Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:48 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Среща във Варна 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Окт 11, 2008 1:39 pm
Мнения: 1
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
момчета днеска ще има ли среща? ще се радвам да се видим !


Нед Окт 12, 2008 2:08 pm
Профил
UNREAD_POST 
Добре дошъл, колега, ето какво е написано малко по-назад в темата:

Сега в неделя ще има среща. От 17:30 на паркинга на Терапията. Събираме се общо италиански коли, от нашия форум ще отидем за втори път, заповядай. Аз съм с Punto II сив металик.

ЗАПОВЯДАЙ! :cool:


Нед Окт 12, 2008 3:02 pm
UNREAD_POST 
Henjin написа:
Ще се опитам да дойда , но утре смятам да водя фиатчо да го прегледат преди зимата....Че много работи на веднъж стават за ремонт и незнам дали ще смогна само събота..... А и едно майсторче искам да вида , за което имам наистина перфектни отзиви ... за перфектна работа и нормално заплащане... Беше в чужбина и сега се е прибрал... И ако наистина се справи така както ми обясняват ще ви кажа каде се намира сервиза... Защото ми писна отивам на едно място ми казват едно на второ друго на трето савсем различно ... Да уточня, че не го казвам като реклама на някой сервиз или на някой човек всеки си има мнение :) Пък за срещата ще направя всичко възможно да намина ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Не си казал че сервизи търсиш, не сме ти помогнали. Ако имаш нужда прати ми ЛС да ти кажа къде може да отидеш, ходя в два сервиза едните за механиката другия за тока и съм много доволен от работа и цени.


Сря Окт 15, 2008 11:26 am
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Авг 03, 2008 6:43 pm
Мнения: 32
Местоположение: Варна
UNREAD_POST до Lord Mordor
Lord Mordor написа:
Henjin написа:
Ще се опитам да дойда , но утре смятам да водя фиатчо да го прегледат преди зимата....Че много работи на веднъж стават за ремонт и незнам дали ще смогна само събота..... А и едно майсторче искам да вида , за което имам наистина перфектни отзиви ... за перфектна работа и нормално заплащане... Беше в чужбина и сега се е прибрал... И ако наистина се справи така както ми обясняват ще ви кажа каде се намира сервиза... Защото ми писна отивам на едно място ми казват едно на второ друго на трето савсем различно ... Да уточня, че не го казвам като реклама на някой сервиз или на някой човек всеки си има мнение :) Пък за срещата ще направя всичко възможно да намина ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Не си казал че сервизи търсиш, не сме ти помогнали. Ако имаш нужда прати ми ЛС да ти кажа къде може да отидеш, ходя в два сервиза едните за механиката другия за тока и съм много доволен от работа и цени.


Lord Mordor, Аз исках да ти пратя ЛС, но нямаше изобщо такъв бутон, защото си влязъл като гост...И някакви съобщения имах от теб, които в момента ги няма...
Не знам сега дали има изобщо такива срещи, тъй като не бях влизал доста време, тъй като бях в чужбина. В крайна сметка може да отидем и на събирането на италианските коли. Прочетох че е на морска гара,и на терапията и последно не ми стана ясно на кое от двете места е. Както и дали има график, за неделите от месеца.

_________________
Fiat Punto II ELX, 44 KW, 8V

Простите истини се разбират най - трудно!


Пон Дек 01, 2008 1:46 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg