Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:18 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Ферари и Кими-ШАМПИОНИ! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Всъщност да не говориш за Мика Хакинен? :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 2:15 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
LEVSKI написа:
Петзвезден хотел ако чуя името на любимеца си.


Петзвезден хотел с кой :mrgreen: Ако предложиш в комлект някоя гърла по-така, мога и да се пробвам, щом като не си говорил за Михаел Шумахер :mrgreen:

LEVSKI написа:
но все пак предлагам на първия дал правилен отговор, правото да раздава на колегите 100 кебапчета 100 кюфтета и 100 литра бира, който ще предоставя лично на националната среща.


Изборите ще са минали, а и ти не си кандидат-кмет, доколкото знам. Или бъркам :36_2_33: Всъщност ако го докараш до втори тур и националната среща е на 4 ноември, имаш шансове с тия кебапчета и кюфтета. :mrgreen:



Ами за съжаление го правя за идеята, и се надявам да е на 10-11. Но обещанието, си е обещание! Казанаото ще стане, само чакам да ми стане кеф, да видя кой ще разпознае най-великия...мани го Шуми, шуми Яворе!


Пон Окт 22, 2007 2:17 am
UNREAD_POST 
Бе погледни един пост над този последният ти, бе :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 2:20 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Всъщност да не говориш за Мика Хакинен? :mrgreen:



Нееееееееееееее :mrgreen: Друг е нашия човек! Икона!


Пон Окт 22, 2007 2:23 am
UNREAD_POST 
Е, щом е чак такава икона трябва да е Аертон Сена, поне това ми е иконата на мен, лека му пръст. :( Шумето пасти да яде пред него.


Последна промяна Paparac на Пон Окт 22, 2007 2:26 am, променена общо 1 път



Пон Окт 22, 2007 2:25 am
UNREAD_POST 
Велик, велик, велик...хем слабо познат като име, хем е ИКОНА!


Пон Окт 22, 2007 2:25 am
UNREAD_POST 
Абе дай някъв друг жокер щом и Сена не е, бре :mrgreen:

Гърлата е подсигурена вече. :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 2:27 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Е, щом е чак такава икона трябва да е Аертон Сена, поне това ми е иконата на мен, лека му пръст.



Спомням си преди време...бях повече от млад, по новините(Мисля че е Клара, или Вера Маринова(има малко вероятност да е Свобода Маданска)) : След 161 старта във формула едно, след три световни тилтли, днес 01.05.1994 година, на писта "Имола" в "Сан марино" при тежка автомобилна катастрофа загина: бразилизкия автопилот Аертон Сена!
Ама не е моя човек, но е топло. :D

ИКОНА!!! Кой са иконите, с колко титли?


Пон Окт 22, 2007 2:29 am
UNREAD_POST 
Нелсън Пикет?


Пон Окт 22, 2007 2:32 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Paparac написа:
Всъщност да не говориш за Мика Хакинен? :mrgreen:



Нееееееееееееее :mrgreen: Друг е нашия човек! Икона!


Ако може да се включа, че ми стана интересно: Прост или Лауда..... все ми иде на акъла и Нелсън Пикет, обаче не залагам много на него. Че така де, като си пуснал въдичката - не е само за админи :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 2:34 am
Профил
UNREAD_POST 
Абе щом със Сена беше топло, точно Ален Прост трябва да е. Особено като се вземе предвид факта, че бяха съотборници със Сена. А има и една титла отгоре. А и не се състезава отдавна.


Пон Окт 22, 2007 2:38 am
UNREAD_POST 
Хахаа Не е бразилец.
Колежке не е честно да избровяш по няколко имена.
Отказа се на 38 години, и после купи отбор, чието име може да спомена по късно. Пилоти му бяха Оливие Панис и Ник Хайдфилд!


Пон Окт 22, 2007 2:40 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Абе щом със Сена беше топло, точно Ален Прост трябва да е. Особено като се вземе предвид факта, че бяха съотборници със Сена. А има и една титла отгоре. А и не се състезава отдавна.


Късно го видях!

Млъквам!

Точно за професора става дума!

Ти ще разпределяш плячката на останалите! Казана дума, хвърлен камък!


Пон Окт 22, 2007 2:42 am
UNREAD_POST 
Ми точно за Прост говориш бе! Тимът е "Лижие". Пилотите обаче не са ли Жан Алези и Оливие Панис?

EDIT: Сега виждам, чеси видял, а с хотела, оня, петзвездният Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 кво стана? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Последна промяна Paparac на Пон Окт 22, 2007 2:46 am, променена общо 1 път



Пон Окт 22, 2007 2:44 am
UNREAD_POST 
Airis първа каза, но малко не и достигна, трябваше в два отделни отговора да даде предположениятя си.


Пон Окт 22, 2007 2:45 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg