Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:37 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Повреда в ABS-а. 
Автор Съобщение
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 10:38 pm
Мнения: 35
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST Повреда в ABS-а.
закачих мареата на комрютър заради светеща лампа,казаха ми че повредата е в електрониката в блока на аbs-a.Но след първият дъжд понеже нещо сигурно се е намокрило,моторчето тръгна,докато се усетя изтощи акумолатора,успях да го изключа чак след като извадих бушона(40а) до него,може ли някои да ми каже имали шанс за живот.благодаря предварително :D :-)


Вто Яну 15, 2008 3:14 pm
Профил
UNREAD_POST 
Сблъсквал съм се с абсолютно същата ситуация, но още не съм намерил решение :-( Има вероятност, релето, което управлява ABS да прави тези мизерии.


Сря Яну 16, 2008 8:05 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 7:45 pm
Мнения: 152
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Сблъсквал съм се с абсолютно същата ситуация, но още не съм намерил решение :-( Има вероятност, релето, което управлява ABS да прави тези мизерии.

Тези ABS-и само проблемации!
Къде се намира това прословуто реле, което управлява ABS-а? Да вземем да намерим ново такова и да пробваме дали ще сработи системата?


Съб Яну 19, 2008 1:04 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Съб Ное 10, 2007 12:20 am
Мнения: 16
Местоположение: София 16 Студентски
UNREAD_POST 
Уважаеми колеги, и аз съм изправен пред същия проблем. Откакто взех колата при влажно и студено време има АБС. Когато е топло съответно няма никой. Закачих я на компютър и даде грешка в датчика на предно ляво колело. Майстора измери датчика беше в норми. След щателен преглед заключението беше студена спойка в управляващия модул на централата на АБС - а. Решението, което ми предложи е да намеря втора ръка централи, да се монтира на колата с уговорка ако не сработи съответната част да бъде върната в моргата. Друга хватака била централата да се свали и да се закара намайстор, който да установи повреденоето място, да го отстрани и това удоволствие на цена от около 300-400 лв. без гаранция и съответно без автомобил за няколко дни! :(

_________________
Fiat Brava 1.9 TD 75


Вто Яну 22, 2008 11:23 am
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg