Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:16 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Ферари и Кими-ШАМПИОНИ! 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 9:02 pm
Мнения: 115
Местоположение: Варна
UNREAD_POST Ферари и Кими-ШАМПИОНИ!
Кой казва,че чудесата не се случват? Кими Райконен е новия Шампион във Формула-1. Браво на Ферари,Кими,Маса и целия отбор!

_________________
FIAT BRAVO 100/16V


Нед Окт 21, 2007 9:08 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Ферари и Кими-ШАМПИОНИ!
VooDoo написа:
Кой казва,че чудесата не се случват? Кими Райконен е новия Шампион във Формула-1. Браво на Ферари,Кими,Маса и целия отбор!


Ето това е Ferrari. Борба до последно. Заслужаваха тази титла.

Форца Ферари, форца ла макина

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Окт 21, 2007 11:37 pm
Профил ICQ YIM
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Този кръг се разви по един невероятен начин, чудото стана......, а Кими си заслужи победата, на 200%


Пон Окт 22, 2007 12:23 am
Профил
UNREAD_POST 
Абе няма да стигне Шумахер тоз' младежин, ама тва не значи, че не ми е кеф заради ФЕРАРИ, де :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 12:36 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Абе няма да стигне Шумахер тоз' младежин, ама тва не значи, че не ми е кеф заради ФЕРАРИ, де :mrgreen:


Дам..браво нашите момчета.

И аре сега пак в опозиция на началника :mrgreen: Трябваше да даде пъти на другите, определено постигна всичко, което може да се постигне в този спорт. На мен лично формулата ми стана безинтересна с господството на Шумахер. Но пък ми остава успокоението че моя любимец не му даде да си каже името :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 12:46 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Абе няма да стигне Шумахер тоз' младежин, ама тва не значи, че не ми е кеф заради ФЕРАРИ, де :mrgreen:


Михаел е икона


Пон Окт 22, 2007 12:46 am
Профил
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:

И аре сега пак в опозиция на началника :mrgreen: Трябваше да даде пъти на другите, определено постигна всичко, което може да се постигне в този спорт. На мен лично формулата ми стана безинтересна с господството на Шумахер. Но пък ми остава успокоението че моя любимец не му даде да си каже името :mrgreen:


Ами не виждам с какво си ми в опозиция, модернатор с модернаторите такъв. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Определено Райконен няма да постигне никога това, което постигна Шумахер.

И, чакай сега, бре, кой на кого не дал да си каже името не разбрах? Говориш за онова недоразумение брат му на Михаел ли?


Пон Окт 22, 2007 12:54 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
И, чакай сега, бре, кой на кого не дал да си каже името не разбрах? Говориш за онова недоразумение брат му на Михаел ли?


Не естествено...става дума за друга икона в този спорт, както колежката Airis се изрази. Най-великия СПОРЕД МЕН за всички времена.


Пон Окт 22, 2007 12:58 am
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Paparac написа:
И, чакай сега, бре, кой на кого не дал да си каже името не разбрах? Говориш за онова недоразумение брат му на Михаел ли?


Не естествено...става дума за друга икона в този спорт, както колежката Airis се изрази. Най-великия СПОРЕД МЕН за всички времена.


Ми и аз за него говоря - за недостижимия Михаел Шумахер, от поста ти се разбира, че Райконен на него му дал да си каже името. А Ралф...ъъъ, само фамилията му е Шумахер, няма нищо общо с брат си.


Пон Окт 22, 2007 1:08 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
LEVSKI написа:
Paparac написа:
И, чакай сега, бре, кой на кого не дал да си каже името не разбрах? Говориш за онова недоразумение брат му на Михаел ли?


Не естествено...става дума за друга икона в този спорт, както колежката Airis се изрази. Най-великия СПОРЕД МЕН за всички времена.


Ми и аз за него говоря - за недостижимия Михаел Шумахер, от поста ти се разбира, че Райконен на него му дал да си каже името. А Ралф...ъъъ, само фамилията му е Шумахер, няма нищо общо с брат си.


Ами не, аз дори гледах само от части състезанието. Човека дето не му даде да си каже името го направи преди години, и наистина е икона в този спорт. Такива като Кими...под път и над път. Не казвам на кого съм фен, ако трябва ще отворя нова тема с награден фонд :mrgreen: Ако познаеш от първия път, ти плащам хотела и горивото за националната среща, не се бъзикам, ще бъда честен, и ще го направя, но имаш време за отговор сега, не повече от 30 мин. :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 1:15 am
UNREAD_POST 
Колите на отборите на БМВ и Уилямс-Тойота са подложени на щателно разследане от комисарите в Сао Пауло и могат да бъдат дисквалифицирани от състезаието за Гран при на Бразилия. По-рано днес, Розберг (Уилямс), Кубица (БМВ-Заубер) и Хайдфелд (БМВ-Заубер) се класираха на финала на пистата “Интерлагос” съответно на четвърта, пета и шеста позиция. За сега не е ясно, дали това ще се отрази по някакъв начин на крайното класиране в състезанието. По-рано днес Кими Райконен (Ферари) спечели победата и съответно световната титла за 2007 година. Неговият основен конкурент Люис Хамилтън завърши седми и не събра необходимия брой точки. Ако тримата разследвани състезатели бъдат дисквалифицирани, техните точки могат евентуално да бъдат дадени на следващите състезатели и тогава сметките сочат, че Хамилтън ще стане световен шампион. Това което се знае към този момент е, че горивото в колите на БМВ и Уилямс може би не отговаря на правилата.

Източник: http://formula1.bg/news.php?id=2110


Пон Окт 22, 2007 1:22 am
UNREAD_POST 
Хехе...вече всичко е възможно, но предполагам че са последни издихания...удавник за сламка се хваща.


Пон Окт 22, 2007 1:25 am
UNREAD_POST 
В това за любимеца ми, има и малко скрит ход.., но това е! Петзвезден хотел ако чуя името на любимеца си.

Жокер: Не се състезава вече!


Пон Окт 22, 2007 1:36 am
UNREAD_POST 
Явно на началника не му беше интересно предложението ми, но все пак предлагам на първия дал правилен отговор, правото да раздава на колегите 100 кебапчета 100 кюфтета и 100 литра бира, който ще предоставя лично на националната среща.

Последен жокер: Има повече от една световни титли!


Пон Окт 22, 2007 1:52 am
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Петзвезден хотел ако чуя името на любимеца си.


Петзвезден хотел с кой :mrgreen: Ако предложиш в комлект някоя гърла по-така, мога и да се пробвам, щом като не си говорил за Михаел Шумахер :mrgreen:

LEVSKI написа:
но все пак предлагам на първия дал правилен отговор, правото да раздава на колегите 100 кебапчета 100 кюфтета и 100 литра бира, който ще предоставя лично на националната среща.


Изборите ще са минали, а и ти не си кандидат-кмет, доколкото знам. Или бъркам :36_2_33: Всъщност ако го докараш до втори тур и националната среща е на 4 ноември, имаш шансове с тия кебапчета и кюфтета. :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 2:02 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg