Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:15 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Как се обезвъздушават спирачките на Темпра. 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Как се обезвъздушават спирачките на Темпра.
Свалях си единия апарта /заден десен/ да го видя кво му е че не спира и няма ръчна. Ама не що закъсах с обезвъздушаването. Колата е Темпра с дискови спирачки и отзад и серво. Доколкото знам се почва от най-отдалеченото колело от спирачната помпа или там каквото е. Знаци най-отдалеченото е въпросното задно. Ама триябва ли двигателят да работи, че аз го направих без да рабто ама педала е мек и потъва до край.


Пон Окт 24, 2005 8:54 pm
UNREAD_POST 
става и на загасен двигател
като казваш най далечната това май е задна дясна,пробвай да обезвъздушиш и предна лява.


Пон Окт 24, 2005 9:16 pm
UNREAD_POST 
pugsy написа:
става и на загасен двигател
като казваш най далечната това май е задна дясна,пробвай да обезвъздушиш и предна лява.

Всичките щи ги обезвъздуша ама утре на канал. Днеска ми се разказа играта за първи път свалям на Темпрата не знаех че е на винт буталото на апарата. Ама Пак не лови ръчната майка му стара. А жилото си е наред и го гледах, че затяга нещо друго ще да е. Може и накладките да са заминали.


Пон Окт 24, 2005 9:21 pm
UNREAD_POST 
Спирачната система е диагонална!


Вто Окт 25, 2005 12:56 am
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Спирачната система е диагонална!

Какво ще рече това? Първо задно дясно после предно ляво и после задно дясно предно ляво ли? Днеска я обезвъздуших. Педала не е толкоз твърд като преди, но спира доста добре, АБС работи, а и апарата се раздвижи и почна да лови. Ама тъпата ръчна не ще. Натегната е движи се жилото и на двете колела, а трябва до края на седмицата да мина в КАТ на преглед.


Вто Окт 25, 2005 8:28 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg