Дата и час: Сря Апр 24, 2024 12:18 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
СРЕЩА СОФИЯ 21.10 (НЕДЕЛЯ) О'ШИПКА в Люлин - Проведена! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Да бе то не е за времето, а за това че много хора могат да искат да пиинат по нещо, но повечето заведения не предлагат. Лично на мен на всички избори досега не са ми продавали. Не че са много, но знам че има ли избори, няма бира :)


Ти най-вероятно си нямал и 18 години, така че трудно някой ще рискува да наруши две наредби заради теб :mrgreen:


Сря Окт 24, 2007 9:39 pm
UNREAD_POST 
На всички избори не съм имал проблеми - винаги съм вземал мерки предварително :grandpa:


Сря Окт 24, 2007 9:39 pm
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Папарак ти какво се обаждаш все едно ще дойдеш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Мите, като дойда кво да те правя после? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 :36_2_29:


Сря Окт 24, 2007 9:47 pm
UNREAD_POST 
Paparac написа:
m1t3t0 написа:
Папарак ти какво се обаждаш все едно ще дойдеш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Мите, като дойда кво да те правя после? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 :36_2_29:

Ню-Ню до смърт :sex5:


Сря Окт 24, 2007 9:48 pm
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Нед Апр 22, 2007 9:55 am
Мнения: 44
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST FIAT
За разлика от други години тази официялно алкохола е разрешен и няма никаква забрана за продажбата му


Сря Окт 24, 2007 9:51 pm
Профил
UNREAD_POST 
Добре тогава ;). Ама щом папарак ще идва в събота искам да е в събота да можем да се видим с него. Че не сме се виждали ехеееее.....от сума ти и време. Иначе соки ако си навит може и 3-ка ние приемаме и чуждо хахахаха не сме егоисти :36_2_29:


Последна промяна m1t3t0 на Сря Окт 24, 2007 9:53 pm, променена общо 1 път



Сря Окт 24, 2007 9:52 pm
UNREAD_POST 
sok1 написа:
Ню-Ню до смърт :sex5:


Ааа, без такива, Митята е много наш човек :grandpa:


Сря Окт 24, 2007 9:52 pm
UNREAD_POST 
Да ако искате събота следобяд може да се съберем, знам аз от едно пиленце(абе бая си е квачка :mrgreen: ) че началника ще дорипа до Софето. :paddle:


Сря Окт 24, 2007 9:53 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Да ако искате събота следобяд може да се съберем, знам аз от едно пиленце(абе бая си е квачка :mrgreen: ) че началника ще дорипа до Софето. :paddle:


И коя е бе тази квачка, дето ти снася вътрешна информация, да и подкастря крилцата :mrgreen:


Сря Окт 24, 2007 9:57 pm
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Добре тогава ;). Иначе соки ако си навит може и 3-ка ние приемаме и чуждо хахахаха не сме егоисти :36_2_29:

Само обещавате ...

LEVSKI написа:
Да ако искате събота следобяд може да се съберем,


Навит съм.

Бай за сега, че сядам да гледам мач.


Сря Окт 24, 2007 9:59 pm
UNREAD_POST 
Paparac написа:
LEVSKI написа:
Да ако искате събота следобяд може да се съберем, знам аз от едно пиленце(абе бая си е квачка :mrgreen: ) че началника ще дорипа до Софето. :paddle:


И коя е бе тази квачка, дето ти снася вътрешна информация, да и подкастря крилцата :mrgreen:


Абе сега...много питаш, може и куц петел да е Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Сря Окт 24, 2007 10:04 pm
UNREAD_POST 
И сега последно ще има ли среща в събота или пак щее в неделя.аз също мисля съботата като по-д0бра възможност. :D пак ли ще е в това заведение.по случайност видях новото развитие в темата,нали винаги сепускат нови теми за всяка седмица или :idea:досега не съм успявал да дойда.


Сря Окт 24, 2007 10:19 pm
UNREAD_POST 
Ми то се пуска, но сега се уточнява дали ще има. Аз като гледам доста хора са навити за събота, така че може да се направи тогава. Мисля обаче да се пусне една тема специално за уговаряне и после да се пускат теми за самите срещи. Защото така стават много дълги темите и после се псукат нови и нови. И се задръства форума. Пуска се една дето да е само за това и после само се слагат датите в отделни теми като минат срещите тези теми се изхвърлят (трият)


Сря Окт 24, 2007 10:27 pm
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Ми то се пуска, но сега се уточнява дали ще има. Аз като гледам доста хора са навити за събота, така че може да се направи тогава. Мисля обаче да се пусне една тема специално за уговаряне и после да се пускат теми за самите срещи. Защото така стават много дълги темите и после се псукат нови и нови. И се задръства форума. Пуска се една дето да е само за това и после само се слагат датите в отделни теми като минат срещите тези теми се изхвърлят (трият)


Нищо не се задръства и нищо няма нужда да се трие, тва е история бе, как ще я триеш, не виждам нищо лошо да има всяка седмица нова тема, стига да има организация за нова среща. Както гледам стана в случая, в темата за последната среща се вижда нагласата за нова и съответно се пуска нова тема с конкретната нова дата. :mrgreen:


Сря Окт 24, 2007 10:29 pm
UNREAD_POST 
Аз вече пуснах нова тема за събота, с предложение часът да е 15.00.


Сря Окт 24, 2007 10:30 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg