Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:53 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Светят ми стоповете при отпуснат педал. 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Светят ми стоповете при отпуснат педал.
Колеги, от няколко дни се случва докато във колата е студено, или все още мотора не е загрял, след отпускане на спирачката да продължат да светят стоповете. Обикновено се оправят с ритник по педала, но понякога забравям(аз няма как и да разбера по принцип) и е доста рисковано да карам така. Прави го да речем при първите 30-50 настъпвания на педала(с моето каране 5-10мин или 2-3км) Свалях стоп-машинката работи си перфектно, пръсках я и с контактен спрей. Дайте някаква идея.


Пон Ное 26, 2007 11:18 pm
UNREAD_POST 
Щом се оправя с ритник по педала...няма от какво друго да е, освен от машинката. А кабелите, излизащи от машинката, да не са се протрили някъде около педалите.


Пон Ное 26, 2007 11:22 pm
UNREAD_POST 
Не не е от кабелите...най логично е от самата стоп машинка ама..,ще я сменям, да видим само кога.


Вто Ное 27, 2007 12:00 am
UNREAD_POST 
Покарай без тази машинка.
Само внимавай по кръстовищата с новия модел на Лада - "Прашка" - казват, че навсяко кръстовище ти влизала отзад. :sex5:


Вто Ное 27, 2007 12:12 am
UNREAD_POST 
sok1 написа:
Покарай без тази машинка.
Само внимавай по кръстовищата с новия модел на Лада - "Прашка" - казват, че навсяко кръстовище ти влизала отзад. :sex5:

Как ще карам без никакви стопове бре?! Сега поне с ритник се оправят...важното е да не забравям в кой крачол съм си пуснал оная работа за да не стане грешка при ритането... :mrgreen:


Вто Ное 27, 2007 12:20 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg