Дата и час: Вто Апр 23, 2024 9:57 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Благодаря ти, Господи 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 12:18 am
Мнения: 11
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST Благодаря ти, Господи
В случая (Господ) е едно приятелче. Та имах проблем с спирачките и вече се бях ориентирал към сервиз и 200-300 лв в джоба за вакуум помпа или серво и работа. И вчера седнахме за по бира с този приятел и на мен само спирачки и проблеми са ми в устата,както и сериозен удар по бюджета.В един момент отворихме капака на колата(даже не се сещам вече за какво)и той по едно време вика"Защо не сложиш някакви тапички на тия маркучи,ще ти изтече нещо от там". Направо се втрещих и викам кви маркучи бре. Оказа се че от вакуум помпичката тръгва маркуче надолу към сервото и има тройник от който пък отива към някакво клапанче монтирано точно до съда за хидравличното масло за волана.Та това клапанче(функцията му ми е неизвестна)има горе щуцер за маркуче а долу още три,да ама нито едното маркуче не е здраво. Всичките бяха по 10-тина см и нагорели и напукани.Намерихме мястото на това от тройника и "О, чудо" спирачките възкръснаха като от нищото. Моля някой ако знае точната подредба на тези маркучета да ми обясни.Колата е Типо 1.9 тд. Лошото (или хубавото) в случая е че джоба пак олекна след стабилната почерпка и днес едва станах за работа.

_________________
Tipo 1.9td


Чет Авг 03, 2006 8:43 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 13, 2006 5:30 pm
Мнения: 90
Местоположение: София 23 Панчарево
UNREAD_POST Спирачки
Колега ще съм ти много благодарен ако качиш някакви снимки за пояснение точно за какво става въпрос.

_________________
Stilo 1.9JTD


Вто Авг 22, 2006 2:04 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg