Дата и час: Сря Апр 24, 2024 6:29 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
СРЕЩА СОФИЯ 21.10 (НЕДЕЛЯ) О'ШИПКА в Люлин - Проведена! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Особено пък като дадена среща е снимана, после снимките си се постват в темата от срещата и така....


Сря Окт 24, 2007 10:30 pm
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Особено пък като дадена среща е снимана, после снимките си се постват в темата от срещата и така....



Ама май това със снимките се получава само когато си имаме професионален фотаджия :mrgreen:


Сря Окт 24, 2007 10:33 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Paparac написа:
Особено пък като дадена среща е снимана, после снимките си се постват в темата от срещата и така....



Ама май това със снимките се получава само когато си имаме професионален фотаджия :mrgreen:


Какъвто и аз не съм, не се подвеждайте от ника :mrgreen:


Сря Окт 24, 2007 10:34 pm
UNREAD_POST 
Хайде, хайде...виждал съм те да надничаш с фотоапарат през някой процеп на нудиските плажове, после правиш тесте от 52 карти за игра с голи мадами. :36_2_41:


Сря Окт 24, 2007 10:40 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
...виждал съм те да надничаш с фотоапарат през някой процеп на нудиските плажове, после правиш тесте от 52 карти за игра с голи мадами. :36_2_41:

Явно и ти си бил там. Препоръчвам ти да провериш тестето. Току виж се познаеш! :yahoo lol:


Сря Окт 24, 2007 10:43 pm
UNREAD_POST 
Абе, тая вечер всички сте в настроение, гледам :36_2_41:


Сря Окт 24, 2007 10:45 pm
UNREAD_POST 
sok1 написа:
LEVSKI написа:
...виждал съм те да надничаш с фотоапарат през някой процеп на нудиските плажове, после правиш тесте от 52 карти за игра с голи мадами. :36_2_41:

Явно и ти си бил там. Препоръчвам ти да провериш тестето. Току виж се познаеш! :yahoo lol:



Хаха аз съм "черен петър" А ти на полувремето всички теми обърна :mrgreen: хайде гледай си второто полувреме. :mrgreen:


Сря Окт 24, 2007 10:49 pm
UNREAD_POST 
sok1 написа:
LEVSKI написа:
...виждал съм те да надничаш с фотоапарат през някой процеп на нудиските плажове, после правиш тесте от 52 карти за игра с голи мадами. :36_2_41:

Явно и ти си бил там. Препоръчвам ти да провериш тестето. Току виж се познаеш! :yahoo lol:


А и ти недей много да знаеш, че твоята снимка е най-разпространена, разлепена е във всички коридори на ПЖИ-то, като кошмар за бъдещите машинисти. :grandpa:


Сря Окт 24, 2007 11:12 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
А и ти недей много да знаеш, че твоята снимка е най-разпространена, разлепена е във всички коридори на ПЖИ-то, като кошмар за бъдещите машинисти. :grandpa:

В събота пак ще донеса фотото, но този път ще го използвам... Не виждам защо след това да отказвам 300-500 еуро да ти дам негативите ... :36_2_33:


Чет Окт 25, 2007 11:45 pm
UNREAD_POST 
sok1 написа:
LEVSKI написа:
А и ти недей много да знаеш, че твоята снимка е най-разпространена, разлепена е във всички коридори на ПЖИ-то, като кошмар за бъдещите машинисти. :grandpa:

В събота пак ще донеса фотото, но този път ще го използвам... Не виждам защо след това да отказвам 300-500 еуро да ти дам негативите ... :36_2_33:


Не ми казвай, че ползваш лентов апарат :36_2_46:


Чет Окт 25, 2007 11:55 pm
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Не ми казвай, че ползваш лентов апарат :36_2_46:

Няма да ти кажа. :roll:


Пет Окт 26, 2007 12:15 am
UNREAD_POST 
sok1 написа:
Paparac написа:
Не ми казвай, че ползваш лентов апарат :36_2_46:

Няма да ти кажа. :roll:


Ти да не се засегна?


Пет Окт 26, 2007 12:25 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Не ми казвай, че ползваш лентов апарат :36_2_46:


Води си с него художник, докато ние къркаме бира, той рисува колите :mrgreen:


Пет Окт 26, 2007 11:31 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
sok1 написа:
Paparac написа:
Не ми казвай, че ползваш лентов апарат :36_2_46:

Няма да ти кажа. :roll:


Ти да не се засегна?

Разбира се че не. Отидох да гледам репортажите и затова не отговорих. :beer:


Пет Окт 26, 2007 6:44 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg