Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:16 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Бушон за компютъра на АБС на Марея ТД100 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 11:59 am
Мнения: 2
Местоположение: Ловеч
UNREAD_POST Бушон за компютъра на АБС на Марея ТД100
Здравейте, ходих на диагностика на АБС и ми казаха че нямам захранване до компютъра. Някой знае ли дали има бушон и къде е той? Проверих всички бушони над АБС и са здрави, а в купето бушоните и те са здрави но са за фарове, мигачи и т.н


Сря Авг 20, 2008 12:04 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега ето ти диаграма за разположението на предпазителите .В твоя случай 94 е предпазител на АБС-а , а 96 е педпазител на захранването на АБС-а . Провери ги .Извинявам се за диаграмата , но бързам .Успех!


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Сря Авг 20, 2008 1:07 pm

Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 11:59 am
Мнения: 2
Местоположение: Ловеч
UNREAD_POST 
Благодаря много за схемата. Намерих бушона и се установи че е здрав, но липсва едно реле. В други мнения четох че се поврежда релето за АБС. При мене можи да липсва точно това реле. Проблема е че съм от Ловеч и тука няма специалисти в тази област, но ще се опитам да намеря реле и ще го сложа да пробвам..


Сря Авг 20, 2008 4:38 pm
Профил
UNREAD_POST 
Щом имаш АБС значи го имаш това реле , но то давало дефекти и се сменявало . Ако намеря точно снимковия материал който имам за това реле ще ти го пратя . Но ще е по-късно .


Сря Авг 20, 2008 6:08 pm
UNREAD_POST 
rayyar написа:
Благодаря много за схемата. Намерих бушона и се установи че е здрав, но липсва едно реле. В други мнения четох че се поврежда релето за АБС. При мене можи да липсва точно това реле. Проблема е че съм от Ловеч и тука няма специалисти в тази област, но ще се опитам да намеря реле и ще го сложа да пробвам..


В случая предполагам, че става дума за релето, намиращо се вътре в модула за ABS. Него имат предвид специалистите. За смяната му се налага разглобяване на целия възел, който е капсулован.


Сря Авг 20, 2008 11:44 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg