Дата и час: Пон Апр 29, 2024 1:38 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
умишлено или не 
Автор Съобщение
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Май 18, 2005 9:22 pm
Мнения: 371
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST умишлено или не
как мислите това на квалификацията поредната мръсотия на най великия пилот ли беше или както той е казва "просто пилотска грешка".

_________________
UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E
ИзображениеИзображение


Съб Май 27, 2006 7:47 pm
Профил
UNREAD_POST 
На мен ми се стори, че му блокираха задните колела... видя се, че колата оставя диря когато я показаха от камерата отгоре. В противен случай би било доста мръсничко, но все пак нищо ново от страна на шумахер.


Нед Май 28, 2006 10:59 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
спокойно
наказан е
ще стартира последен
нарочно или не - според правилника стюардите могат да го накажат - т.112 и 116

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Нед Май 28, 2006 11:06 am
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 2:47 pm
Мнения: 19
Местоположение: Ловеч
UNREAD_POST 
В правото си и аз да изразя мнение ще кажа, че това не беше умишлено!
Шумахер е човек, който е постигнал всичко, за което може да мечтае един пилот от Ф1, затова едва ли му е е нужно да доказва каквото и да било по такъв начин!

_________________
Истината е някъде там...


Нед Май 28, 2006 11:30 am
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 10:45 am
Мнения: 52
Местоположение: Варна 03 Младост
UNREAD_POST 
Не съм гледал какво е станало сега, но М. Шумахер играе нечестно винаги когато може. Оценявам че е много добър пилот, но го мразя за тези подли трикове, които е правил през годините. Не си спомням някога да е бил джентълмен на пистата.


Нед Май 28, 2006 12:32 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Май 18, 2005 9:22 pm
Мнения: 371
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
аз до колкото видях ми се стори, че проблема беше в предна дясна гума, нещо не и се завиваше много. много е трудна да се каже дали е било нарочно, за мен по скоро не. но трябваше да го накажат и това е вече факт. даже наказанието е доста сурово, по справедливо щеше да е ако го бяха наказали само с 10 места.

_________________
UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E
ИзображениеИзображение


Нед Май 28, 2006 1:55 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 3:41 am
Мнения: 324
Местоположение: ПЛОВДИВ
UNREAD_POST 
kiro_of_the_day написа:
daley написа:
Не съм гледал какво е станало сега, но М. Шумахер играе нечестно винаги когато може. Оценявам че е много добър пилот, но го мразя за тези подли трикове, които е правил през годините. Не си спомням някога да е бил джентълмен на пистата.

Няма такова нещо - джентълмен на пистата и никога не е имало!
Сена джентълмен ли беше?


Едно е спортна злоба :wink: , съвсем друго - селски тарикат :P :mrgreen: А Шумата е именно такова тарикатче с тънки сметчици и мръснишки фатки и чалъми. И ако живееше в някое село на Балканите или в Тирол, щеше да мяза на те тва тук Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

За мое огромно съжаление състезанието не можах да го гледам :cry: , но гледам, че Алонсо дърпа в класирането :)

_________________
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Изображение Изображение


Нед Май 28, 2006 7:15 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:33 pm
Мнения: 310
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
Пак му подариха победа на тоя смешник алонсо
Шумахер показа какво може
от последен 5 ти
за разлика от другия велик пилот на рено Фиси дето щеше да си остане там от кадето тръгна добре че отпаднаха няколко пилота и добре че с тия сини знамена подведоха доста пилоти да го пуснат пред себе си и той най нагло се възползва от тва
Да не говорим за джентълмеството му когато задържа Райконен 2 секунди след като пусна Алонсо
Нямам думи
Но нека се радва момчето. Догодина само ще си мечтае за стълбица, а Райконен йивот и здраве ако влезе в Ферари ще получи най сетне това което заслужава


Нед Май 28, 2006 7:50 pm
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:33 pm
Мнения: 310
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
Питам се още и по колко им плаща Рено на тия смешници коментаторите по БТВ та те неща които ги пиши на екрана не могат да прочетат правилно за другото кво да говорим.


Нед Май 28, 2006 7:52 pm
Профил ICQ YIM
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
stenli написа:
Питам се още и по колко им плаща Рено на тия смешници коментаторите по БТВ та те неща които ги пиши на екрана не могат да прочетат правилно за другото кво да говорим.


симпатизират хората :D

"единствено Монтоя е на 15 сек, останалите са на над 50 - какво каране от Алонсо" - и това изказване след като, 3-ма от шестицата отпаднаха :D

мисля, че Микеле ще се откаже
и на негово място идва Кими - сигурно му е писнало на човека
не може кола от топ тим да прегрее, след 2 обиколки в бавно темпо

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Нед Май 28, 2006 10:11 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 5:19 am
Мнения: 712
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Според мен не е било нарочно, а ако е било тактика.. то това е била ужасна тактика (поне като съдим от резултата, а иначе Ферари до сега прилагат винаги перфектна тактика и измъкват максимума от дадената ситуация).
Днес Шумахер направи и най-бързата обиколка за цялото състезание, което за мен означава, че щеше да е напълно заслужено и справедливо да стартира от първа позиция в днешното състезание... но от година-две се наблюдава яростна борба на ФИА срещу хегемонията на Ферари-Шумахер.
Поне за мен е жалко, че отнеха днес /шанса за/ победата която щеше да приляга в това състезание най-много на Шумахер. Тъй или иначе след като стартира последен(22-ри) успя да достигне до 5-то място, което на пистата в Монако е просто отлично постижение. За мен той бе най-добрия на пистата! :wink:

По въпроса дали Шумахер е селски тарикат - ако беше такъв нямаше да спечели шампионската титла.. камо ли да го направи това 7 пъти! Тарикатчетата ги прецакват бързо и безславно... Шумахер просто е пилот от класа и на никой не цепи басмата! :wink:

Що се отнася до Кими.. там проблема ми се струва бе за това, че караше прекалено близо до Алонсо и болида му се "охлаждаше" с горещата струя от болида на Алонсо. Странно е, но поне да се учи от Шумахер и да гледа как той в подобни ситуации изостава със секунда-две и стои на прилично разстояние, а когато смята да атакува се доближава до пилота пред него на 0.35-0.5сек и атакува.. но никога не стои зад пилота пред него на 0.3-0.6 секудни през цялото състезание.. още по-малко когато пистата е като тази в Монако... Кими просто прегоря и "изпържи" болида си.. а и не мисля, че ако го вземат във Ферари ще бъде първи пилот :mrgreen:

_________________
FIAT Marea


Пон Май 29, 2006 3:10 am
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Май 18, 2005 9:22 pm
Мнения: 371
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
stenli написа:
Пак му подариха победа на тоя смешник алонсо
Шумахер показа какво може
от последен 5 ти
за разлика от другия велик пилот на рено Фиси дето щеше да си остане там от кадето тръгна добре че отпаднаха няколко пилота и добре че с тия сини знамена подведоха доста пилоти да го пуснат пред себе си и той най нагло се възползва от тва
Да не говорим за джентълмеството му когато задържа Райконен 2 секунди след като пусна Алонсо
Нямам думи
Но нека се радва момчето. Догодина само ще си мечтае за стълбица, а Райконен йивот и здраве ако влезе в Ферари ще получи най сетне това което заслужава


ако някой е подарил победата на алонсо то това е самият ШУМИ.
нормално е шуми да стане поне 5 - ти, все пак е най - добрия и кара 2 - рата най - добра кола.
ако шуми се откаже и няма нищо общо с ферари се съмнявам, че райконен може да развива колата дори на половина от това на шуми. изтече инфо, че след края на тазгодишния шампионат ще се оттеглят още рос браун и жан тод. ако всичко това се случи май и влизане в 3 - ката ще е мираж.
истината до момента - шуми е най - добрия, но ферари - не.
колеги, нека не изпадаме в излишни спорове, много се отдалечихме от темата.

_________________
UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E
ИзображениеИзображение


Пон Май 29, 2006 10:11 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
everton написа:
нормално е шуми да стане поне 5 - ти, все пак е най - добрия и кара 2 - рата най - добра кола.


в ръцете на Шуми - това е най-добрата кола:)

ако Шуми се откаже, и на Алонсо в Мерцедес не му провърви и Кими не е във Ферари - тогава 2007 ще е много интересна
ако Кими не отиди в Рено все пак :D
защото Флавио догодина ще го закъся яко
Фиси кара като посредствен пилот

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Пон Май 29, 2006 1:38 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg