Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:46 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Смяна задни накладки на Пунто 1.1 
Автор Съобщение
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:52 pm
Мнения: 35
Местоположение: Павликени
UNREAD_POST Смяна задни накладки на Пунто 1.1
Трябва да си сменя едната накладка на задното дясно колело на моят пунто 1.1 това което е капачката за бензин накладката на ръчната спирачка на това колело тази към двигателя нали те е станала 1 милиметър и това колело не държи.някой да ми обясни как става смяната на накладните трябва ли да махам главината на колелото за да откача пружините.Днес ги отварях и двете колела да видя износването само тази беше износена голям ръждилник са тези барабани.Колко струват комплект накладки задни.Ако някой може да ми прати картинка ще му бъда благодарен


Пет Авг 31, 2007 8:58 pm
Профил ICQ
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST Re: Смяна задни накладки на Пунто 1.1
Stauffenberg написа:
Трябва да си сменя едната накладка на задното дясно колело на моят пунто 1.1 това което е капачката за бензин накладката на ръчната спирачка на това колело тази към двигателя нали те е станала 1 милиметър и това колело не държи.някой да ми обясни как става смяната на накладните трябва ли да махам главината на колелото за да откача пружините.Днес ги отварях и двете колела да видя износването само тази беше износена голям ръждилник са тези барабани.Колко струват комплект накладки задни.Ако някой може да ми прати картинка ще му бъда благодарен


АКо трябва да ги сменяш, трябва да го направиш и на двете колела - цената на накладките можеш да я видиш в сайта , долу до подписа ми !
Схемата на барабана, който се сваля след джантата е :


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
FIAT-SPORT


Пет Авг 31, 2007 9:29 pm
Профил WWW
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:19 am
Мнения: 288
Местоположение: Габрово
UNREAD_POST 
Аз сменях наскоро и се оказа, че са 2 модела бях купил единия, но се оказа че не пасва и ги върнах и след това си взех от моя модел. Единия комплект струваше 24 лв., той е без щангата за ръчната слага се старата, а другия 35 лв. с щанга - моя е такъв. Така че като търсиш виж добре какъв ти е модела.


Пон Сеп 03, 2007 2:16 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 12, 2005 12:41 pm
Мнения: 151
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
колегата горе е прав, виж точно от какви имаш нужда. Преди няколко месеца ги сменях моите, взех ги от магазин Нико, в жк Дружба, някакви италиянски за 33 лв с щангата за ръчната. Доволен съм от тях. Провери си и барабаните, може да се наложи да се пристъргват от износването...Успех.

_________________
Punto 1.2, ELX MPI
Изображение


Чет Сеп 06, 2007 7:51 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg