Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:20 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Анкета - ЧНГ, или кой ще идва на Нова Година? 

Искате ли да направим купон на Нова Година?
Да, и идвам със сигурност! 31%  31%  [ 4 ]
Идеята е добра, но още не знам. 31%  31%  [ 4 ]
Купонясвайте без мен, аз ще пия другаде. 38%  38%  [ 5 ]
Общо гласове : 13

Анкета - ЧНГ, или кой ще идва на Нова Година? 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 12, 2004 11:40 am
Мнения: 227
Местоположение: София
UNREAD_POST Анкета - ЧНГ, или кой ще идва на Нова Година?
С Темпра финализирахме предложението му за посрещане на Нова Година, вила има, на 15 минути от София по магистралата посока Пловдив, така че правете си сметките от сега - всички да се чувстват поканени! Нито ФИАТ-ството е задължително, нито членство във форуми и други нестандартни организации, водете си и гаджетата ако щете, а те да си водят приятелките! :D Ще пускам подробности с течение на времето, предлагам Митко да бодне темата най-горе и да пусне другата...
Гласувалите да пуснат и по един отговор, плс! ...
:D :D :D

_________________
Изображение


Пет Дек 03, 2004 6:24 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Аз съм 100%-ов както се разбира от по-горе и потвърждавам обещанието си пиенето да е от мен.................и водете приятелките на приятелките си де...сега съм ерген и си търся мома-хахахахахахаха :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Пет Дек 03, 2004 6:27 pm
UNREAD_POST ЧНГ
Tempra написа:
Аз съм 100%-ов както се разбира от по-горе и потвърждавам обещанието си пиенето да е от мен.................и водете приятелките на приятелките си де...сега съм ерген и си търся мома-хахахахахахаха :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


И аз съм ерген. Тия дето ме познават знаят. Моми пазете се.
И 2 кила ракия за мен :twisted: :twisted: :twisted:


Пет Дек 03, 2004 10:56 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 6:35 pm
Мнения: 130
Местоположение: София, жк Люлин
UNREAD_POST 
Мисля, че ще мога да дойда. Ако може да дадете повече информация
за мястото, условията и т.н. ще е много добре.


Съб Дек 04, 2004 3:06 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 12, 2004 11:40 am
Мнения: 227
Местоположение: София
UNREAD_POST 
kilar написа:
Мисля, че ще мога да дойда. Ако може да дадете повече информация
за мястото, условията и т.н. ще е много добре.


Докато сте се снимали в неделя вечер, ние тествахме вилата за пореден път. Извод - издържа на алкохол! 8) Става въпрос за Вакарел, на 30 км от София по магистралата за Пловдив. Вилата е на един приятел, който дойде на срещата миналата сряда, Митко и Мариян го видяха, сещате се нали. Има места за спане за 10-на човека, ако всеки спи на отделно легло. На втория етаж има 5 легла, на първия един диван, и още един който се разтяга и става за двама. Има и едно походно легло, а и мисля да занеса един матрак от нас, който не ми трябва и само заема място. Най-интересното е в механата, там има камина, с приложена снимка, както виждате (ще се цаня за туроператор, сбъркал съм си професията!) и два миндера, на които също може да се спи (лично пробвано от собственика миналата Нова Година, само че той ги изнесе навън на снега и спа отгоре със спален чувал :lol: ) Това със спането, в крайна сметка не е маловажно, но Нова Година е, няма да се спи :twisted: :twisted: :twisted: При група от над 20 човека да се докарат каравани Ивеко! :wink: Миналата година бяхме 7-8 човека, доколкото помня, тази сме 4-5, така че спокойно може да идва колкото народ пожелае (за сами жени, които няма да заемат цяло легло - отстъпки :lol: :lol: :lol: ), ще се запознаем, не ядем хора, не пием повече от литър ракия или водка всеки :lol: :lol: :lol: , бирата спада към безалкохолните :twisted: (ама не се отчайвайте де, още не са ни вкарвали в изтрезвителя), слушаме хеви метъл предимно, но това е поправимо, миналата година имаше девойки които се пребориха за чалга :evil: , абе купон да има! Казвайте въпросите, пък на срещите ще уточним подробностите, това е засега!
:D Изображение

_________________
Изображение


Вто Дек 07, 2004 6:17 pm
Профил ICQ WWW
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 6:35 pm
Мнения: 130
Местоположение: София, жк Люлин
UNREAD_POST 
каравани май нема да има .
защо не доидеш днеска да се разберем?


Вто Дек 07, 2004 6:25 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Мисля че условията отговарят на очакванията, аз съм 100% сигурен, дано се съберем много хора.


Вто Дек 07, 2004 6:30 pm
UNREAD_POST 
Сетих се и друго, предлагам да си съберем парички или да се разберем кой какво ще носи....както казах по-горе и на други места, пиенето е от мен, ето какво имам предвид:

един литър джанкова
един литър кайсиева
един литър сливова
ще купя една бутилка водка/кажете каква, че не разбирам, да не купя боклук някакъв/
две бутилки шампанско
поне три парчета луканка
...................

давайте идеи и предложения за друг алкохол, да няма разочаровани.
Ще има и изненада, но тези, които дойдат, ще разберат./няма да е торта със стриптизьорка, спокойно, за манджоране ще е/.....


Вто Дек 07, 2004 6:39 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 6:35 pm
Мнения: 130
Местоположение: София, жк Люлин
UNREAD_POST 
Нема да стигне ,ама ние ще си носим. :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Той Митко знае за какво става въпрос,поне около мен. :twisted:


Вто Дек 07, 2004 6:41 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 12, 2004 11:40 am
Мнения: 227
Местоположение: София
UNREAD_POST 
[quote="Tempra.
Ще има и изненада, но тези, които дойдат, ще разберат./няма да е торта със стриптизьорка, спокойно, за манджоране ще е/.....[/quote]

Ами то и тортата и стриптизьорката стават за ядене, аз даже бих ял от втората.... :roll:

:lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Вто Дек 07, 2004 7:28 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
"Ма хубуууу бе", ще ви изчакам да си я хапнете, пък аз после ще си я доизгризкам...... :lol: :lol: :lol:


Вто Дек 07, 2004 7:40 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg