел, клещи и маматааа!
________________
Tipo S 1.4 i.e. '94


Вто Окт 30, 2007 1:15 am
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg