Дата и час: Пон Май 13, 2024 1:13 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Проблем със задните кучки 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Проблем със задните кучки
Днес от лигавня спрях с ръчна и забелязах че ми хваща само задно дясно колело.После исках да проверя на прахоляк дали само на ръчна не ми хваща или и катo натисна педала пак ми го няма задно ляво и се оказа че въобще като натисна педала ми ги няма задните.Педала ми е супер твърд не вярвам да има въздух.Зимата на леда като натиснех спирачките колата все ми замяташе на една страна
Чакам малко он-лайн помощ :)


Нед Апр 16, 2006 7:04 pm
UNREAD_POST 
Aми то не трябваше ли да е така.Чак когато се натовари колата напълно,тогава коват и задните.Иначе при празна, ефективността на задните е около 20-30%.Питай най-добре Христо.


Нед Апр 16, 2006 7:25 pm
UNREAD_POST 
Съгласен съм с тебе Слави но аз затова отидох на прахоляк и набих кучките но резултата беше нулев???,а друг остава проблема защо като дръпна ръчната едното колело хич не хваща :?


Нед Апр 16, 2006 7:37 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST Re: Проблем със задните кучки
gdd55 написа:
Днес от лигавня спрях с ръчна и забелязах че ми хваща само задно дясно колело.После исках да проверя на прахоляк дали само на ръчна не ми хваща или и катo натисна педала пак ми го няма задно ляво и се оказа че въобще като натисна педала ми ги няма задните.Педала ми е супер твърд не вярвам да има въздух.Зимата на леда като натиснех спирачките колата все ми замяташе на една страна
Чакам малко он-лайн помощ :)


Задните спирачки по-слабо действат от предните и затова е вероятно, да ти оставят по-лека следа и да не си и обърнал внимание! Но ти сьс сигурност имаш проблем сьс задно ляво колело и ако липсва ефекта само на ръчна, ще се наложи регулиране, но отвори задното колело и всичко ще стане ясно, а ако се окаже , че феродото не е износено , цилиндьра не тече, тогава пак ще коментираме!

_________________
FIAT-SPORT


Нед Апр 16, 2006 8:44 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg