Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:24 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Tempra 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 10:31 pm
Мнения: 73
Местоположение: Поморие
UNREAD_POST Tempra
:roll: Здравейте съфорумци.От скоро време нещо ми се струва,че нямам спирачки.Значи сменил съм задни накладки и цилиндърчета.Чува се като ги натисна и някакво стържене от предна лява гума.Най странното е ,чеми е твърд педала и го натискам със сила.Ако някой има идея да помага.Темпра1.9 тд 91г.

_________________
Fiat Tempra Virtual


Пет Яну 18, 2008 12:00 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега а объзвъздушаване правил ли си? Най вероятно имаш въздух в системата, и за това ти е твърд педала. А това със стърженето е отделно, трябва да свалиш гумата, и да провериш главината или лагера, има ли дърпане в някаква посока докато чуваш стърженето?


Пет Яну 18, 2008 12:26 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 10:31 pm
Мнения: 73
Местоположение: Поморие
UNREAD_POST Tempra
Колега от обезвъздушаване не резбирам мисля,че където сманях накладките в сервиз правят така,че да имаш спирачки със обезвъздушавания и тем подобни а относно стърженето то се чува от лявата страна а като натискам спирачките лако дърпа на дясно мисля,че предна дясна хваща а другите ги няма.

_________________
Fiat Tempra Virtual


Пет Яну 18, 2008 12:37 pm
Профил
UNREAD_POST Re: Tempra
to6ko написа:
Колега от обезвъздушаване не резбирам мисля,че където сманях накладките в сервиз правят така,че да имаш спирачки със обезвъздушавания и тем подобни а относно стърженето то се чува от лявата страна а като натискам спирачките лако дърпа на дясно мисля,че предна дясна хваща а другите ги няма.

Нормално е всеки майстор да ти каже, че си отишъл да ти смени накладките и щом не си му казал за друго, той не е пипал нищо повече. Може да не ти са обезвъздушени предните спирачки, въздух може да има по маркучите и цилиндърчетата отпред. Или дори да нямаш накладки отпред, и специално на предно ляво колело.


Пет Яну 18, 2008 12:47 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 10:31 pm
Мнения: 73
Местоположение: Поморие
UNREAD_POST Tempra
Благодаря зя отговора ще отида за предните накладки и ще му обясня проблема със педала.

_________________
Fiat Tempra Virtual


Пет Яну 18, 2008 2:15 pm
Профил

Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 11:21 pm
Мнения: 1
Местоположение: Пловдив 03 Западен
UNREAD_POST 
Абе приятелю ако има6 въздух в системата ще ти потава педала като го натиснеш няма да стои твърд я погледни да не ти са е измакнал или пробил вакума на сервото


Нед Яну 20, 2008 12:06 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg