Дата и час: Сря Апр 24, 2024 1:48 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Национална среща на феновете на FIAT 10-11 Ноември 
Автор Съобщение
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 8:14 pm
Мнения: 23
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Единственото тъпо е че някои хора които нямат винетки няма да могат да дойдат до 4-тия километър.Пък да си купуваш винетка за 4 км е глупаво.Дано не се откажат някои колеги :( ще е тъпо.... ако измислите някакъв вариант за среща в Пловдив ще е най-добре :) според мен поне. :wink:

_________________
Fiat Bravo HGT 155 hp 20v
PB 5085 BP


Пет Ное 09, 2007 2:14 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
ntx написа:
Единственото тъпо е че някои хора които нямат винетки няма да могат да дойдат до 4-тия километър.Пък да си купуваш винетка за 4 км е глупаво.Дано не се откажат някои колеги :( ще е тъпо.... ако измислите някакъв вариант за среща в Пловдив ще е най-добре :) според мен поне. :wink:


Ееее стига бе, ако някой не дойде заради винетка, тва честно ще е супер тъпо. За тея няколко километра да не би да има КАТ през 100 метра.Тва не ми звучи сериозно, определено. Аз миналата седмица обиколих България без винетка и никой никав проблем не ми направи.


Пет Ное 09, 2007 2:19 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 8:14 pm
Мнения: 23
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Ми миналия път ме спряха точно там :) имаше патрулка.До колкото знам глобата е 400 лв.Това колкото и да ви звучи нелепо е истина някои може да не дойде заради това.За това трябва да се измисли нещо.Не всеки има излишни 10 лв за винетка и за бензин.За мен няма проблем аз сам си там но мисля и за другите :) искам да сме колкото може повече :)

_________________
Fiat Bravo HGT 155 hp 20v
PB 5085 BP


Пет Ное 09, 2007 2:26 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
ntx написа:
Ми миналия път ме спряха точно там :) имаше патрулка.До колкото знам глобата е 400 лв.Това колкото и да ви звучи нелепо е истина някои може да не дойде заради това.За това трябва да се измисли нещо.Не всеки има излишни 10 лв за винетка и за бензин.За мен няма проблем аз сам си там но мисля и за другите :) искам да сме колкото може повече :)


Ми всеки си прецениява какви възможности има да дойде до 4-ти км. Принципно, решението да направим сбирката в Пловдив беше продиктувано от активното участие на пловдивчани в анкетата за място на срещата. Би било жалко/странно, ако хората от другите градове сме повече от феновете на Фиат в Пловдив и региона. Може би не съм прав, но така мисля :wink:


Пет Ное 09, 2007 4:15 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
За съжаление, аз няма да мога да дойда с вас. Едно, че утре съм на работа, второ с бебенце на 10 месеца съм и такива "разходки" не са възможни все още. Духом ще съм с вас. Ако в неделя минете през пловдив, може да се съберем за по кафе някъде.

Хм, или пък може аз да отскоча в неделя при вас. До колко часа ще сте там и как да ви намеря?

Айде, приятно прекарване!

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Пет Ное 09, 2007 11:37 pm
Профил ICQ WWW
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Airfan написа:
За съжаление, аз няма да мога да дойда с вас. Едно, че утре съм на работа, второ с бебенце на 10 месеца съм и такива "разходки" не са възможни все още. Духом ще съм с вас. Ако в неделя минете през пловдив, може да се съберем за по кафе някъде.

Хм, или пък може аз да отскоча в неделя при вас. До колко часа ще сте там и как да ви намеря?

Айде, приятно прекарване!


Звънни в Неделя 0888242096

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Ное 09, 2007 11:58 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Колеги, ако на някой чак толкова му е проблем винетката, може да го вземем от града. Да звънне 0885/319122, няма никаква проблем, важното е да се съберем повече хора.


Съб Ное 10, 2007 9:47 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
То за там винетка не трябва, това си е в града.

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Съб Ное 10, 2007 1:04 pm
Профил ICQ WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 11:17 pm
Мнения: 110
Местоположение: Стамболийски / София
UNREAD_POST 
Пожелавам на всички весело изкарване и много купон да стане.После пуснете снимки да видим :)

_________________
Fiat Coupe 1.8 16v MADNESS MOTORSPORT TEAM


Съб Ное 10, 2007 4:38 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg