Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:31 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Национална среща на феновете на FIAT 10-11 Ноември 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Национална среща на феновете на FIAT 10-11 Ноември
Колеги, отварям тази тема за дискусии относно организацията на срещата. Времето напредва и трябва да имаме отговори на няколко въпроса:
1. Къде да се настаним?
2. Къде да направим купона в събота вечер
3. Кога и как ще пътуваме?
4. Как да вдигнем шум за да разберат повече хора за тази среща?

Мисля и това да е темата в която да потвърждаваме присъствието си на срещата. Аз дотук казвам, че 2 места са за мен. И потоп да стане ще доплувам с нафърфорката.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Последна промяна Ferrari на Вто Окт 23, 2007 11:08 am, променена общо 1 път



Вто Окт 23, 2007 9:06 am
Профил ICQ YIM
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 12:42 pm
Мнения: 482
Местоположение: Бургас Медения Рудник
UNREAD_POST 
мисля че тази тема е главно за пловдивчани... ама ще я следя с интерес.. чувал съм за едно две барчета яки...

_________________
Bravo 1.4 12V Abarth - демек аБРАТ-чо :)
недвижими имоти - продва, купува, наема, отдава.......
КИРИЛИЦА ИЗ НОТ ДЕД!!!!
www.bgestates.com www.bgimoti.com


Вто Окт 23, 2007 9:19 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 11:17 pm
Мнения: 110
Местоположение: Стамболийски / София
UNREAD_POST 
Аз ще раздухам по други авто-форуми за срещата и ще проверя за хотели и заведения.Довечера ще дам инфо кво съм свършил :wink:

Аз ще съм на линия,само за хотелите не ме бройте,защото няма смисъл.Стамболийски е на 12 километра от Пловдив :wink:

А й да носите стикери ! :wink:

_________________
Fiat Coupe 1.8 16v MADNESS MOTORSPORT TEAM


Вто Окт 23, 2007 10:48 am
Профил
UNREAD_POST 
Аз съм на линия, до утре ще уточня броя на резервациите за мен. Нямам претенции къде ще е сбирката, важното е да се съберем повече.
А, да и да се :drunk: малко :mrgreen:


Вто Окт 23, 2007 11:54 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 11:17 pm
Мнения: 110
Местоположение: Стамболийски / София
UNREAD_POST 
Направих рекламно клипче за срещата.Тая вечер трябва да се завърти във vbox7.com и clip4e.com .Като ги одобрят ще дам линкове :wink:

Малко хотели от Пловдив http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?page=1&city=28

_________________
Fiat Coupe 1.8 16v MADNESS MOTORSPORT TEAM


Вто Окт 23, 2007 5:09 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Sparco написа:
Направих рекламно клипче за срещата.Тая вечер трябва да се завърти във vbox7.com и clip4e.com .Като ги одобрят ще дам линкове :wink:

Малко хотели от Пловдив http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?page=1&city=28


Много полезна работа с хотелите :36_2_25:

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Вто Окт 23, 2007 5:16 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 11:17 pm
Мнения: 110
Местоположение: Стамболийски / София
UNREAD_POST 
Преди малко постнах тема за срещата в tuning.bg/forum :)

Относно заведенията.
В Пловдив има страшно много кръчми и дискотеки.Просто задължително трябва да си направим резервация.Става дума за кръчмата или ресторанта,където ще сме.А за дискотеките няма такива проблеми.Сега вече зависи към каква музика имате претпочитания.Дали ви се ходи на чалга или на денс,хаус,ретро и т.н.Аз лично бих претпочел или ретрото или чалгата.Не защото съм привържаник на тези стилове, а защото ще стане най-голяма забава според мен.

Кажете Вие какво мислите.Аз утре ще предложа малко ресторанти и кръчми.

_________________
Fiat Coupe 1.8 16v MADNESS MOTORSPORT TEAM


Вто Окт 23, 2007 7:59 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 8:12 pm
Мнения: 6
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
аз най-вероятно ще бьда там и много се моля за стикер ще си го платя :!: :!: :!: :!: :?: :?:

купона наближава :P :P :P :D


Вто Окт 23, 2007 8:15 pm
Профил
UNREAD_POST 
petzata написа:
аз най-вероятно ще бьда там и много се моля за стикер ще си го платя :!: :!: :!: :!: :?: :?:

купона наближава :P :P :P :D


Наличните стикери са БЕЗПЛАТНИ :wink:


Вто Окт 23, 2007 8:16 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 11:04 am
Мнения: 567
Местоположение: Карлово
UNREAD_POST 
Извинявам се ако въпроса ми е тъп но бихте ли казали къде по точно ще е срещата ще има ли някаква програма за през деня, за вечерта вече ми стана ясно?! Някъде ще има ли организирани драг ,тунинг и т.н. или просто сбирка за по питие и приказка? :D

_________________
COUPE pinin farina 2.0 16V


Вто Окт 23, 2007 8:16 pm
Профил
UNREAD_POST 
val_mcrae написа:
Извинявам се ако въпроса ми е тъп но бихте ли казали къде по точно ще е срещата ще има ли някаква програма за през деня, за вечерта вече ми стана ясно?! Някъде ще има ли организирани драг ,тунинг и т.н. или просто сбирка за по питие и приказка? :D


Засега са ясни градът - Пловдив и датата - 10-11 ноември. :mrgreen: До края на месеца се надяваме да сме уточнили и точното място като хотел, ресторант, кръчма, писта и други такива благини :mrgreen:


Вто Окт 23, 2007 8:19 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 13, 2006 7:47 pm
Мнения: 186
UNREAD_POST 
:wink:

_________________
FIAT


Вто Окт 23, 2007 10:14 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колеги, аз с нетърпение очаквам датата да се срещем и запознаем, но паралелно с това си мисля и нещо друго. Не ме разбирайте погрешно, не си натрапвам мнението, просто споделям разсъжденията си с вас. Пловдив е хубав, голям град, с много места за приятно прекарване на един уикенд. Няма ли да е по интересно да мръднем съвсем леко в посока планина, около града има страхотни места...Ще избегнем традиционната лудница и ще подишаме малко истински въздух. Дали ще ни е приятно, ами това зависи само и единствено от нас. Има и друг факт - не всеки може да отдели достатъчно средства, за да дойде, изнасянето към гората сериозно може да намали разходите. Не става дума само за нощувка, ами и храна, алкохол (най-вече :mrgreen:) Мен, лично това не ме притеснява, но вече имам един колега, който се замисля дали ще може да отдели нужните финанси. Нека да помислим малко върху това. Пак казвам, къде ще сме за мен не е от особено значение, ще съм там (живи и здрави да сме само с колата), просто предпочитам да изляза, макар и за малко от шума на големия град. Тези от вас, които са от София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе и другите по-големи градове ще ме разберат. Имаме още няколко дни, за да уточним окончателно мястото, така че моля, дайте и своето мнение по темата. Можете да предлагате и конкретни места около Пловдив. За сега, разбира се си остава старата уговорка - Пловдив-град.


Сря Окт 24, 2007 9:21 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 11:17 pm
Мнения: 110
Местоположение: Стамболийски / София
UNREAD_POST 
ЗНачи за Балкан аз веднага имам предложние-Върховръх.ТОва е на около 30 мин. от Пловдив.Хубав балкан,чисто е.Не е много диво.Друг вариант е язовир Батак.Също на горе-долу 30 мин(пътя нагоре е с доста завои и затова е 30 мин.-кара се бавно).Хотелчета има.
НА върховръх бях да проверявам в един хотел майче Родопи се казваше.Добре изглеждаше.Дочувам и че е с хбави стай.Има кръчма,футболно игрище,голям паркинг.ЦЕната на легло е 19лв.НО има и още много други варианти.

Ето клипчетата.Няма да взема филмова награда с тях :roll:

http://vbox7.com/play:e6300e09

http://clip4e.com/play_nacionalna_srest ... a_fiat.htm

_________________
Fiat Coupe 1.8 16v MADNESS MOTORSPORT TEAM


Сря Окт 24, 2007 9:39 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Аз точно така си го представям. Малко към планината ще е идеално. Покажи ми го на картата и има ли някакви координати.
Мисля, че Батак също е идеално място.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Окт 24, 2007 9:45 am
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg