Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:41 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Ферари и Кими-ШАМПИОНИ! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Airis първа каза, но малко не и достигна, трябваше в два отделни отговора да даде предположениятя си.


Така де, ама на шефа не се отказва :mrgreen: От мен да мине, половината кебапчета са под нейно попечителство. Обаче хотелът си е за МЕН :mrgreen: Бухахххахха :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 2:48 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Ми точно за Прост говориш бе! Тимът е "Лижие". Пилотите обаче не са ли Жан Алези и Оливие Панис?


Да "Лижие" Май наистина почна с Жан Алези(до тогава беше съотборник на Герхард Бергер или Баричело във Ферари), после взе Ник Хайдфилд. Абе така е, щотото държеше да направи изцяло френски тим. А Алези си е французин.


Пон Окт 22, 2007 2:49 am
UNREAD_POST 
Сега видях, че имало и бира, бирата също не я давам :mrgreen: Ама с горивото съм пропуснал сроковете за печалба :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 2:50 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Paparac написа:
Ми точно за Прост говориш бе! Тимът е "Лижие". Пилотите обаче не са ли Жан Алези и Оливие Панис?


Да "Лижие" Май наистина почна с Жан Алези(до тогава беше съотборник на Герхард Бергер или Баричело във Ферари), после взе Ник Хайдфилд. Абе така е, щотото държеше да направи изцяло френски тим. А Алези си е французин.


Речи сега за кой ЧИбапчетата, за кой бирата :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 2:51 am
Профил
UNREAD_POST 
Paparac написа:
LEVSKI написа:
Airis първа каза, но малко не и достигна, трябваше в два отделни отговора да даде предположениятя си.


Така де, ама на шефа не се отказва :mrgreen: От мен да мине, половината кебапчета са под нейно попечителство. Обаче хотелът си е за МЕН :mrgreen: Бухахххахха :mrgreen:




Аааааа чакай малко, това са две орделни оферти. За хотела и бензина си имаше срок за отговор. Актуална е само далаверата с йеденьето и пиеньето. Другата загуби давност!


Пон Окт 22, 2007 2:52 am
UNREAD_POST 
100 кебапчета, 100 кюфтета и 100 литра бира ги има предоставени от мен на националната среща. В интерес на истината началника даде пръв точния отговор. Той ще се разправя, стига да не храни и пой кучкарника :D


Пон Окт 22, 2007 2:55 am
UNREAD_POST 
Ааа, добрИе тогава :36_2_33: Изпущих далаверата с бензинО и хотелО :mrgreen: Не, че щях да ти приема жеста де :yahoo lol: :sex: Ама виж, тва за скарата и бирата е добра идея, ти да нямаш кебапчийница, та си толкоз щедър :36_2_33: За рождения ден пак такива оферти имаше :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 2:56 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Ааа, добрИе тогава :36_2_33: Изпущих далаверата с бензинО и хотелО :mrgreen: Не, че щях да ти приема жеста де :yahoo lol: :sex: Ама виж, тва за скарата и бирата е добра идея, ти да нямаш кебапчийница, та си толкоз щедър :36_2_33: За рождения ден пак такива оферти имаше :mrgreen:


Не бе брат, всеки ден блъскам с колата поне по 3-4 кучета, кажи ти какво друго да ги правя? :36_2_33:


Пон Окт 22, 2007 2:58 am
UNREAD_POST 
Бухахаха, сега ще се намеси някоя природозащитна организация, която ще ни прати проверка на срещата да види колко котки и кучета има в каймата за скарата, ейййй :36_2_49: Да кажа за останалите колеги, които ще прочетат темата, тва за кучетата си беше бъзик на Апостола. Той не прави такива неща :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 3:02 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Paparac написа:
Ааа, добрИе тогава :36_2_33: Изпущих далаверата с бензинО и хотелО :mrgreen: Не, че щях да ти приема жеста де :yahoo lol: :sex: Ама виж, тва за скарата и бирата е добра идея, ти да нямаш кебапчийница, та си толкоз щедър :36_2_33: За рождения ден пак такива оферти имаше :mrgreen:


Не бе брат, всеки ден блъскам с колата поне по 3-4 кучета, кажи ти какво друго да ги правя? :36_2_33:


Той заради това ли дава кебапчетата, а не бирата :D


Пон Окт 22, 2007 3:08 am
Профил
UNREAD_POST 
Aaaa, за биричката нищо таквози не е казал. Тя е екстра качество. А и ти да не мислиш, че като си купиш кайма от магазина, там има само свинско и телешко? М? :mrgreen: Явно не познаваш някой, дето е работил в цех, дето се прозвежда кайма , а и други "месни" изделия. :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 3:09 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Aaaa, за биричката нищо таквози не е казал. Тя е екстра качество. А и ти да не мислиш, че като си купиш кайма от магазина, там има само свинско и телешко? М? :mrgreen: Явно не познаваш някой, дето е работил в цех, дето се прозвежда кайма , а и други "месни" изделия. :mrgreen:


Прясно ли е месото?
Ама разбира се, преди малко още лаеше :36_2_33:


Пон Окт 22, 2007 3:15 am
Профил
UNREAD_POST 
Airis написа:
Той заради това ли дава кебапчетата, а не бирата :D

Е ако и бирата беше втора употреба...


Пон Окт 22, 2007 3:18 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Airis написа:
Той заради това ли дава кебапчетата, а не бирата :D

Е ако и бирата беше втора употреба...


Ако е в кег - ще те светна как може да стане. :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 3:20 am
Профил
UNREAD_POST 
Колега LEVSKI, според шефската ми дума :mrgreen: , колежката Airis трябва да загуби всякакви права върху скарата и бирата след така нанесените несправедливи обвинения и насадени съмнения. Прав ли съм? :36_2_29:

А и за да бъда коректен, тъй като тя подсказа за Прост, считам, че и аз трябва да загубя правото си на печалба, така че всичко минава под твое попечителство и начин на разпределение. :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 3:24 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg