Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:47 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Turbo IE 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:59 am
Мнения: 154
Местоположение: София, кв.Горна Баня
UNREAD_POST Turbo IE
Здравейте колеги, имам следния проблем със Уното. Задния ляв апарат (дисков спирачки) не сработва на ръчна, крачната е супер но като дръпна ръчната жилото издърпва лоста но колелото не блокира върти си се спокойно .
Един колега от сервиза каза че този лост бил на червяк или зъбна предавка и премествал буталото на цилиндъра . Възможно ли е да се е счупило или да се изронило нещо вътре.

Готов съм да закупя нов/втора употреба апарат стига да работи разбира се.
Търсих при италианеца , на стамболииски , Т и Н , Ал.Ауто къде ли не нямат апрат.
Помагайте колеги....

_________________
Уно 1.3 Тurbo IE
Изображение Изображение
Разход 8л/100 км Градско
Гориво: 100+ само от ОМV
Къв бензин кви 5 лева бе ?
Карам си на газ ,само я припалвам на бензин :)


Пет Дек 29, 2006 11:47 am
Профил
UNREAD_POST 
Като за начало пусни една тема в "Купува"


Пет Дек 29, 2006 11:50 am
Фиат идол
Фиат идол

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 3:33 pm
Мнения: 1330
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST Re: Turbo IE
HCO написа:
Здравейте колеги, имам следния проблем със Уното. Задния ляв апарат (дисков спирачки) не сработва на ръчна, крачната е супер но като дръпна ръчната жилото издърпва лоста но колелото не блокира върти си се спокойно .
Един колега от сервиза каза че този лост бил на червяк или зъбна предавка и премествал буталото на цилиндъра . Възможно ли е да се е счупило или да се изронило нещо вътре.

Готов съм да закупя нов/втора употреба апарат стига да работи разбира се.
Търсих при италианеца , на стамболииски , Т и Н , Ал.Ауто къде ли не нямат апрат.
Помагайте колеги....


а като засилиш и нацепиш крачна спирачка блокира ли това колело?


Пет Дек 29, 2006 11:50 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:59 am
Мнения: 154
Местоположение: София, кв.Горна Баня
UNREAD_POST Re: Turbo IE
pakumba написа:
HCO написа:
Здравейте колеги, имам следния проблем със Уното. Задния ляв апарат (дисков спирачки) не сработва на ръчна,крачната е супер но като дръпна ръчната жилото издърпва лоста но колеото не блокира върти си се спокоино .
Един колага от сервиза каза че този лост бил на червяк или зъбна предавка и премествал буталото на цилиндъра . Възможно ли е да се е счупило или да се изронило нещо вътре.

Готов съм да закупя нов/втора употреба апарат стига да работи разбира се.
Търсих при италианеца , на стамболииски , Т и Н , Ал.Ауто къде ли не нямат апрат.
Помагаите колеги....


а като засилиш и нацепиш крачна спирачка блокира ли това колело?


На спирачния стенд в сервиза крачната е спира отлично, но като дръпна ръчната блокира само дясното , а лявото не прави никакво съпротивление.. помислих си да не би да е скъсано жилото но като дигхах колата идях че е здраво, жилото дърпа лоста но спирачен ефек няма... Крачната си работи перфектно

_________________
Уно 1.3 Тurbo IE
Изображение Изображение
Разход 8л/100 км Градско
Гориво: 100+ само от ОМV
Къв бензин кви 5 лева бе ?
Карам си на газ ,само я припалвам на бензин :)


Пет Дек 29, 2006 12:47 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 3:33 pm
Мнения: 1330
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST Re: Turbo IE
HCO написа:
pakumba написа:
HCO написа:
Здравейте колеги, имам следния проблем със Уното. Задния ляв апарат (дисков спирачки) не сработва на ръчна,крачната е супер но като дръпна ръчната жилото издърпва лоста но колеото не блокира върти си се спокоино .
Един колага от сервиза каза че този лост бил на червяк или зъбна предавка и премествал буталото на цилиндъра . Възможно ли е да се е счупило или да се изронило нещо вътре.

Готов съм да закупя нов/втора употреба апарат стига да работи разбира се.
Търсих при италианеца , на стамболииски , Т и Н , Ал.Ауто къде ли не нямат апрат.
Помагаите колеги....


а като засилиш и нацепиш крачна спирачка блокира ли това колело?


На сппирачния стенд в сервиза крачната е спира отлично, но като дръпна ръчната блокира само дясното , а лявото не прави никакво съпротивление.. помислих си да не би да е скъсано жилото но като дигхах колата идях че е здраво, жилото дърпа лоста но спирачен ефек няма... Крачната си работи перфектно


еми в такъв случай изглежда колегата ти е прав. аз не съм наясно какво точно има вътре, което да прибута буталцето. някаква регулировка по отделно за всяко колело да трябва?


Пет Дек 29, 2006 1:50 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg